Danny Ferreri FAME MMA 11 – dlaczego zmieniła się karta walk? Kim jest Danny Ferreri? Wiele osób zaczęło się nad tym zastanawiać, ponieważ na ostatni moment wskoczył do karty walk na FAME MMA 11. Wszystko przez zamieszanie związane z kontuzją Wardęgi. Warto zatem sprawdzić, co wiemy o popularnym Ferrerim, który chce się odegrać na Wardędze.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Danny Ferreri FAME MMA – kim jest?

Wiele osób się zastanawia kim jest Danny Ferreri i dlaczego będzie walczył w FAME MMA. Już śpieszymy z odpowiedzią, bowiem historia z nim związana jest dość ciekawa. Danny Ferreri FAME MMA 11 – z kim będzie walczył Ferreri? Wiemy już, że zmierzy się z Wardęgą. Wszystko przez kontuzję tego drugiego, która nie pozwala mu walczyć w formule MMA i poprosił o jej zmianę na boks, co na szczęście udało się zorganizować w tak krótkim czasie. Zobacz też opinie o Betclic, gdzie obstawisz walkę Ferreriego. Przejdźmy teraz do tego, kim jest Danny Ferreri?

Danny Ferreri wzrost, waga, wiek

Danny Ferreri na FAME MMA 11 będzie miał trudne wyzwanie. Wszystko przez to, że zmierzy się z Wardęgą, który do walki długo się przygotowywał. Danny Ferreri z kolei wskoczył na ostatnią chwilę. Wiemy, że ma 25 lat i mierzy 170 centymetrów wzrostu. O jego wadze wiele nie wiemy, ale więcej rzeczy na ten temat zostanie nam przedstawionych na oficjalnym ważeniu.

Fame MMA Danny Ferreri

Na FAME MMA 11 Danny Ferreri będzie rywalizował z Wardęgą. Walkę przyjął na zaledwie 12 dni przed samym startem gali, więc kompletnie nie ma czasu na przygotowanie się. Wiemy jednak, że wcześniej trenował sport, więc być może kondycyjnie od swojego rywala nie będzie aż tak bardzo odstawał.

Danny Ferreri – rywal na FAME MMA

Danny Ferreri FAME MMA 11 – z kim będzie walczył ten twórca internetowy? Ferreri podczas FAME MMA zmierzy się z Wardęgą. Wiemy, że między oboma zawodnikami jest konflikt przez to, że Ferreri kupował sobie fanów. Wardęga jest stawiany jako faworyt,  ale czy faktycznie udźwignie ten ciężar? Przy okazji sprawdź, ile kosztuje i jak kupić PPV na FAME MMA 11 —> https://zagranie.com/fame-mma-11-ppv-jak-kupic-ile-kosztuje-cena-i-kod-promocyjny/

Kariera poza MMA

Kariera Dannego Ferreriego poza FAME MMA 11 to głównie YouTube. Wcześniej brał także udział w reality-show fame or shame. Teraz jednak rozwija się głównie w mediach społecznościowych, gdzie wrzuca nowe treści.

Danny Ferreri Instagram i YouTube

Danny Ferreri FAME MMA 11 – ile ma fanów ostatni, ogłoszony zawodnik? Wiemy, że Ferreri na Instagramie zebrał ponad 190 tysięcy obserwujacych. Na YT z kolei ma ich ponad 800 tysięcy. Jego filmy mają dziesiątki milionów odsłon, więc widać, że jest to dość popularna osoba w polskim świecie influencerskim.

Danny Ferreri Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Danny Ferreri w FAME MMA 11 nie będzie faworytem. Trudno oczekiwać od niego czegokolwiek, bowiem nie ma praktycznie czasu na przygotowanie się, a do tego jeszcze rywal jest dość wymagający. Wiele osób uważa, iż to Wardęga będzie głównie prowadzić walkę i trudno się temu dziwić. Skoro już wiesz, kto to jest Ferreri, to sprawdź także kursy na tę walkę:

1/2

Kursy na wygraną w walce Wardęga - Ferreri

Betclic
1.65
Wardęga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.00
Ferreri
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Kim jest Danny Ferreri?

Danny Ferreri to popularny twórca internetowy, który tworzy treści na YouTubie i Instagramie.

Z kim będzie walczył Danny Ferreri na FAME MMA 11?

Danny Ferreri na FAME MMA 11 będzie walczył z Wardęgą. Ta walka do karty wskoczyła na ostatnią chwilę przez kontuzję kolana Wardęgi i odbędzie się w formule boksu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze