Demokratyczna Republika Konga – Gwinea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.02.2024

Serhou Guirassy

Gdzie oglądać mecz Demokratyczna Republika Konga – Gwinea? Jednym z dwóch rozgrywanych w piątek ćwierćfinałów Pucharu Narodów Afryki będzie pojedynek Demokratycznej Republiki Konga z Gwineą. Jeśli interesuje Cię ten mecz i chcesz go prześledzić, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna jest transmisja TV oraz stream online.

Demokratyczna Republika Konga – Gwinea, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Demokratycznej Republiki Konga z Gwineą to bardzo ciekawie zapowiadająca się rywalizacja. Oba zespoły prezentują bowiem bardzo podobny poziom, a na dodatek będą bardzo zmotywowane, by dostać się do półfinału, ponieważ dla obu ewentualny awans byłby ogromnym sukcesem. Chcesz obejrzeć ten mecz i jesteś ciekaw jego rozstrzygnięcia? Sprawdź, gdzie dostępny jest stream online.

Demokratyczna Republika Konga – Gwinea: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz prześledzić w aplikacji mobilnej STS. Jest to bowiem jeden z bukmacherów, którzy pozwalają na śledzenie meczów za pośrednictwem swoich aplikacji bukmacherskich. Co trzeba zrobić, by móc korzystać z takiej możliwości? Sprawdź:

  1. Załóż konto, klikając link https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon w ciągu doby
  4. Ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Demokratyczna Republika Konga – Gwinea?

Mecz DR Konga – Gwinea obejrzysz w STS, gdzie poza meczami PNA masz także możliwość śledzenia Pucharu Azji, a także wielu rozgrywek ligowych. Oferta transmisji w STS jest niezwykle bogata, dlatego warto z niej korzystać, jeśli lubisz śledzić mecze na ekranie urządzenia mobilnego. Pamiętaj też o zakładzie bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Jak z niego skorzystać? Załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwsze typy, a jeśli nie wejdą, odbierz zwrot na saldo główne. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Kim Price/Cal Sport Media/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze