Don Kasjo PRIME SHOW MMA – kto to jest? Czy będzie walczył na gali? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. Niedawno ogłoszona została bowiem nowa federacja o wdzięcznej nazwie PRIME SHOW MMA. Szybko okazało się, że jej włodarzem jest Don Kasjo, znany nam freak fighter, który największą popularność zdobył walcząc na FAME MMA.

Don Kasjo PRIME SHOW MMA – kto to jest?

Don Kasjo na PRIME SHOW MMA przede wszystkim będzie włodarzem. Historia jednak pokazała nam, że w przypadku gal freak fightowych włodarze też mogą walczyć, jak np. Boxdel, czy Gola. Na razie nie wiele wiadomo na temat potencjalnego pojedynku Don Kasjo, ale możemy być pewni, że taki prędzej czy później będzie taki, żeby podbić zainteresowanie galą. Sam Don Kasjo to w końcu jeden z najpopularniejszych freak fightowców w naszym kraju. Ostatnio na FAME MMA stoczył dwie walki pod rząd i każdą z nich wygrał. O jego poczynaniach w internecie jest bardzo głośno i przez to prawdopodobnie zdecydowano się na to, że to on będzie włodarzem nowej federacji.

PRIME SHOW MMA to ma być bezpośrednia konkurencja dla FAME MMA. Czy tak też się stanie i przełoży się to na rzeczywistość? Zapewne o potencjale tej federacji dowiemy się dopiero po pierwszej gali.

Don Kasjo wzrost, waga, wiek

Don Kasjo wiele razy zdążył się nam już zaprezentować na FAME MMA. Wiemy, że ostatnio ważył około 89-90 kilogramów, ale od tego czasu sporo mogło się zmienić. O jego wzroście wiele mówiło się, gdy miał walczyć z Najmanem. Don Kasjo jest wielkiej postury, bowiem mierzy aż 189 centymetrów wzrostu. To sprawia, że jego warunki fizyczne dają mu duży komfort w oktagonie i może realnie powalczyć z każdym o zwycięstwo.

Don Kasjo PRIME SHOW MMA – kim jest? Co warto wiedzieć?

Don Kasjo to znany w Polsce freak fightowiec, który wcześniej prowadził ciekawe życie w internecie, a od momentu związania się z federacją FAME MMA postawił trochę ambitniej na sporty walki. Teraz jednak postanowił stworzyć własną federację i jest włodarzem PRIME SHOW MMA. To nowa federacja, która dopiero rozpoczyna działanie na polskim rynku. Będziemy świadkami pierwszych walk, a także konferencji. Teraz sprawdź -> gdzie oglądać prime show mma i ile kosztuje ppv?

Kto będzie rywalem Don Kasjo na PRIME SHOW MMA

Na razie niewiele wiadomo o potencjalnej walce Don Kasjo na PRIME SHOW MMA. Prędzej, czy później jednak na pewno dojdzie do takiej rywalizacji i warto to mieć na uwadze. Don Kasjo w końcu to twarz PRIME SHOW MMA, która musi się pokazać z dobrej strony. Jeżeli chodzi o jego rywala, to federacja na pewno będzie wysoko celować, aby móc zagrozić hegemonii, jaką stworzyło FAME MMA.

Kariera poza MMA

Kariera Don Kasjo poza MMA zbytnio nie istnieje. Oczywiście Don Kasjo próbuje swoich sił jako influencer, jednak nie są to aż tak zaawansowane działania, jak innych twórców. Widać, że zdecydowanie lepiej sobie radzi w oktagonie, gdzie po prostu regularnie punktuje rywali. Warto jednak wspomnieć, że włodarz PRIME SHOW MMA prowadzi aktynie zarówno kanał na YouTube, jak i Instagrama.

Don Kasjo – kanał na YouTube

Don Kasjo na swoim kanale YouTube zebrał już 165 tysięcy subskrybentów, ale jego kanał nie jest regularnie prowadzony. Filmy wrzuca raz w miesiącu lub nawet rzadziej, więc jego przyrost jest bardzo niski. Zdecydowanie inaczej to wypada w przypadku Instagrama.

Don Kasjo Instagram

Don Kasjo na Instagramie ma konto ustawione jako prywatne, więc, żeby go obserwować trzeba wysłać prośbę. Influencer zgromadził już 578 tysięcy obserwujących, a jako włodarz PRIME SHOW MMA może jeszcze na tym zyskać kolejnych fanów.

Zdjęcie: pressfocus

FAQ

Co robi Don Kasjo na PRIME SHOW MMA?

Don Kasjo jest włodarzem PRIME SHOW MMA, nowej federacji freak-fightowej.

Kim jest Don Kasjo?

Don Kasjo to freak fighter, któremu dużą popularność przyniosły walki na FAME MMA.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze