Wczorajszy kupon okazał się zielony, dlatego dziś idziemy za ciosem i analizujemy kolejne spotkania. Oprócz turnieju Snow Sweet Snow, będziemy świadkami pierwszych meczów w ramach BLAST Premier Spring Groups 2021, gdzie wystąpią najlepsze drużyny świata. Mam nadzieję, że dziś będzie równie dobrze jak wczoraj i nasza propozycja będzie zielona, a kupon zagramy z oferty Betclic. Czy Astralis zagra tak jak zawsze? Kto będzie czarnym koniem turnieju? Tego dowiemy się już o 19!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Betclic

Endpoint – forZe

Czwartek, 04.02.2021 – 15:00

Pierwszym spotkaniem, które biorę pod lupę jest starcie pomiędzy Endpoint a forZe w turnieju Snow Sweet Snow. Zawody rozgrywane są w systemie szwajcarskim, dlatego oba zespoły mają bilans 2-1. Dla mnie faworytem jest oczywiście formacja Endpoint, która w tym momencie jest o półkę wyżej od rywali. Mimo iż oba zespoły mają taki sam bilans to trzeba zobaczyć z kim mierzyli się w poszczególnych spotkaniach. O wiele trudniejsze przeprawy miał zespół na czele z dwoma Anglikami. Pokonali Sangal oraz Dignitas, czyli teamy, które miały liczyć się w walce o wyjście do następnej fazy. Jeśli chodzi o forZe to wygrali z Esports Club Kyiv oraz Sinners natomiast przegrali z Winstrike bez wygranej mapy. Uważam, że rosyjski zespół będzie miał bardzo ciężko i raczej po dwóch kolejnych spotkaniach odpadnie z turnieju. Dwukrotnie już pisałem na temat nowej twarzy w ekipie forZe, czyli Kiro. Nie jest to zawodnik na najwyższym poziomie, co widać po aktualnych statystykach. Bardzo ciężko jest wygrywać z przeciwnikiem, który gra tym samym składem przez długi okres i ma zgranie na wysokim poziomie. Oprócz tego, że Rosjanie cały czas maja rotacje w zawodnikach, co nie jest dla nich najlepszym sposobem na wygrywanie spotkań to jeszcze mappool jest bardziej korzystny dla Endpoint. Tak naprawdę nie wiem gdzie forZe mogłoby powalczyć i spróbować wygrać chociaż jedną mapę. Gdy spojrzymy na wcześniejsze bezpośrednie starcia to zauważymy, że zawodnicy ze wschodu nie wygrali żadnej mapy w ostatnich trzech meczach. Kurs na zwycięstwo europejskiej formacji wynosi 1.52 a w momencie dodania meczów przez bukmachera, mnożnik wynosił aż 2.0. Bardzo szybko kurs spadł, lecz jeśli ktoś zdążył złapać to może być zadowolony, ponieważ nie widzę innej opcji jak zwycięstwo.

Typ: Endpoint

Kurs: 1.52

Baner grupy fb

Astralis – Ninjas in Pyjamas

Czwartek, 04.02.2021 – 16:30

Drugim meczem, który będę analizował to starcie pomiędzy Astralis a Ninjas in Pyjamas. Jest to pierwsze starcie w turnieju BLAST Premier Spring Groups 2021. Bez dwóch zdań, faworytem w tym pojedynku jest ekipa z Danii. Jakby nie patrzeć to jest to wciąż najlepsza drużyna świata, która nie odpuszcza żadnego starcia. NiP w tym momencie to kompletne przeciwieństwo duńskiej formacji. Mają problem ze stabilizacją a ich gra nie wygląda najlepiej. W ostatnim turnieju cs_summit 7 tak naprawdę jedno spotkanie było na poziomie, czyli z Dignitas (wygrana 2-1). Nie można jednak zapomnieć o tym, że ninje i tak przegrały wygraną mapę. Kolejnym faktem, który może tylko cieszyć Astralis jest to, że NIP będzie grać z nowym zawodnikiem – ztr. Mimo iż Szwed potrafi strzelać to jednak nie będzie to zgranie na najwyższym poziomie. Czasami potrzeba świeżości w zespole lecz musi minąć troszeczkę czasu, aby wszystko działało jak powinno.

Moim zdaniem najlepszym typem na to spotkanie to po prostu wygrana Astralis bez straty mapy. Duńczycy są w formie i widać to po wynikach. Mappool również stoi po stronie device’a i spółki. Tak naprawdę, gdy spojrzymy gdzie Astra mogłaby mieć lekki kłopot to wydaje mi się, że może być to de_nuke. Wygrali tylko 36% ze wszystkich ostatnich 11 meczy. Trzeba jednak zauważyć, że NiP nie gra często tej mapy, dlatego myślę, że i tak Duńczycy powinni sobie tutaj poradzić. Jako ciekawostkę mogę podać, że na głównej stronie Counter Strike’a, ludzie zagłosowali aż w 83% na to, że Astra wygra ten pojedynek. Na czyste zwycięstwo kurs jest kompletnie nieopłacalnym, ponieważ wynosi 1.07 – 1.13 w zależności od bukmachera. Uważam jednak, że Ninjas in Pyjamas nie będzie miało zbyt dużo do powiedzenia i nie wygra ani jednej mapy.

Typ: Astralis -1,5 handicap

Kurs: 1.52

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: ZAGRANIE50

typy esport