Wczoraj niestety spory pech, brakło jednej kartki w spotkaniu Alanyaspor – Trabzonspor. Szkoda, ale zapewnić Was mogę, że z takiego grania i to jeszcze w tym tygodniu nie zrezygnujemy. Przyjdzie na to dobry moment pod koniec tygodnia, a natomiast dzisiaj do gry wkracza Austria i grupa spadkowa, gdzie ciekawa walka nie tylko o utrzymanie, ale nadzieja przecież na walkę o europejskie puchary. Są 3 mecze, ja wybieram 2 i tworzę kupon w Betclic, gdzie wystarczy postawić 57 PLN, by otrzymać zwrot po opodatkowaniu równy 50 PLN. A zatem do dzieła.

 

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

 

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Admira Wacker – Austria Wiedeń

23.06.2020r. 18:30

 

Admira Wacker

Do końca grania w grupie spadkowej zostały im jeszcze 4 mecze i sytuacja tego klubu no za ciekawa nie jest. Tyle samo punktów co zamykający tabelę Tirol Innsbruck, spora strata do pierwszej dwójki i chyba jasna jest, na czym ta ekipa musi skupić się przez resztę sezonu. Celem jest nie spaść, a dzisiaj celem jest wywalczyć punkty, chociaż o to na pewno nie będzie łatwo. Dzisiaj ważne dla tej ekipy spotkanie St. Polten vs Tirol. Przy niekorzystnym układzie może to ich zepchnąć nawet na ostatnie miejsce w tabeli. Dla tego klubu to 9 sezon z rzędu w najwyższej klasie rozgrywkowej? Co ciekawe w pierwszym sezonie po awansie udało im się zająć miejsce na podium i zagrać w pucharach. Odpadli jednak w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy ze Spartą Praga. Dobiją do jubileuszu, czy jednak się pożegnają? Od 23 kolejki, a więc od początku grupy spadkowej postawa bardzo słaba tego klubu. Odbyło się już 6 kolejek, a oni w tym czasie potrafili wygrać tylko raz. Nie świadczy to dobrze o ich formie tym bardziej, że na swoim terenie potrafili ugrać raptem punkt w 3 meczach.

 

Austria Wiedeń

Po 28 meczach to jest lider grupy spadkowej i chyba coraz więcej wskazuje na to, że właśnie klub ze stolicy kraju zobaczymy w barażach o europejskie puchary. Przygotowali bardzo dobrą formę i obrazują to wyniki. Mają przewagę nad drugim w tabeli Altach 3 punkty, a nad resztą stawki 8 i więcej. Wydaje się, że to jest na ten moment za silna ekipa dla całej reszty stawki, zwłaszcza dla tych klubów z miejsc 9-12 i im ciężko będzie o urwanie punktów w tym momencie faworyzowanemu rywalowi. Ten gra równo, ma najmniej porażek i patrząc na cały sezon w ich dokonaniu trzeba powiedzieć, że jednak zasługuje na to miejsce, w którym jest. Do pierwszej szóstki nie brakło tak wiele, ale w sumie kto wie czy nawet nie wyszło im to na dobre? Obecnie Austria Wiedeń z serią 3 wygranych pod rząd i to w naprawdę dobrym stylu. Potrafili tuż po powrocie do gry pokonać tego rywala na swoim stadionie, więc i dzisiaj są w roli faworyta.

 

Statystyki:

 • Gospodarze są na 5 miejscu wśród 6 drużyn grupy spadkowej, a goście prowadzą w tabeli
 • Admira Wacker w 6 meczach grupy spadkowej uzbierała 5 punktów (1 wygrana, 2 remisy i 3 porażki)
 • Bilans bramkowy w tym okresie tego klubu to 5:8
 • Na swoim stadionie uzbierali 1 punkt w 3 meczach (1 remis i 2 porażki)
 • Bilans bramkowy w tym okresie to 1:6
 • Austria Wiedeń w 6 meczach grupy spadkowej uzbierała 13 punktów (4 wygrane, 1 remis i 1 porażka)
 • Bilans bramkowy w tym okresie to 9:5
 • Na wyjazdach uzbierali 7 punktów w 3 meczach (2 wygrane i remis)
 • Bilans bramkowy w tym okresie to 7:3
 • W pierwszym meczu po podziale na grupy Austria Wiedeń wygrała 1:0

 

Co typować?

Oczywiście może być tak, że karta się odwróci i Admira Wacker zagra mecz życia pokonując Austrię, jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że raczej tak nie będzie. Goście są w dobrej formie i będą chcieli za wszelką cenę zapewnić sobie wygraną w grupie, by mieć jak najkorzystniejszą sytuację w barażach o Ligę Europy. Pierwsze spotkanie padło ich łupem, ale to na wyjazdach klub z Wiednia gra ofensywniej, bardziej odważnie i to przekłada się na zdobycze bramkowe. Myślę, że do niespodzianki tu nie dojdzie i goście tym samym po raz kolejny zdobędą punkty. Warto zaznaczyć, że w każdym z 3 meczów wyjazdowych Austrii Wiedeń padał gol z obu stron. W tylko 1 z 3 Admiry u siebie padał gol z obu stron, ale ich postawa w ofensywnie również budzi sporo zastrzeżeń.

 

Moja propozycja: Austria Wiedeń lub remis i powyżej 1.5 goli

Kurs: 1.65

 

 

Altach – SV Mattersburg

23.06.2020r. 18:30

 

Altach

Naprawdę dobra sytuacja po 6 z 10 kolejek grupy spadkowej i cel jest bliski osiągnięcia. 5 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem, 3 punkty straty do Austrii Wiedeń i naprawdę dobra forma pozwala wierzyć, że gospodarze pójdą za ciosem i będą kontynuować naprawdę dobrą grę. Co ciekawe Altach jest jedyną ekipą w tej stawce 6 drużyn, która nie pozwoliła rywalom wyrwać sobie kompletu punktów. Tak duża solidność pozwala wierzyć, że również i dzisiaj nie dojdzie do niespodzianki, tak to chyba można nazwać i gospodarze przedłużą swoją dobrą serię gier bez porażki. Szansa jest tym większa, że gospodarze są naprawdę solidni na swoim stadionie. Już przy okazji początkowych kolejek grupy spadkowej wspominałem o tym, że potrafili tu pokonać Salzburg w sezonie zasadniczym 3:2, także wcześniej AC Wolfsberger 2:1. Licząc również sezon zasadniczy obecnie liczą serię 6 meczów bez porażki na swoim stadionie. Jeśli nic się nie zmieni to chyba można odliczać mecze do barażów o Ligę Europy, a tam jak wiadomo wszystko jest możliwe i logika często tam nie istnieje. To dla nich 6 sezon pod rząd w austriackiej Bundeslidze. Od tego czasu 2 razy udawało im się awansować do europejskich pucharów, aczkolwiek zawsze przez zajęcie dobrego miejsca w grupie mistrzowskiej. Niestety pechowo dla nich za każdym razem odpadali w rundzie play off. Tym bardziej szkoda, bo w sezonie 2017/18 grali od 1 rundy i wyeliminowali po drodze aż 3 rywali.

 

SV Mattersburg

Na 4 mecze przed końcem przewaga nad ostatnim w tabeli Tirolem to 3 punkty. Biorąc pod uwagę, że do zdobycia jeszcze 12 i tutaj dół tabeli do końca nie śpi zwłaszcza, że będą mecze bezpośrednie pomiędzy nimi, to można stwierdzić, że taka strata to jest nic. Trzeba punktować i liczyć na potknięcia rywali, by jeszcze przed ostatnią kolejką być pewnym swego. O awans w górę tabeli będzie ciężko, bo wspominałem o świetnej postawie klubów będących nad Mattersburgiem. Nie łatwo stwierdzić, czy to jest ekipa, która preferuje bardziej dom czy wyjazd, bowiem w po przerwie od gry punktowali po tyle samo zarówno w Mattersburgu jak i na terenie gości. W okresie bronienia się przed spadkiem niekoniecznie ma to duże znaczenie, a do tego w Austrii gramy bez kibiców. Jak małe ma znaczenie gra w domu i jak zmienia to wszystko pokazywały to inne ligi, gdzie często wygrywali goście. Tutaj jednak ważna jest aktualna forma, a ta myślę, że w tej parze przeważa za ekipą z Altach, za ekipą gospodarzy. Dla tego klubu to 5 z rzędu sezon w austriackiej Bundeslidze. Tylko raz udało im się zająć miejsce w grupie mistrzowskiej. W tym okresie nie grali w europejskich pucharach, aczkolwiek wspominałem jakiś czas temu o bojach tego klubu z Wisłą Kraków jeszcze w Pucharze UEFA.

 

Statystyki:

 • Gospodarze zajmują w tabeli grupy spadkowej 2 miejsce, a goście 3
 • Altach w 6 meczach grupy spadkowej uzbierał 10 punktów (2 wygrane, 4 remisy i 0 porażek)
 • Bilans bramkowy to 8:4
 • Na swoim stadionie w 3 meczach uzbierali 5 punktów (1 wygrana i 2 remisy)
 • Bilans bramkowy w tym okresie to 4:2
 • Mattersburg uzbierał 8 punktów w grupie spadkowej (2 wygrane, 2 remisy i 2 porażki)
 • Bilans bramkowy to 7:7
 • Na wyjazdach uzbierali 4 punkty w 3 meczach (1 wygrana, 1 remis i 1 porażka)
 • Bilans bramkowy to 3:2
 • W pierwszym meczu grupy spadkowej pomiędzy tymi klubami to remis 1:1 w Mattersburgu

 

Co typować?

Altach wydaje się być bardziej solidną ekipą od rywala, tym bardziej przeważa za nimi stadion. Może i gra bez kibiców nie daje tyle, ile z kibicami, ale własna szatnia, murawa, cały obiekt już coś tam daje. Poza tym tutaj liczy się forma, aktualne możliwości, a to przemawia za gospodarzami. W tym okresie zdecydowanie spadły liczby jeśli chodzi o średnie bramkowe. Nie pada ich tak dużo jak w sezonie zasadniczym. Logiczne to jest, bowiem ekipy walczą o konkretne cele. Myślę, że i teraz nie padnie ich zbyt wiele. Gospodarze dla mnie są faworytem spotkania i nie powinni przegrać.

 

Moja propozycja: Altach lub remis i poniżej 4.5 goli

Kurs: 1.4

 

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

 • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
 • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
 • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
 • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
 • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: ZAGRANIE50
 
kupon Betclic

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze