FAME MMA 11: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

FAME MMA 11 w transmisji PPV to już coś do czego fani tej organizacji są przyzwyczajeni. Za nami FAME MMA 10, czyli jubileuszowa gala, ale już chodzą słuchy o FAME MMA 11! Wiadomo, że na FAME MMA 11 będzie oferowane PPV i kod promocyjny, za który obejrzysz wszystkie walki “na żywo”! Ile tym razem będzie trzeba zapłacić za FAME MMA 11? Znamy ceny PPV i wiemy, jak kupić, żeby bez problemu uruchomić transmisję live.

Obstawiaj walki FAME MMA 10 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

Betclic fame mma baner

FAME MMA 11: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Na FAME MMA 10 walczył Don Kasjo z Normanem Parkiem, a także Marcin Dubiel, Linkimaster, Kamiszka, Arab i Polak. O tej gali znów było głośno, bo szum wokół FAME MMA nie cichnie, a raczej wciąż się potęguje. Wygląda na to, że o FAME MMA 11 będzie równie głośno, bo już poznaliśmy pierwszą gwiazdę tego wydarzenia.

W systemie PPV na FAME MMA 11 będziesz mógł obejrzeć m.in. debiut rapera “Smolastego”. Artysta ten wystąpił na FAME MMA 10 w roli gościa, a później zakomunikowano, że “Smolasty” będzie walczył na FAME MMA 11. To kolejny transfer ze świata hip-hopu do FAME MMA.

Kibice czekają również na powrót Popka, a według spekulacji “Monster” może pojawić się na FAME MMA 11. Wydaje się, że podczas tej gali ponownie wystąpi Sylwester Wardęga, a także Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska.
Za pośrednictwem PPV na FAME MMA 11 będzie można tradycyjnie oglądać 10 walk z udziałem mężczyzn i kobiet.

Typy FAME MMA – sprawdzaj aktualne analizy i propozycje zakładów na wszystkie gale FAME MMA od Zagranie!

Ile kosztuje PPV na FAME MMA 11?

Cena PPV w przedsprzedaży, czyli długo przed galą będzie zapewne niższa niż bezpośrednio przed wydarzeniem. W ostatnich wydarzeniach FAME MMA oferowało PPV w przedsprzedaży za 19.99 złotych. Na kilka dni przed galą cena rosła do około 23.99 PLN za abonament. Jak będzie tym razem?

Wydaje się, że organizatorzy utrzymają na tym samym poziomie cenę za PPV na FAME MMA 11. Fani przyzwyczaili się do tego, że możliwość oglądania transmisji “na żywo” działa po zakupie PPV mniej więcej o wartości 20 złotych.

FAME MMA 11 PPV – jak kupić?

Jak możesz kupić PPV na FAME MMA 11? Sprawdzona metoda to rejestracja w serwisie famemma.tv, a następnie skorzystanie z systemu płatności, jaki jest generowany do zakupu PPV. Za abonament na FAME MMA 11 zapłacisz elektronicznym przelewem, co sprawia, że PPV kupisz o każdej porze dnia i nocy. Zakupiony kod PPV będzie ważny do zakończenia transmisji z FAME MMA 11.

Oto metody płatności z jakich możesz skorzystać, żeby opłacić transmisje Pay Per View z FAME MMA 11: szybki przelew, karta VISA/Mastercard lub aplikacja BLIK.

Zakłady bukmacherskie online na FAME MMA i pozostałe sporty!

fame mma 10

Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 11?

FAME MMA 10 odbyło się 15 maja 2021 roku. Oficjalnej daty dla FAME MMA 11 jeszcze nie znamy, ale organizatorzy poinformowali, że powinien to być wrzesień. To oznaczałoby, że czerwiec, lipiec i sierpień może być bez żadnej gali FAME MMA! Czy wrześniowy termin zostanie potwierdzony? Wciąż czekamy na oficjalne komunikaty federacji FAME MMA. Na pewno gala FAME MMA 11 odbędzie się w sobotni wieczór tak jak wszystkie poprzednie wydarzenia.

Gdzie FAME MMA 11? Być może do tego czasu imprezy sportowe będą mogły być organizowane w obecności publiczności, a wtedy ruszy sprzedaż biletów na FAME MMA 11! Nie znamy miejsca FAME MMA 11, ale na pewno, jeśli zostanie uruchomione zielone światło na organizowanie imprez masowych, to federacja zdecyduje się na halę sportową. W którym mieście? Na te informacje musimy jeszcze poczekać.

Mecze “na żywo” np. piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę itd. możesz oglądać u polskich bukmacherów w legalnych streamach live: https://zagranie.com/transmisje-live-bukmacherzy/.

CENA PPV na FAME MMA 11

Cena za PPV na FAME MMA 11 wynosić będzie w przedziale 19.99 – 25.99 złotych. To kwota porównywalna z tym, co trzeba płacić m.in. za PPV na walki Gromdy. Jeśli chodzi o transmisje Pay Per View, to zdecydowanie najwięcej fani sportów walki płacą za KSW. W przypadku tej organizacji transmisja PPV kosztuje aż 40 złotych!

Jak na razie nie ma informacji, żeby FAME MMA miało podnosić cenę za PPV. Takowy wzrost mógłby spotkać się z oburzeniem fanów, a na pewno nikt tego nie chce. Walkę rapera “Smolastego”, “Popka” czy konfrontacje “Wiewióra” z “Polakiem” zobaczysz live płacąc około 20-30 PLN za PPV.

Kod promocyjny Betclic na FAME MMA 11

Kod promocyjny Betclic na FAME MMA 11 to ponownie hasło VIPFAME. To specjalny kod rejestracyjny do bukmachera Betclic, z którym obstawisz pojedynki celebrytów za zakład bez ryzyka. Kod promocyjny na FAME MMA 11 idealnie służy do tego, żeby obstawić pojedynki Smolastego, Linkimaster i Wardęgi. Nowi gracze mogą zrobić to bez żadnego ryzyka, bo jeśli przegrają to odbiorą zwrot stawki za nieudaną próbę typowania. Takie rzeczy możliwe są właśnie tylko dzięki promocji Betclic na FAME MMA 11 dla użytkowników Zagranie.

Jak wykorzystać kod na FAME MMA 11? Jeśli chodzi o kod na zakłady bukmacherskie Betclic, to robisz to w następujący sposób:

Zakładasz konto w Betclic wpisujesz kod promocyjny: VIPFAME. Dokonujesz wszystkich formalności, a więc weryfikujesz e-mail i logujesz się na konto Betclic. Co dalej? Potrzebujesz wpłaty, żeby mieć środki na typy na FAME MMA 11. Skorzystaj z płatności bukmachera i zdeponuj dowolną kwotę – do bonusu 550 PLN potrzebujesz 625 złotych. Następnie wytypuj kupon na FAME MMA 11 i zagraj za środki z konta depozytowego. Jeśli wykupiłeś PPV na FAME MMA 11, to możesz oglądać galę “na żywo” i śledzić losy walk, które zagrałeś. Gdy ci się nie uda trafić, to bukmacher Betclic przyzna na twoje konto zwrot stawki do 550 PLN.

Bonus Betclic, jaki uzyskasz z kodu promocyjnego na FAME MMA 11 będzie musiał być obrócony. Operator Betclic wymaga tego, żeby użytkownik zagrał osiem razy za przyznaną kwotę zakłady z kursem minimalnym 2.00.

Fot. z okładki: Rafal Rusek

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze