Wczoraj G2 oraz NiP wygrały swoje spotkania, jednak chyba największymi przegranymi byli gracze FPX, którzy pomimo tego, że grali bardzo dobrze i ostatecznie mieli nawet lepsze statystyki od swoich rywali w całym spotkaniu, tak jednak przegrali oni swój mecz 2-0, tym samym psując nasz kupon na samym finiszu. Dziś dwie drużyny, które poległy wczoraj, czyli właśnie FPX oraz Heroic będą walczyć o utrzymanie się w turnieju, grając w dolnej drabince, gdzie już czekali na nich odpowiednio Vitality oraz Complexity. Wczoraj mieliśmy dzień pełen emocji, powrotów do spotkań i niesamowicie wyrównanych wyników, czy dziś również drużyny zaskoczą nas czymś, czy może jednak faworyci pokażą wreszcie, na co ich stać? Jedno jest pewne, ten sezon turnieju Flashpoint codziennie zaskakuje nas nowymi rzeczami, nawet jeśli nie są to pozytywne niespodzianki. Tak czy inaczej, dziś przed nami potężna dawka świetnego Counter Strike, co wy typujecie w tych starciach? 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Vitality – FunPlus Phoenix
21.05.2021 r. Godz. 18:00

We wcześniejszym pojedynku będziemy mogli obserwować Vitality oraz FunPlus Phoenix, które zmierzą się w dolnej drabince, zatem dla jednej z drużyn będzie to ostatnie spotkanie podczas tegorocznego Flashpointa. FPX wczoraj w meczu z Ninjas in Pyjamas prezentowali się naprawdę nieźle, zabrakło im jednak wygrania kilku kluczowych rund i w rezultacie to ekipa Reza przeszła dalej w górnej drabince turnieju, natomiast FunPlus musi zmagać się z rywalami na dole, grając każdy mecz jak mecz o wszystko. Szczerze mówiąc ich wczorajszy występ nieco mnie zawiódł, bo pomimo tego, że pod względem umiejętności zaprezentowali się tak jak oczekiwałem, tak jednak głowa nie dojechała w kliku bardzo ważnych momentach. Dziś mierzą się z równie doświadczonym rywalem, chociaż w szeregach Vitality nie występuje już RPK, tak jednak bagaż doświadczenia tej ekipy ciągle jest solidna.

Według mnie to słusznie Vitality jest faworytem tego spotkania, a wczorajszy mecz FPX z NiP tylko mnie w tym utwierdził. Drużyna Madena swój najlepszy okres miała w kwietniu, gdzie wygrywali, chociażby z G2 czy Big, jednak teraz w meczu z Hyenas i właśnie NiP prezentowali się trochę słabiej, inaczej. Jest to mecz eliminacyjny, więc Vitality z pewnością przyjdzie maksymalnie zmotywowane, zwłaszcza że z uwagi na zamęt panujący z wcześniejszym powtarzaniem meczu w turnieju, to Francuzi mieli o wiele więcej czasu, żeby przygotować sie zarówno na jednego, jak i na drugiego ewentualnego przeciwnika. FPX natomiast gra dwa spotkania dzień po dniu i jest to po prostu minus, który może skutkować słabszą znajomością braków drugiej drużyny i ich zagrań na danych mapach.

Vitality natomiast w bardzo zaskakujący sposób znalazło się w dolnej drabince, bo przegrywając z DBL Poney w pierwszej rundzie. Oczywiście druga francuska ekipa jak najbardziej zasługuje na uznanie, bo grali po prostu bardzo solidnie, jednak nie zmienia to faktu, że to Vitality było faworytem w tamtym starciu i po prostu zawiodło, zagrało słaby mecz. Nie oznacza to oczywiście, że należy ich od razu skreślać, bo potencjał w ich składzie jest ogromny, sam fakt posiadania Zywoo w składzie jest bardzo mocnym punktem. W dolnej drabince Vitality zdołało już wyrzucić z turnieju OG, wygrywając z nimi 2:0, a drużyna Mantuu to nie są chłopcy do bicia, a solidny europejski skład.

Podsumowując, o wiele bardziej przekonuje mnie słaby dzień i przegrana Vitality w meczu z DBL i następnie totalna dominacja na OG, niż wygrana na Hyenas i następnie braki w ważnych momentach w starciu z NiP w wykonaniu FunPlus Phoenix. Zywoo zawsze potrafi odpalić swoją najlepszą formę w trudnych spotkaniach, a pamiętajmy o tym, że teraz w każdym kolejnym starciu Francuzi będą walczyć o życie. Być może zobaczymy walkę 1vs9 w wykonaniu jednego z najlepszych graczy w historii, jednak nie sądzę, żeby tak było. Apex, Shox, Misutaa, oni wszyscy w formie są bestiami nie do zatrzymania i szczerzę liczę na ich dobry występ dzisiaj. Wrzucam zwycięstwo Vitality na mój kupon w STS i w taki sposób rozpoczynamy dzień!

 

STS
1.65
Vitality wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook


Complexity – Heroic

21.05.2021 r. Godz. 21:00

Wczorajsze spotkanie Heroic z G2 spełniło wszystkie moje oczekiwania. Nie dość, że zgodnie z moimi przewidywaniami widzieliśmy tam aż trzy mapy, to jeszcze obydwie drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony i po prostu byliśmy świadkami bardzo fajnego meczu! Ostatecznie to G2 okazało się być lepsze, chociaż Heroic postawiło im bardzo trudne warunki, szczególnie warte do odnotowania mógł być ich comeback na drugiej mapie, gdzie powrócili z wyniku 11:3. Dziś na Duńczyków czeka ekipa Complexity, jednak nawet pomimo wczorajszej porażki, ciągle to ekipa Cadiana jest faworytem w tym meczu. Co według mnie jest tutaj najlepiej typować?

Ostatnie statystyki Complexity nie zachwycają, zaledwie jedno wygrane spotkanie z ostatnich pięciu rozegranych i to zaledwie przeciwko słabemu obecnie Fnatic. Ich gra przez ostatnie tygodnie wygląda średnio, z formy wypadł nieco Konfig, który jeszcze niedawno kręcił po 30 eliminacji na mapę, teraz natomiast widać pogorszenie w ich formie. O ile drużyna taka jak Fnatic, czy może ktoś inny z dolnej drabinki wybaczałby różne błędy, tak jednak Heroic nauczyło nas, że każde potknięcie przeciwko nim oznacza po prostu szybszą przegraną. Według mnie Complexity jest obecnie w o wiele gorszej dyspozycji niż Duńczycy i słusznie kursy na ich zwycięstwo są tak wysokie.

Heroic co prawda przegrało wczorajszy mecz, jednak nie był to wynik spadku formy, a po prostu naprawdę fenomenalnej gry G2, a zwłaszcza dwóch kuzynów Kovac. Niko i Hunter przejechali się po Duńczykach, jednak ciągle ekipa Cadiana jest obecnie jedną z najlepszych drużyn na świecie. Jest tylko kilka ekip w turnieju, które są w stanie stawić im opór, a według mnie nie dość, że Complexity nie jest taką drużyną, to i w całej dolnej drabince w tym momencie nie ma żadnej takiej drużyny. Mają oni świetne przygotowanie na mapach, również forma indywidualna graczy jest ostatnio na bardzo dużym poziomie, w skrócie wszystko im sprzyja. Są oni według mnie o wiele lepszą ekipą niż obecne Complexity, które gra w kratkę, nie jest w stanie ustabilizować swojej formy. Kurs na zwycięstwo Duńczyków nie jest może bardzo wysoki, jednak dla mnie nie ma tutaj innego zakończenia spotkania, jak właśnie triumf Heroic, a w połączeniu z typem z pierwszego spotkania, uzyskujemy bardzo atrakcyjne podwojenie!

 

STS
1.45
Heroic wygra spotkanie

 

Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).

  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Sts kupon esport 21.05.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze