Gdzie oglądać dzisiaj mecz Daria Saville – Iga Świątek? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego na ten temat się dowiesz. Świątek jest po zmianie trenera i czeka ją ważne spotkanie w ramach turnieju w Adelaide. Polka ma spore szanse na wygraną, ale za ostatnimi zapowiedziami muszą pójść teraz konkretne wyniki. Zerknij na to, gdzie oglądać ten mecz i sprawdź też, jakie są proponowane typy bukmacherskie.

Daria Saville – Igą Świątek – gdzie oglądać dzisiaj?

Podczas finałów turnieju w Adelaide na korcie zobaczymy m.in. Igę Świątek. Polka w drugim spotkaniu w tym turnieju zmierzy się z Darią Saville, czyli obecnie 451 rakietą rankingu. Świątek uplasowała się z kolei na dziewiątej lokacie w tym rankingu. Kursy bukmacherskie bardzo mocno wskazują na Polkę, ale czy będzie miało to przełożenie na mecz? Starcie tych zawodniczek obejrzysz m.in. w STS i Fortunie, a niżej tłumaczymy, jak możesz odpalić ich spotkanie. Zerknij przy okazji na proponowane przez nas typy bukmacherskie.

Daria Saville – Igą Świątek: gdzie oglądać za darmo?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie oglądać za darmo mecz Saville – Świątek to dobrze się składa. Mamy przygotowany kompleksowy poradnik do STS, krok po kroku, co musisz zrobić:

Daria Saville – Igą Świątek: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z meczu Saville – Świątek? Na ten moment nie mamy takich informacji, jednak pamiętaj, że za pomocą chromecasta możesz przerzucić obraz z telefonu na TV.

Daria Saville – Igą Świątek: stream na żywo online

Stream na żywo online ze spotkania Saville – Świątek będzie jeszcze w Fortunie. Ten bukmacher ma zbliżone zasady do STS, a więc powinieneś:

  1. Zarejestrować się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za co najmniej 2 PLN
  5. Przejdź do TV
  6. Oglądaj mecz
Fortuna
Oglądaj Świątek w Fortunie TV!

Daria Saville – Igą Świątek: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można stwierdzić, że starcie Saville – Świątek będzie bardzo ważne dla Polki. Szybkie i gładkie zwycięstwo pomoże jej zbudować pewność siebie i dzięki temu będzie mogła odważniej grać w kolejnych spotkaniach. Zerknij jeszcze na kursy, jakie wystawili bukmacherzy:

Kursy na wygraną
Fortuna
3.90
Saville
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.24
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie oglądać mecz Saville - Światek?

Starcie Saville ze Świątek obejrzysz m.in. w STS lub w Fortunie.

O której Saville zagra ze Świątek?

Starcie Saville - Świątek zaplanowane zostało na godzinę z 03:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze