FAME MMA 12: typy, kursy i zapowiedź gali, 20.12.2021

FAME MMA 12 typy i kursy bukmacherskie na galę

W związku ze zbliżającą się galą FAME MMA 12, jak zawsze, publikujemy typy bukmacherskie na to wydarzenie. Walki celebrytów interesują szerokie grono użytkowników, dlatego regularnie obstawiamy FAME MMA. Kursy na najbliższą galę są już wystawione przez bukmachera Betclic, więc można dokonać analizy walk w celu postawienia, jak najlepszych zakładów. Co warto obstawiać i jakie wybrać typy FAME MMA 12? Sprawdź nasze zapowiedzi i kursy bukmacherskie na najbliższą galę!

Obstawiaj walki na FAME MMA 12 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

zakłady i typy na don kasjo wrzosek

FAME MMA 12 typy bukmacherskie

Na FAME MMA 12 typować można męski i kobiece pojedynki. To federacja, która nie idzie tak daleka, jak chociażby MMA VIP organizując starcia pomiędzy mężczyznami a kobietami. W FAME MMA jest sporo kontrowersji, ale jak na razie nie ma mieszanych pojedynków. Na gali w listopadzie główny splendor przypadnie Kasjuszowi Życińskiemu i Marcinowi Wrzoskowi. Obaj wystąpią w walce wieczoru, która zamknie całą galę FAME MMA 12. Gorących konfrontacji w oktagonie będzie znacznie więcej, bo typerzy będą mogli obstawiać m.in. Kamilę Wybrańczyk, Kacpra Błońskiego, Piotra Piechowiaka czy Fit Loversa.

W typach FAME MMA pojawiają się celebryci, sportowcy, a także twarze znane z mediów społecznościowych. Rozbieżność pomiędzy uczestnikami FAME MMA jest duża, ale co wszystkich łączy? To że nie można im odmówić rozpoznawalności w swoich środowiskach, w których się obracają. Już 20 listopada (sobota) przekonamy się, kto podniesie ręce ku górze w geście zwycięstwa. Ty możesz to obstawiać u bukmachera Betclic, który jako jedyny w Polsce pozwala na typy FAME MMA 12!

 
FAME MMA 12 najważniejsze informacje  
Kiedy FAME MMA 12 20.11.2021
Miejsce gali Ergo Arena Gdańsk/Sopot
Transmisja gali PPV
Walka wieczoru Don Kasjo vs Marcin Wrzosek
Gwiazdy gali Kacper Błoński, Zusje, Arkadiusz Tańcula
Kod promocyjny na FAME MMA 12 VIPFAME

Zapowiedź gali FAME MMA 12

FAME MMA 12 odbędzie się w sopockiej hali Ergo Arena. To pokazuje, że federacja ta na stałę zadomowiła się w sportowych arenach, gdzie odbywają się największe wydarzenia związane z siatkówką czy KSW. Poprzednia gala FAME MMA gościła w Gliwicach, a tym razem fani freak fightów mogą wziąć udział w tym wydarzeniu w Sopocie. Gala to posłuży do zorganizowania kilka ciekawych pojedynków. Znów do oktagonu wejdzie przedstawiciel zawodowego MMA, czyli Marcin Wrzosek. Były mistrz KSW zmierzy się z Don Kasjo, a więc osobą, która stanowi jeden z filarów organizacji FAME MMA. Kasjusz Życiński ma za sobą porażkę z Normanem Parke, więc tym razem będzie podwójnie zmotywowany, by wrócić na zwycięski szlak.


Ponownie FAME MMA będzie można obstawiać tylko u jednego operatora. Pozostali bukmacherzy mają bana na kursy związane z tym wydarzeniem, bo Betclic podpisał umowę na wyłączność z federacją, którą zarządza m.in. Wojtek Gola i Boxdel. Ci typerzy, którzy chcą zagrać zakład na walki Kamiszki, Don Kasjo, Arkadiusza Tańculi lub Jacka Murańskiego – muszą wybrać bukmachera Betclic. Dzięki naszej ofercie z kodem VIPFAME możesz postawić pierwszy kupon bez ryzyka do 550 złotych.


Jak zwykle galę FAME MMA 12 poprzedzała seria konferencji prasowych, na których gwiazdy nie gryzły się w język. O ile tego rodzaju wydarzenia były dostępne dla szerokiej publiczności na YouTube, o tyle walki “na żywo” będzie można oglądać tylko za pośrednictwem PPV. Jeśli jeszcze nie masz kodu PPV, to cały czas możesz go pozyskać m.in. na oficjalnej stronie famemma.tv.

FAME MMA 12 – kursy i zakłady w Betclic

Kibice zgromadzeni w hali oraz ci, co wybiorą transmisję PPV obejrzą dwa kobiece starcia oraz osiem męskich rywalizacji. Właśnie na te pojedynki Betclic przygotował kursy w ofercie przedmeczowej. Bukmacher do każdego pojedynku oferuje rozszerzenia zakładów, dzięki którym można wskazywać nie tylko to, kto wygra walkę, ale również sposób jej rozstrzygnięcia i moment zakończenia rywalizacji. W niektórych zawodnikach Betclic widzi zdecydowanych faworytów, a w innych kompletnych underdogów. W głównej walce bukmacher większych szans upatruje w przedstawicielu KSW, czyli Marcinie Wrzosku. Zdaniem Betclic pokona on Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Zachęcamy do przejrzenia poniższych kursów, ponieważ pomogą one w wybraniu najlepszych typów na FAME 12.

Karta walk na FAME MMA 12 złożona jest z 10 pojedynków. Do takiej ilości konfrontacji można przywyknąć, bo na poprzednich galach organizatorzy również proponowali podobną ilość walk. Podczas najbliższej soboty fani FAME MMA będą emocjonować się nie tylko walką wieczoru, ponieważ wcześniej o mistrzowski pas zawalczą m.in. Adrian Polański i Maksymilian Wiewiórka.

Kto wygra?
Betclic
2.35
Don Kasjo
1.48
Marcin Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.20
Mateusz Fit Lovers Janusz
1.55
Kacper Blonsky Błoński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.60
Adrian Polak Polański
1.40
Maksymilian Wiewiór Wiewiórka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.20
Karolina Zusje Smogulecka
3.75
Marta Martirenti Rentel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.25
Arkadiusz Tańcula
3.30
Jacek Murański
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.60
Piotr Bestia Piechowiak
2.10
Krzysztof Radzikowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.95
Krystian Krycha Wilczak
1.70
Maciej Szewcu Szewczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.42
Patryk Ryba Karaś
2.50
Kornel Koro Regel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.40
Kamila Kamiszka Wybrańczyk
2.60
Anna Andrzejewska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.30
Jakub Kaczmarski
1.25
Adrian Wieliczko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy na FAME 12

Typowanie FAME MMA 12 może odbywać się na wielu rynkach. Większość kibiców przywykła do tego, że można obstawiać wynik walki: kto wygra? Zakłady bukmacherskie udostępniają jeszcze więcej rynków. Jakie masz możliwości obstawiania FAME MMA? W każdej walce możesz zagrać typ na następujące zakłady:

  • kto wygra,
  • liczba rund: under/over,
  • rezultat końcowy: KO, TKO, DQ, decyzja sędziów,
  • wygrana na punkty: tak/nie.

W poniższych typach na walki FAME MMA 12 korzystamy z oferty i kursów Betclic. Bazując na zakładach, które przygotował ten operator, analizujemy każdy pojedynek proponując wam, jak najlepszy typ. Co więcej? Na samym dole znajdziecie propozycję kuponu na FAME MMA 12, która pochodzi od ekspertów Zagranie!

Kasjusz Don Kasjo Życiński – Marcin Wrzosek

To starcie boksera-amatora z zawodowym zawodnikiem MMA. Don Kasjo, choć utalentowany, to jednak ma swoje ograniczenia, co pokazała walka z Normanem Parke. Co prawda, w przeświadczeniu Kasjusza Życińskiego była ona wygrana przez niego, ale sędziowie mieli inną optykę na to wydarzenie. Don Kasjo chciał zawstydzić byłego zawodnika UFC i KSW, ale koniec końców przegrał z Irlandczykiem na FAME MMA 10. To jednak nie podcięło mu skrzydeł, bo ponownie wyzwał do walki rywala z KSW. Tym razem skrzyżuje ręce z Marcinem Wrzoskiem.

Co obstawiamy w tej walce? Pojedynek odbędzie się w formule boskerskiej, więc na starcie rosną szansę Don Kasjo. Naszym zdaniem jednak nie na tyle, żeby typować na wygraną “króla melanżu”. Marcin Wrzosek ostatnimi czasy miał gorszy okres w KSW, kiedy to przegrywał z Borsyem Mańkowskim i Normanem Parke. To jednak zawodowy sportowiec, który naszym zdaniem sprosta wyzwaniu, jakim jest konfrontacja z Don Kasjo. Życiński udowodnił, że posiada dużą wytrzymałość, dlatego nie spodziewamy się szybkiego zakończenia walki. Typujemy wygraną Wrzoska na punkty!

Marcin Wrzosek na punkty
Kurs: 1.80
Zagraj!

Kasjusz Don Kasjo Życiński – Michał Boxdel Baron

Tego chyba nikt się nie spodziwał! O ile nie jest to clickbait i zaplanowana akcja marketingowa, to trzeba powiedzieć, że to zestawienie, o którym dowiedzieliśmy się dwa dni przed galą wygląda bardzo interesująco. Jeśli wszystko to, co zostało ustalone na ostatnim cage’u na kanale FAME MMA jest prawdą, to Don Kasjo na najbliższej gali stoczy dwa pojedynki. Pierwszym jest omówiona przed chwilą walka wieczoru z Marcinem Wrzoskiem, a drugim walka z Boxdelem. Oba te pojedynki odbędą się w boksie – jest to bardzo istotna informacja w kontekście typów na FAME MMA 12.

Naszym zdaniem lepszy w tym starciu okaże się Michał Baron. Po pierwsze Don Kasjo będzie bardzo zmęczony po pierwszym starciu z Marcinem Wrzoskiem. Po drugie Boxdel w ostatnich tygodniach/miesiącach mocno wziął się za siebie i zrzucił z siebie 25 kg. Wypoczęty i zmotywowany Boxdel jest naszym zdaniem czarnym koniem najbliższej gali. Z kolei kurs 3.30 na zwycięstwo jednego z włodarzy wygląda bardzo zachęcająco.

Wygra Boxdel
Kurs: 3.30
Zagraj!

Adrian Polak Polański – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka, walka o pas

To konfrontacja o mistrzowski pas, która rozstrzygnie się pomiędzy Polańskim a Wiewiórem. Obaj częst wchodzą do oktagonu FAME MMA, co pokazuje, że sporty walki nie są im straszne. Co prawda, częściej walczy Adrian Polański, który już teraz ma za sobą pięć konfrontacji. Polak zaczął niepewnie swoją przygodę z FAME MMA, bo od dwóch porażek, ale później było znacznie lepiej. Koniec końców udanie zrewanżował się Dawidowi Malczyńskiemu, a wcześniej dwukrotnie pokonał Amadeusza Roślika. Ostatnio dwa razy wygrywał przed czasem, co musi mieć z tyłu głowy Wiewiór. On, choć zwyciężał z Kamilem Hassim, to zawsze potrzebował pełnego dystansu.

Pojedynek ten jest w niższej wadze, a więc nie spodziewamy się kończących ciosów. Prognozujemy walkę na pełnym dystansie, która zostanie rozstrzygnięta werdyktem sędziów.

Wygrana na punkty - tak
Kurs: 1.90
Zagraj!

Mateusz Fit Lovers Janusz – Kacper Blonsky Błoński

Fit Lovers debiutuje w FAME MMA, a jego pierwszym rywalem będzie Kacper Błoński. Ten drugi ma na swoim koncie dwie wygrane. Blonsky walczy rzadko, ale kiedy dochodzi do konfrontacji z jego udziałem, to po prostu zawsze wygrywa. Najpierw rozprawił się z Marcinem Dubielem, a następnie wziął na swój rozkład Sylwestra Wardęgę. Tego drugiego pokonał szybko, bo już w pierwszej rundzie.

Mateusz Janusz na pewno będzie nienagannie przygotowany od strony fizycznej, ale brak obycia w oktagonie może być wyraźnie widoczny. Błoński ma doświadczenie, więc nogi mogą mu się nie ugiąć przed rywalem. Co typujemy? Zgadzamy się z przewidywaniami bukmacherów, że górą w tym pojedynku będzie Kacper Blonsky.

Wygra Kacper Blonsky
Kurs: 1.55
Zagraj!

Karolina Zusje Smogulecka – Marta Martirenti Rentel

Zusje częściej wchodzi do oktagonu niż Marta Rentel, co jednak nie oznacza, że jest bardziej utytułowaną zawodniczką. Karolina Smogulecka, choć robi dużo szumu wokół siebie, to przegrała z Martą Linkiewicz i Kamilą Wybrańczyk. Jedyną zawodniczką, z którą zwyciężyła była Dagmara Szewczyk. Martirenti walczyła tylko raz przeciwko Linkimaster. Przed rokiem Marta Rentel uległa Marcie Linkiewicz i wraca do oktagonu po to, żeby sięgnąć po pierwszą wygraną. Obie zawodniczki mają podobne warunki fizyczne – mierzą około 170 cm. W kursach zdecydowaną faworytką jest Zusje, która wydaje się, że poważniej podchodzi do walk MMA niż Martirenti.

Arkadiusz Tańcula – Jacek Murański

Początkowo z Arkadiuszem Tańculą miał rywalizować Mateusz Murański, ale z powodu kontuzji zastąpi go…ojciec. Przeciwnikiem Aroya będzie Jacek Murański, który miał walczyć z Marcinem Najmanem. Mateusz Murański na jednym z treningów doznał kontuzji, dlatego na FAME MMA 12 zastąpi go ojciec. Konflikt pomiędzy Tańculą a rodziną Murańskich trwa od dawna, więc emocji na pewno nie zabraknie. Aroy liczył, że ponownie będzie mógł pokonać Mateusza Murańskiego, z którym wygrał na FAME MMA 10. Naszym zdaniem w walce ze starszym Jackiem Murańskim jest jeszcze większym faworytem. Co obstawiamy? To że Arkadiusz Tańcula wygra przed czasem!

Wygra Aroy przed czasem
Kurs: 1.30
Zagraj!

Piotr Bestia Piechowiak – Krzysztof Radzikowski

Starcie pomiędzy Piotrem Piechowiakiem a Krzysztofem Radzikowskim to prawdziwa waga ciężka. Ten pierwszy reprezentuje środowisko kulturystów, a ten drugi strongamanów. Dla Krzysztofa Radzikowskiego to debiut w FAME MMA. Piechowiak zwyciężał już z Marcinem Najmanem oraz innym kulturystą, Piotrem Szeligą. W naszej opinii “Bestia” jest zdecydowanym faworytem sobotniej walki. Co obstawiamy? To że pokona Radzikowskiego przez KO lub TKO. Innymi słowy: wygra przed czasem!

Wygra Bestia przez KO/TKO
Kurs: 1.90
Zagraj!

Krystian Krycha Wilczak – Maciej Szewcu Szewczyk

Na “papierze” wygląda to na pojedynek do jednej bramki. Krystian Wilczak raz – ma na swoim koncie więcej walk, a dwa – w tym czasie dał się poznać od lepszej strony, jeśli chodzi o umiejętności MMA. Krycha ma na swoim koncie 4 wygrane i tylko jedną porażkę z Kamilem Stępińskim. Maciej Szewczyk z kolei walczył dwukrotnie i zawsze kończył jako przegrany. Szewcu nie dał rady w walce z Gamou Fall i Dawidem Ambroziakiem. W tym przypadku nie przewidujemy niespodzianki i typujemy wygraną Krychy.

Kamila Kamiszka Wybrańczyk – Anna Andrzejewska

Jeśli Kamiszka liczyła na to, że szybko podbije FAME MMA, to Linkimaster skutecznie odparła jej atak. Kamila Wybrańczyk pokonała Zusje, ale na Martę Linkiewicz było to za mało. Teraz ma szansę odbudować swoją reputację rywalizując z Anną Andrzejewską, która również ma za sobą przegraną przeciwko Karolinie Brzuszczyńskiej. Kamiszka od początku wejścia do FAME MMA jest wysoko notowana przez bukmacherów. Tak jest tym razem, bo Betclic stawia na jej wygraną. Jak my to widzimy? Naszym zdaniem będzie to wyrównany pojedynek, więc obstawiamy zakład na liczbę rund powyżej 2.5.

Wygra Patryk Karaś
Kurs: 1.42
Zagraj!

Propozycja kuponu na FAME MMA 12

Poza wyżej wymienionymi typami na poszczególne walki – przygotowaliśmy dla was gotowy kupon na wybrane pojedynki FAME MMA 12. W tym przypadku skupiliśmy się tylko na rozstrzygnięciu walki stawiając na zwycięstwo jednego lub drugiego zawodnika. Na naszym kuponie umieściliśmy cztery konfrontacje, które pozwoliły uzyskać kurs ogólny 5.21. Jakie typy na FAME MMA 12 proponujemy na kuponie od Zagranie? Oto spis propozycji:

  • Zwycięzca walki: Patryk Ryba Karaś
  • Zwycięzca walki: Kacper Blonsky
  • Zwycięzca walki: Piotr Bestia Piechowiak
  • Zwycięzca walki: Marcin Wrzosek

Za postawione 100 zł można wygrać 451,44 zł.

FAME MMA możesz obstawiać TYLKO w Betclic – założ konto z linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma/, aby odebrać zakład bez ryzyka do 550 złotych na pierwszy kupon po rejestracji. Maksymalnie możesz obstawić za 625 złotych, a na Twoje konto wróci 550 złotych (12% potrącenia, to podatek).

typy na fame mma 12 betclic oferta

FAME MMA 12: bonusy i kod promocyjny

Na FAME MMA 12 Betclic oferuje specjalny kod promocyjny: VIPFAME. To rejestracja dla wszystkich osób, które chcą odebrać bonusy na FAME MMA. W przypadku Betclic mowa o zakładzie bez ryzyka. Jeśli odbierzesz nasz kod możesz po rejestracji zagrać pierwszy kupon bez ryzyka do stawki 625 zł. Jeśli nie wejdą twoje zakłady – w ramach promocji uzyskasz zwrot stawki do 550 złotych!

Odebrany bonus od Betclic należy obrócić w ciągu 30 dni. Jaki obrót jest wymagany? To ośmiokrotność bonusu w zakładach po kursach minimalnych 2.00.

Typy na FAME MMA 12 – podsumowanie

Walki FAME MMA ulegają coraz większej profesjonalizacji. Odpowiednia analiza pod kątem umiejętność, warunków fizycznych i stylów obu zawodników może pozwolić na osiąganie wygranych z obstawiania FAME MMA. Oczywiście to pojedynki, które wciąż należy traktować z dużym przymrużeniem oka, co jednak nie oznacza, że nie można ich prawidłowo wytypować.

FAQ

Jakie są najlepsze typy na FAME MMA 12?

W propozycji kuponu na FAME MMA 12 stawiamy na wygraną Błońskiego, Piechowiaka, Wrzoska i Karasia.

Co obstawiamy na walkę wieczoru FAME MMA 12?

W walce wieczoru stawiamy na wygraną Marcina Wrzoska po decyzji na punkty.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze