Darmstadt – RB Lipsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.10.2023

Kevin Kampl prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Darmstadt – RB Lipsk? Podobnie jak wszystkie topowe ligi w Europie, tak i niemiecka Ekstraklasa wróciła już do gry! W sobotę czeka nas w jej ramach kilka interesujących potyczek, a jedną z nich będzie rywalizacja Darmstadt z RB Lipskiem. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie oglądać ten pojedynek, to trafiliście znakomicie! W poniższym tekście znajdziecie najważniejsze informacje o transmisji w TV i streamach online!

Darmstadt – RB Lipsk żywo w TV

Interesujących potyczek w sobotnie popołudnie nie zabraknie, a starcie Darmstadt – Lipsk należy zaliczyć do tego grona ze względu na ofensywny styl obu ekip! Sama rywalizacja w ramach niemieckiej Bundesligi zaplanowana została na 21. października 2023 roku i godzinę 15:30 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to niestety na żadnym kanale nie będzie można obejrzeć tego spotkania. Jeżeli posiadacie jednak urządzenie z systemem SMART, będziecie w stanie włączyć transmisję w TV na stronie bukmachera STS TV! W jaki dokładnie sposób?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Darmstadt – RB Lipsk i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

STS baner cashback

Darmstadt – RB Lipsk gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pora na akapit poświęcony streamom online, które systematycznie zyskują popularność. Oczywiście prawa telewizyjne do niemieckiej Bundesligi posiada stacja Viaplay i w jej serwisie streamingowym zobaczycie omawiane zmagania, jednak ta konkretna transmisja będzie płatna. Ciekawą alternatywą jest kolejny polski bukmacher, a więc Superbet, u którego nawet nie trzeba stawiać kuponu, by włączyć platformę Superbet TV i cieszyć się streamem online np. z rywalizacji Darmstadt – RB Lipsk!

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Darmstadt – RB Lipsk w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać Darmstadt – RB Lipsk?

Jak więc widzicie, interesującą nas batalię Bundesligi można obejrzeć na żywo i za darmo, co w przypadku tak medialnych gier nie jest regułą! Zarówno stream online w STS, jak i Superbet będzie w pełni legalny, zatem polecam skorzystać z okazji i obejrzeć spotkanie Darmstadt – RB Lipsk za pośrednictwem jednej z tych metod. Polecam również aplikację mobilną Superbet i aplikację mobilną STS, gdzie także znajdziecie streamy online z tego spotkania. A na koniec aktualne kursy bukmacherskie na te zawody i oczywiście życzenia jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze