Dzisiejszy dzień w świecie Counter STrike’a zapowiada się niezwykle ciekawie. Przed nami finał turnieju Snow Sweet Snow, który odbędzie się o godzinie 12 oraz finałowe starcie w grupie B – BLAST Premier Spring 2021. My jednak będzie zajmować się innymi spotkaniami, które na pewno będą emocjonujące. Czy będziemy świadkami niespodzianki? Jak będą przebiegały dane spotkania? Tego wszystkiego dowiemy się już około 14. Nie można jednak zapomnieć o tym, że dzisiejszy kupon będzie zagrany przez aplikację betfan, która jest jedną z lepszych na rynku. Mam nadzieję, że będzie zielono i zgarniemy ładny profit. Do boju!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100 PLN! (Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Movistar  Riders – Sinners

Środa, 10.02.21 – 13:00

O godzinie 13:00 będziemy świadkami drugiego już starcia w środowe południe, czyli Movistar Riders kontra Sinners w ramach European Development Championship 2. Godzinę wcześniej rozpocznie swój bój o zwycięstwo drużyna Izako Boars, lecz my skupimy się właśnie na pojedynku hiszpańsko-czeskim. Po pierwsze trzeba zaznaczyć, że spotkania rozgrywane są w systemie best of 1. Oczywiście jeśli jest tylko jedna mapa w meczu to częściej zdarzają się niespodzianki, lecz automatycznie kursy są troszkę wyższe na faworytów. W tym pojedynku typuję, że wygra drużyna Movistar Riders. Przede wszystkim skłonił mnie do tego typu fakt, iż do hiszpańskiej formacji dołączył smooya, który bardzo szybko się zaaklimatyzował i gra bardzo dobrego Csa. Świadczyć może o tym jego k/d ratio, które wynosi aż 1.45. Oprócz niego w zespole MR zobaczymy znanych Hiszpanów jak mopoz czy alex, ale również Brazylijczyk steel i Estończyk shokz. Drużyna wygląda naprawdę dobrze a zgranie również stoi na wysokim poziomie. Trzeba również zauważyć, że od momentu gdy smooya jest w zespole (czyli od początku roku) to Movistar Riders nie przegrało ani jednego meczu. Wygrane 2x po 2:0 z portugalskim Saw czy zwycięstwa z Sangal lub Endpoint robią wrażenie. Wiadomą rzeczą jest, że nie są to teamy pokroju Natus Vincere lub Astralis, lecz musimy pamiętać, że jest to cały czas tier 2/3. Uważam, że z takim składem mają możliwość zajść bardzo wysoko w rankingu HLTV.

Baner grupy fb

Jeśli chodzi o Sinners, czyli typowo czeski skład to w ostatnim czasie grają wiele oficjalnych spotkań. Z jednej strony to dobrze, ponieważ są rozegrani oraz w rytmie meczowym, lecz z drugiej strony mogą nie mieć czasu na to, aby przygotować coś nowego. 25 spotkań w miesiąc to ogromna liczba, także czasami muszą wkraść się błędy i zmęczenie. Na pewno ekipa Sinners nie jest jakoś bardzo doświadczona (oprócz oskara), ponieważ wciąż są młodzi. Fakt, wygrywają dużo spotkań, lecz przegrywają na zespoły, które na scenie Counter STrike’a są już od długiego czasu i ogranie jest na wyższym levelu. Tak było m.in. z forZe, który zwyciężyło 2:1 mimo, że grali ze stand-inem, który w żaden sposób nie dorównywał kolegom z zespołu. Gdy spojrzymy na dzisiejsze mapy to możemy być pewni, że pierwsze bany to de_dust oraz de_overpass. Uważam, że mapą, która zostanie zagrana ostatecznie to de_vertigo. Oba zespoły umieją tutaj zagrać dobrego Csa, lecz uważam, że jednak doświadczenie oraz zgranie zespołu będzie tutaj górą. Tak jak wspominałem wcześniej, Movistar Riders nie przegrało jeszcze w tym roku ani jednego meczu ( przegrana tylko jedna mapa). Nie są to również wygrane gdzie jest close wynik, czyli do 13 lub 14, lecz są to często nokauty od 7 w dół. Jeśli wszystko się sprawdzi to co napisałem wyżej to uważam, że sinners przegra to spotkanie a w dodatku będzie mieć problem, aby osiągnąć 10 rund.

NA samym początku wspominałem, że dzisiejsza propozycja będzie z oferty Betfan, który daje kurs 1.93 na zwycięstwo Movistar Riders z ujemnym handicapem rund 3,5. Oznacza to, że hiszpańska formacja musi wygrać minimum 16:12 lub po dogrywce do 0 czyli 19:15 itd. Sądzę, że mnożnik 1.93 na ten typ jest bardzo zachęcający, dlatego nie pozostaje nic innego jak tylko grać. Dodam również, że kurs cały czas spada, ponieważ jeszcze wczoraj wieczorem wynosił on aż 2.30.

Typ: Movistar Riders -3,5 handicap

Kurs: 1.93

BETFAN opis promocji:

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 20 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 3 x 2.00 – minimum 3 zdarzenia.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.