Gdzie oglądać mecz Czechy – Szwajcaria? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W czwartek w Lidze Narodów w zbiorze A dojdzie do rywalizacji Czech ze Szwajcarią. Która z ekip tutaj wygra i zgarnie pierwsze punkty w tych rozgrywkach? Sprawdź, gdzie obejrzeć to starcie w telewizji lub online!

fuksiarz, baner, polsatbox

Czechy – Szwajcaria, gdzie oglądać

Dzisiaj w Lidze Narodów rozegrany zostanie mecz pomiędzy Czechami, a Szwajcarią, więc będziemy świadkami dobrego spotkania i te powinno przynieść nam spore emocje. Goście na pewno są tutaj faworytami, ale nie mogą zlekceważyć gospodarzy, bo Ci potrafią zaskakiwać. Widowisko rozpocznie się o godzinie 20:45, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby sprawdzić, gdzie oglądać spotkanie Czechy – Szwajcaria!

Czechy – Szwajcaria, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Czechy – Szwajcaria? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu!

Czechy – Szwajcaria, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Czechów ze Szwajcarami, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go

Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie Czechy – Szwajcaria w TV, to teraz sprawdź jeszcze, czy można obejrzeć stream online z meczów Ligi Narodów!

Czechy – Szwajcaria, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Czechy – Szwajcaria, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Hitowa rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać Ligi Narodów.

Czechy – Szwajcaria, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Szwajcaria jest faworytem w tym spotkaniu, ale Czechy na pewno może tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 18:02.
fot. pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Czechy - Szwajcaria?

Spotkanie Czech ze Szwajcarią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Czechy zagrają ze Szwajcarią?

Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze