Don Kasjo – Marcin Wrzosek: typy, kursy i zapowiedź walki, 20.11.2021

typy na walkę don kasjo marcin wrzosek

Kibice FAME MMA zdążyli się już do tego przyzwyczaić, że kiedy pojawia się Don Kasjo, to zawsze jego walka anonsowana jest jako wydarzenie wieczoru. Tak będzie też tym razem, bo na FAME MMA 12 Kasjusz Życiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Don Kasjo znów potwierdza, że nie straszny mu żaden rywal. Można powiedzieć, że Życiński celuje w coraz to lepsze nazwiska w polskim MMA. Don Kasjo szuka rywalizacji nie tylko z celebrytami, ale też ludźmi sportu. Kto wygra w konfrontacji Don Kasjo – Marcin Wrzosek? Bukmacherzy mają swojego faworyta, a my przedstawiamy nasze typy na ten pojedynek.

zakłady i typy na don kasjo wrzosek

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Marcin Wrzosek, typy bukmacherskie

Kiedy mówi się o Don Kasjo, to w pierwszej kolejności myśli się o jego wyczynach poza oktagonem FAME MMA. Kasjusz Życiński nie gryzie się w język, co potwierdza przy okazji każdego wywiadu. To zawodnik, który ma nie tylko argumenty słowne, ale też sportowe. Don Kasjo doświadczeniem w sportach walki znacząco ustępuje Marcinowi Wrzoskowi, ale jak na standardy FAME MMA – nie jest źle. To zawodnik, który w przeszłości trenował boks, a dzięki FAME MMA powrócił do aktywnego uprawiania sportu. Wielu ekspertów dostrzega w nim spory potencjał bokserski, dlatego Don Kasjo nie jest łatwym rywalem.

Sprawdź już teraz wszystkie typy na FAME MMA 12!

Oczywiście Marcin Wrzosek nic sobie nie robi z klasy Don Kasjo, co widać też po typach na FAME MMA 12. Tam faworytem jest właśnie zawodnik z KSW, który po prostu ma znacznie więcej argumentów czysto sportowych. Marcin Wrzosek to raz – wyższe umiejętności, dwa – większe doświadczenie, trzy – sukcesy w zawodowym MMA. Jeśli Polski Zombie uległby Don Kasjo, to byłaby to dla niego wielka plama na honorze.

Don Kasjo – Marcin Wrzosek, zapowiedź walki wieczoru FAME MMA 12

Walka Don Kasjo – Marcin Wrzosek zakończy zmagania na FAME MMA 12. Pojedynek ten jest umówiony jako main event, a więc będzie dziesiąty na liście z kartą walk. Don Kasjo, jak i Marcin Wrzosek przywykli do rywalizacji w walkach wieczoru. Ten drugi to w końcu były mistrz KSW, a więc doskonale wie, co to znaczy zamykać wieczór na gali MMA.

Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą 20 listopada (sobota). Areną zmagań będzie sopocka Ergo Arena. To dla Marcina Wrzoska wyjątkowe miejsce, bo właśnie tam debiutował w federacji KSW. Wówczas The Polish Zombie pokonał Filipa Wolańskiego. Tym razem Wrzosek zadebiutuje w FAME MMA – czy ponownie Gdańsk przyniesie mu szczęście? Walkę Don Kasjo – Wrzosek można oglądać na żywo z hali lub po wykupieniu transmisji w Pay Per View.

Don Kasjo – Marcin Wrzosek: typy na walkę

Jeśli masz ochotę obstawiać walkę wieczoru na FAME MMA 12, to Betclic z tej okazji przygotował wyjątkową promocję. Wszyscy nowi gracze, którzy zarejestrują się z naszym kodem bonusowym: VIPFAME otrzymają ubezpieczenie stawki do pierwszego zakładu. Co to oznacza? Pozwala to na wytypowaniu kuponu bez ryzyka do kwoty 550 złotych, bo jeśli przegrasz, to właśnie tyle otrzymasz w cashbacku. Za bonus Betclic możesz wytypować pojedynek Don Kasjo – Wrzosek lub inne starcie z karty walk FAME MMA 12.

Jak my widzimy to starcie? Naszym faworytem jest Marcin Wrzosek, a podobnie ocenia to też bukmacher Betclic. W kursach na zwycięstwo więcej szans daje się zawodnikowi z KSW. Ale czy może to kogoś dziwić? Marcin Wrzosek zdobywając mistrzowski pas KSW w wadze piórkowej musiał pokonać m.in. Artura Sowińskiego. Ostatnio w oktagonie wiodło mu się gorzej, bo przegrywał z Salahdine Parnasse, Normanem Parke i Borysem Mańkowskim. To rywale ze ścisłego topu KSW, więc takie porażki ujmy nikomu nie przynoszą. Przegrana z Don Kasjo sugerowałaby, że Wrzosek w zawodowym MMA nie ma już czego szukać.

Co obstawiamy? Pierwsza nasza propozycja zakładu to wygrana Marcian Wrzoska.

Wygra Marcin Wrzosek
Kurs: 1.48
Zagraj!

Don Kasjo – Wrzosek kursy

Kursy na Walkę Don Kasjo – Marcin Wrzosek znajdziesz tylko u bukmachera Betclic. Zdaniem tego operatora jest 53% szans na to, że The Polish Zombie pokona Kasjusza Życińskiego. Kursy na walkę wieczoru są dostępne od dłuższego czasu, a w trybie pre-match będzie je można obstawiać do momentu rozpoczęcia pojedynku.

Kursy na zwycięzcę walki

Kto wygra walkę? Kursy wskazują Marcina Wrzoska. Don Kasjo był w podobnej roli podczas ostatniego swojego pojedynku z Normanem Parke. Wówczas przewaga Irlandczyka była podobna, co Marcina Wrzoska. Jak zakończyła się tamta walka? Don Kasjo przegrał na punkty…

Kto wygra?

Betclic
2.35
Don Kasjo
1.48
Marcin Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Czy będziemy świadkami rozstrzygnięcia przed czasem? Jak widać po kursach bukmacherzy nie są do tego przekonani. Ba, można stwierdzić, że stawiają na to, że raczej żaden z zawodników nie znokautuje tego drugiego. Kursy na KO, TKO czy DQ w odniesieniu do Don Kasjo i Wrzoska pokazują, że bukmacherzy spodziewają się innego scenariusza.

Rezultat końcowy
Betclic
8.00
Don Kasjo przez KO, TKO, DQ
4.00
Marcin Wrzosek przez KO, TKO, DQ
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na wygraną na punkty/liczbę rund

Jeśli chodzi o zakłady na wygraną na punkty, to bukmacherzy dają znacznie więcej szans na takie rozstrzygnięcie niż zwycięstwo przez KO/TKO. W tym przypadku, według kursów bukmacherskich, najbardziej prawdopodobny scenariusz, to triumf Marcina Wrzoska poprzez werdykt punktowy.

Wygrana na punkty
Betclic
2.50
Don Kasjo na punkty
1.85
Marcin Wrzosek na punkty
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Don Kasjo – Wrzosek, kto wygra walkę?

Jak na razie Don Kasjo wygrywał z mało profesjonalnymi rywalami. Umiejętności Kasjusza Życińskiego są oceniane wysoko, ale do tej pory pokonywał on Adriana Polańskiego, Dawida Ambroziaka, Macieja Rataj i Marcina Najmana. Kiedy przyszło do prawdziwego testu, to Don Kasjo go oblał, bo tak należy określić porażkę z Normanem Parke. Marcin Wrzosek niegdyś w KSW również przegrał ze Storminem. The Polish Zombie jest o kilkanaście centymetrów niższy od Don Kasjo, a to dużo biorąc pod uwagę rywalizację bokserską. Kilogramy i centymetry są po stronie Kasjusza Życińskiego, ale to byłoby na tyle.

kursy na walkę kasjo wrzosek

Typy na Don Kasjo – Wrzosek

Marcin Wrzosek będzie musiał się sporo napracować, żeby dosięgnąć szczęki Don Kasjo. Ten drugi w starciu z Normanem Parke pokazał, że jest w stanie toczyć walkę na pełnym dystansie rundowym. Co nam to mówi? To że najbliższy pojedynek na FAME MMA 12 Marcin Wrzosek – Don Kasjo, może rozstrzygnąć się na kartach punktowych. Tego się też spodziewamy – liczymy na to, że Wrzosek będzie umiejętnie punktował Don Kasjo.

Nasza kolejna propozycja typu to: Marcin Wrzosek wygra na punkty.

Wygrana na punkty - Marcin Wrzosek
Kurs: 1.85
Zagraj!

FAQ

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Bukmacherzy wyżej oceniają szansę na zwycięstwo dla Marcina Wrzoska.

Jaki jest najlepszy typ na walkę Don Kasjo - Marcin Wrzosek?

Zagranie rekomenduje zakład: wygra Marcin Wrzosek na punkty po kursie 1.80.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze