Mecze reprezentacji Polski w ostatnim czasie pozostawiają wiele do życzenia. Zarówno forma naszych graczy, styl, jak i wyniki nie przemawiają za nią, a tym bardziej za aktualnym selekcjonerem. Głośno więc zrobiło się na temat potencjalnej zmiany. Kibice zadają sobie pytanie: czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony? Sprawdźcie więc jakie są typy bukmacherskie w tym wypadku.

Czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony? Analiza i typy bukmacherskie

Jerzy Brzęczek jest selekcjonerem reprezentacji Polski od 12 lipca 2018 roku. Wcześniej prowadził Wisłę Płock, a także takie kluby jak GKS Katowice, czy Lechię Gdańsk. Jednak powiedzieć, że sobie nie radził w tych drużynach, to jak nic nie powiedzieć. Zespoły pod jego dowodzeniem nie grały wcale ładnie, a i same wyniki nie były najlepsze. Wybór dokonany przez Zbigniewa Bońka już od samego początku budził wiele kontrowersji. W końcu można było sięgnąć po opcje z zagranicy, a wolnych było (w zasadzie to dalej jest), kilka ciekawych nazwisk. Prezes PZPN postawił na polską opcję, a ta, jak widać, nie wypaliła. Poniższą analizę oprę więc o grę i statystyki naszych rodaków, a później przejdziemy do typów bukmacherskich. 

Jerzy Brzęczek – początek

Obecny selekcjoner reprezentacji Polski był krytykowany niemal od samego początku. Trudno się temu dziwić, w końcu ranga selekcjonera reprezentacji naszego kraju, to chyba zbyt wysokie progi dla niego. Brzęczek już na starcie swojej przygody z prowadzeniem naszej kadry narodowej zanotował kilka wtop. Przede wszystkim po dziś dzień wypomina się mu słynne “wuja daj pograć”. Trener Polaków postanowił bowiem powoływać do kadry m.in. Jakuba Błaszczykowskiego, który wcale nie błyszczał formą w tamtym czasie (nie zmieniło się to też później). W swoim debiucie, który był w Lidze Narodów, co prawda zremisował z Włochami 1:1, ale w tamtym meczu zdecydowanie przeważali rywale drużyny Brzęczka, a sam styl Biało-Czerwonych też pozostawiał wiele do życzenia. Już w tym momencie zadawano sobie pytanie, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony? 

Następnie przyszedł kolejny remis, tym razem w spotkaniu towarzyskim, z Irlandią. Po tych dwóch spotkaniach kibice naszych rodaków mogli mieć nadzieje na dobrą grę i sukcesy. Jednak kolejne mecze pokazały, że wcale tak nie będzie. Porażką z Portugalią 2:3 i Włochami 0:1 udowodniły jedynie, że nie jesteśmy w stanie się mierzyć z lepszymi rywalami. Selekcjoner nie ma po prostu pomysłu na to, jak grać. Kolejny remis z Portugalią 1:1, która przecież grała w osłabieniu, też nie podbudował atmosfery, a w końcu nadchodziły kwalifikacje do mistrzostw Europy. 

Brzęczek i kwalifikacje do Euro

Czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony? Przed kwalifikacjami do Euro wielu kibiców zadawało sobie to pytanie i analizowało nasze szanse w kwalifikacjach oraz wyniki Polaków. Biało-Czerwoni zaczęli eliminacje od czterech zwycięstw. Ograli Austrię, Łotwę, Macedonię oraz Izrael. Trzeba sobie jednak uczciwie powiedzieć, że nie byli to oponenci z najwyższej półki i jakiekolwiek inne wyniki byłyby po prostu dramatem. Następnie przyszła porażka ze Słowenią, co nie zostało dobrze odebrane. Później Polacy notowali kolejne zwycięstwa, ale dalej z tyłu głowy pozostawała słaba postawa naszych rodaków. Pytanie z początku akapitu więc przewijało się notorycznie. 

Grupa

Powrót do Ligi Narodów w wykonaniu Brzęczka i ekipy

UEFA dość niespodziewanie dała nam drugie życie w Lidze Narodów i powiększyła liczbę drużyn w konkretnych dywizjach. Polacy więc wrócili do elity, ale nie do końca właściwie wiadomo po co. Drużyna dowodzona przez Brzęczka ani nie miała zbytnio pomysłu, jak grać i pokonywać oponentów. Nie grzeszyła stylem, a broniły ją jedynie przebłyski indywidualne. Porażkę z Holendrami i remis przykryły wymęczone wygrane z Bośnią i Hercegowiną oraz Ukrainą. W międzyczasie Biało-Czerwoni ograli też Finów, ale umówmy się, że był to trzeci skład rywali. Następnie przyszła kolejna przegrana z Włochami – tym razem 0:2, ale był to definitywnie najniższy wymiar kary. 

Po tym spotkaniu najgłośniej było słychać głosy o zwolnieniu Brzęczka. Narósł też konflikt na linii Lewandowskiego z Brzęczkiem. Wymowna wypowiedź najlepszego zawodnika na świecie pokazała tylko, że nasi rodacy nie dostali konkretnych wytycznych, nie mieli pomysłu jak grać i pan selekcjoner powinien iść do odstrzału. Szczególnie że jest z czego wybierać, a do Euro pozostało jeszcze trochę czasu. Porażką z Holandią 1:2 dopełniła czarę goryczy, gdyż formacja Depaya wcale nie zagrała dobrze, a nasi rodacy poza pierwszymi piętnastoma minutami wyglądali trochę jak dzieci we mgle. 

Sprawdź bonusy dostępne u bukmacherów z kodami promocyjnymi i ułatwij sobie start w obstawianiu meczów!

Czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony – typy bukmacherskie

Pozostaje więc sobie odpowiedzieć na ważne pytanie: czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony? Wydaje się, że Zbigniew Boniek tak bardzo zapędził się w kozi róg, że nie jest w stanie przyznać się do błędu i zwolnić Jerzego Brzęczka. Selekcjoner reprezentacji Polski nie ma zdecydowanie pomysłu, jak prowadzić tę drużynę. Co prawda zaczął stawiać na młodych i to chyba jedyny plus, jaki można mu przypisać po tych dwóch, trudnych latach. Tacy zawodnicy, jak Jóźwiak, Moder, czy Płacheta wyrastają powoli na przyszłość tej kadry, a pierwsza dwójka imponuje opanowaniem i umiejętnościami technicznymi. Sam Płacheta jest też dobrym wyborem na skrzydło, których nam niemal od zawsze brakowało .

Jednak oprócz tego trudno szukać innych pozytywów. Reprezentacja Polski gra bez pomysłu, czasami chyba też bez konkretniej taktyki. Forma poszczególnych zawodników z klubów nagle zanika w kadrze. Warto też wspomnieć, że tacy gracze, jak Zieliński, Lewandowski, czy Szczęsny pracowali z wybitnymi szkoleniowcami i Brzęczek przy nich wypada po prostu słabo, więc trudno mu złapać posłuch. Wydaje się, że selekcjoner mógł stracić szatnię, chociaż po rywalizacji z Holendrami trudno to ocenić – przecież drużyna mogła wyjść i zagrać na jego zwolnienie, a tego nie zrobiła. 

Wydaje się jednak, że Boniek nie jest skłonny zwolnić Jerzego Brzęczka i tak bym właśnie typował w tym wypadku. Jeżeli u bukmacherów z powrotem pojawi się oferta na to, czy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie zwolniony, to można się zastanowić właśnie nad zakładem na to, że zostanie co najmniej do mistrzostw Europy. Nie zapomnijcie jednak odwiedzić naszą zakładkę typy dnia, gdzie codziennie przygotowujemy analizy przedmeczowe i różne propozycje gotowych kuponów. 

Bonusy bukmacherskie do zgarnięcia

Jeżeli chcecie zacząć obstawiać u bukmacherów, to możecie sprawdzić bonusy startowe. Te są dostępne m.in. w STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Podając go podczas rejestracji otrzymacie:

  • 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych bez ryzyka
  • 30 złotych freebet
👉 Gdzie znajdę typy na to, czy Brzęczek zostanie zwolniony?

Analizę i typy bukmacherskie na to, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, znajdziesz na Zagranie.

🤔 Czy można obstawić to, że Brzęczek zostanie zwolniony?

Bukmacherzy wystawili na chwilę ofertę na to, czy Brzęczek zostanie zwolniony. Całkiem prawdopodobne jest to, że ta się pojawi znowu.

🎁 Gdzie zgarnę bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie możesz otrzymać m.in. w ramach pakietów startowych. Te są dostępne z naszymi kodami promocyjnymi.

Zaloguj się aby dodawać komentarze