Dokładne wyniki w CS:GO oddają kasę? Gramy singla 3.15!

Zdjęcie esport 31.10.2021 r.

Wczoraj rozpoczęliśmy fazę legend podczas tegorocznego Majora PGL Stockholm 2021! Wczoraj mieliśmy mnóstwo ciekawych spotkań do oglądania, jednak dziś się nie zatrzymujemy i lecimy dalej z typowaniem! Dziś przed nami kolejne spotkania i chociaż wszyscy chcemy dla Polaków jak najlepiej, to do tej pory zarówno Evil Geniuses z Michem w składzie, jak i ENCE z Dychą i Hadesem nie radzą sobie naprawdę dobrze. Dziś po raz kolejny idziemy za sukcesem i typujemy tylko jedno spotkanie. Czy G2 naprawdę ma szanse wygrać Majora, czy jednak wywrócą się przy pierwszym poważnym przeciwniku?

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 – Entropiq:
typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (31.10.2021 r.)

Fani G2 z pewnością nie mogą narzekać na emocje związane z kibicowaniem zarówno sekcji League of Legends, jak i CS: GO. Ekipa Nexy na jednym turnieju gra na absolutnie najwyższym poziomie, tylko po to, żeby kilka tygodni później przegrywać każdy mecz ze średniakami. Nie można im jednak odebrać tego, że jak do tej pory na Majorze radzą sobie naprawdę świetnie, a to przecież najważniejszy turniej w całym roku. Od kolejnej fazy turnieju, czyli wejścia do czołowej ósemki drużyn na świecie dzieli ich tylko jedno zwycięstwo, jednak ich rywalami jest dziś Entropiq, drużyna która zaskakuje z każdym meczem coraz bardziej. Czy dziś również zaskoczą i pokażą G2 gdzie ich miejsce? Ja natomiast pokaże wam kod promocyjny do bukmachera Betfan, z którym dostaniecie dostęp do licznych bonusów i promocji!

Faworytami bukmacherów w tym starciu są oczywiście Samuraje, jednak nie ma czemu się dziwić, wyższa pozycja w rankingu, większy (teoretycznie) potencjał zawodników, no i forma która się zgadza, bo G2 ostatnie sześć rozgrywanych spotkań mogło przypisać na swoją stronę. Entropiq jednak nie odstaje, bo sami prowadzą już serię pięciu zwycięstw. Jedna z tych pass musi więc zostać zakończona i według bukmacherów większa jest szansa na porażkę Rosjan. Jak to wygląda w statystykach i moim odczuciu co do nadchodzącego spotkania?

G2 rozegrało dopiero tylko dwa spotkania na tym Majorze, jednak co już da się zauważyć, a co jest absolutnie niezbędne do tego, żeby odnieśli oni sukces, to jest to wysoka forma braci Kovac. Niko i Hunter są w niesamowitej dyspozycji, a to właśnie ich dobra gra najczęściej pozwalała tej drużynie na odniesienie triumfu. Hunter po dwóch spotkaniach notuje rating 1.48, co jest wynikiem nie z tej ziemi i fani G2 z pewnością liczą na utrzymanie tej formy również w dzisiejszym meczu. Po drugiej stronie mamy Krada z ratingiem 1.38 jednak jest to wynik pięciu spotkań, co jest w zasadzie porównywalnym wynikiem do rezultatu Huntera. I chociaż liderzy obydwu zespołów stoją obecnie na podobnym poziomie, to ja jednak patrząc na całość drużyny, ostatecznie wybrałbym G2. Niko jest zdecydowanie lepszy od El1ana, a w sytuacji długiego, trzymapowego nawet spotkania, to zawodnicy G2 mają według mnie większe doświadczenie, zwłaszcza w przypadku grania na scenie.

Baner grupy typerskiej facebook

Jak jednak ma się kwestia map w tym spotkaniu? Według danych z serwisu hltv Entropiq najczęściej decyduje się na wybór mapy Overpass, jednak jednocześnie aktualnie notuje tam serię czterech porażek z rzędu. To może skłaniać ich jednak do innego wyboru, a drugim najbardziej prawdopodobnym wydaje się być mapa Vertigo, na której zagrali świetnie przeciwko Gambit oraz Liquid, a to przeciwnicy o porównywalnym poziomie co G2. Według mnie Entropiq wygra przynajmniej jedną mapę w tym spotkaniu, bo są po prostu w bardzo dobrej formie i mają przynajmniej dwie mapy przygotowane perfekcyjnie, jedna co prawda odpadnie pewnie w fazie banowania, jednak druga według mnie spokojnie może wpaść na konto rosyjskiej formacji.

Co na to odpowie G2? Na podstawie statystyk z całych trzech miesięcy, odpowiedziałbym, że nic. Te statystyki zawierają jednak okres, w którym drużyna ta grała naprawdę beznadziejnie i wtedy według mnie przegraliby 2:0. Dziś jednak są oni w zupełnie innej formie i widać że zarówno format lanowy, jak po prostu format dużego turnieju im sprzyja. G2 pokazało, że wie czym jest Major w CS:GO i że przygotowanie formy pod najważniejszy event w roku jest możliwe i jest bardzo ważne. Według mnie w ich dwóch spotkaniach zobaczyliśmy już, że są oni przygotowani na każdego rywala, na każdy styl gry i według mnie dziś również pokaża Entropiq, dlaczego to oni są faworytem według bukmacherów. G2 w formie jest obecnie drużyną na minimum top4 rankingu światowego i według mnie powinni oni ostatecznie wygrać dzisiejsze spotkanie. Tak jak jednak pisałem wcześniej, Entropiq ma potencjał na wygranie jednej mapy, dlatego dziś również typuje dokładny wynik 2:1, tak samo jak poprzednim razem. A wy co dzisiaj gracie? Napiszcie koniecznie w komentarzu, a ja zapraszam was na naszą stronę po więcej typów i kursów na CS:GO!

G2 wygra 2:1
Kurs: 3.15
Zagraj!

Betfan kupon 31.10.2021 r.

fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze