Czy jest dostępna Liga Narodów za darmo w internecie? Transmisje z tych rozgrywek interesują zwłaszcza kibiców piłki nożnej. W LN mecze rozgrywa m.in. polska reprezentacja, a tradycyjnie spotkania z udziałem Biało-Czerwonych biją rekordy popularności przed TV. Gdzie oglądać Ligę Narodów? Wiemy, kto transmituje mecze Polski, a także pozostałe drużyny występujące w tych rozgrywkach.

Liga Narodów 2022 gdzie oglądać?

Liga Narodów online, a także w TV dostępna jest m.in. na kanałach Polsat Box Go. W programach Premium można oglądać wszystkie mecze tych rozgrywek. 👉 Dzięki voucherowi od Fuksiarz dostęp do Ligi Narodów 2022 możesz mieć zupełnie za darmo. Jak to działa? Wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera stosując nasz specjalny link (przycisk poniżej), a w zamian otrzymasz voucher na Polsat Box Go. To aktywuje telewizję Polsat Box Go na 30 dni za darmo. W ramach niej obejrzysz mecze Ligi Narodów 2022/2023.

Po założeniu konta w Fuksiarzu należy wpłacić na saldo u bukmachera przynajmniej 50 zł. Dopiero to uprawnia do odebrania vouchera na transmisje w Polsat Box Go. Co więcej, na start od Fuksiarz otrzymasz bonusy bukmacherskie: zakład bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem stawki do 500 złotych.

Transmisje na żywo z Ligi Narodów

W telewizji mecze Ligi Narodów transmitowane są przez dwie, polskie stacje. Spotkania z udziałem polskiej kadry możesz oglądać m.in. w TVP. W tym przypadku transmisje Ligi Narodów oferowane są na TVP 1 i TVP Sport. Co więcej, telewizja ta do relacjonowania wydarzeń sportowych, w tym meczów LN udostępnia internetowy streaming na tvpsport.pl i apliacji mobilnej.

Większe prawa TV do Ligi Narodów posiada stacja Polsat. To telewizja, która może transmitować wszystkie spotkania tych rozgrywek: mecze z udziałem Polski, a także pozostałych drużyn narodowych. W Polsacie transmisje Ligi Narodów są płatne – z wyjątkiem aktywacji vouchera od Fuksiarza.

W tym artykule opisujemy to, gdzie można oglądać Ligę Narodów. Natomiast tutaj -> https://zagranie.com/liga-narodow-typy/ <- znajdziesz typy na najbliższe mecze!

Gdzie za darmo oglądać Ligę Narodów?

Tak jak wspominaliśmy wcześniej – jeśli polujesz na transmisje meczów z udziałem Hiszpanów, Włochów, Anglików czy Portugalczyków, to darmowe streamy znajdziesz w Polsat Box Go. Oczywiście to dotyczy tylko tych użytkowników, którzy odbiorą voucher od Fuksiarz. W tym miejscu trzeba zauważyć, że mogą to zrobić tylko pełnoletni klienci, bo tylko tacy mają prawo do rejestracji w zakładach bukmacherskich. A kiedy będziesz miał już to konto, to możesz sprawdzić nasze typy na piłkę nożną, które na bieżąco publikujemy.

Poza programami w Polsacie, darmowe mecze Ligi Narodów są możliwe w TVP. W tym przypadku mowa o spotkaniach Biało-Czerwonych, a także finałowym turnieju. Telewizja Polska ma znacznie bardziej okrojone prawa do transmisji LN, aniżeli grupa Polsat.

Liga Narodów najważniejsze informacje

Liga Narodów skupia wokół siebie 55 reprezentacji zrzeszonych w UEFA. To drużyny, które według rankingu zostały podzielone pośród czterech dywizji: A, B, C i D. W pierwszej kolejności odbywają się mecze grupowe, gdzie każdy zespół jest zobligowany do rozegrania sześciu spotkań. Zwycięzcy grup w dywizji A następnie biorą udział w turnieju finałowym, który zwykle odbywa się w czerwcu.

Idea stworzenia Ligi Narodów była taka, żeby w ten sposób zastąpić klasyczne mecze towarzyskie. W UEFA National League gra toczy się o pieniądze, ale też o prestiż i w niektórych przypadkach bezpośredni awans do Mistrzostw Europy. W ten sposób kibice mogą jeszcze bardziej emocjonować się meczami swoich reprezentacji.

Liga Narodów 2022 – kiedy i o której są mecze? TERMINARZ

W tym roku Liga Narodów rozpocznie się w czerwcu. Generalnie pierwszy etap tych rozgrywek, a więc faza grupowa została podzielona na dwa miesiące: czerwiec i wrzesień. Podczas dwóch zgrupowań zostaną rozstrzygnięte poszczególne grupy. Dowiemy się, kto zagra w turnieju finałowym, a kto pożegna się z dywizją A.

Najważniejsze daty Ligi Narodów 2022/2023:

  • Faza grupowa: 1 czerwiec – 27 wrzesień 2022
  • Turniej finałowy: czerwiec 2023

W tegorocznej Lidze Narodów łącznie odbędzie się 164 mecze. Tytułu z poprzednich rozgrywek bronić będzie Francja. Polska zagra w grupie 4, a jej rywalami będzie: Belgia, Holandia i Walia.

O której są rozgrywane mecze Ligi Narodów 2022? Dla przykładu Biało-Czerwoni zainaugurują rozgrywki spotkaniem z Walią o godzinie 18:00 na stadionie we Wrocławiu. Generalnie mecze LN odbywają się wieczorem o godzinie 20:45.

📺 Liga Narodów transmisje w TV, mecze na żywo w Internecie

Oglądanie piłki nożnej w telewizji jest o tyle ułatwione, że wiele stacji wprowadziło również streaming online. To oznacza, że nie musisz mieć telewizji cyfrowej, żeby oglądać Polsat Sport Premium czy TVP Sport. Tak naprawdę wystarczy telewizor z funkcją Smart TV, żeby można było uruchomić transmisję Ligi Narodów z tych platform.

Liga Narodów na żywo w intercie może być oglądania w TV, ale również na komputerze i aplikacji mobile. W końcu Polsat Box Go, do którego możesz zgarnąć voucher od Fuksiarza, oferuje też apkę na urządzenia z Androidem i iOS. Co to oznacza? To że mecz Ligi Narodów obejrzysz również w telefonie lub tablecie. Aplikacja jest oczywiście darmowa.

Liga Narodów w telewizji

Jak oglądać w telewizji? Ligę Narodów w TV obejrzysz instalując Polsat Box Go, a następnie aktywując tam voucher od Fuksiarz. Tak możesz zrobić przy założeniu, że dysponujesz odbiornikiem z rozszerzeniem Smart TV. Oto kanały, na których pojawią się transmisję Ligi Narodów:

  • Polsat Sport Premium,
  • TVP 1,
  • TVP Sport.

Najwięcej transmisji w TV z Ligi Narodów obejrzysz na żywo na kanałach Polsat Sport Premium. Normalnie dostęp do sportowego pakietu tej telewizji to koszt rzędu 40 zł. Dlatego tak opłaca się wykorzystać voucher od Fuksiarz.

Streamy online w Internecie z Ligi Narodów

Czy są dostępne streamy Ligi Narodów w internecie? Pewnie tak, ale raczej odradzamy korzystanie z nielegalnych platform streamingowych. W gruncie rzeczy są one źródłem spamu, a transmisja jest kiepskiej jakości. Większość kibiców korzysta z legalnych transmisji Ligi Narodów, które znajdziesz w TVP i Polsat Box Go. W tym pierwszym przypadku nie musisz dokonywać opłaty, ani rejestracji konta. Z kolei w tym drugim, jeśli chcesz skorzystać z vouchera Fuksiarz, to najpierw powinieneś zarejestrować się u bukmachera, a następnie na platformie Polsat Box Go.

Korzystając z vouchera Fuksiarz będziesz miał przez 30 dni dostęp do wszystkich meczów Ligi Narodów. To oznacza, że obejrzysz dowolnie wybrane spotkania. Dla porównania w TVP za darmo oferowane są tylko mecze reprezentacji Polski. W Polsat Box Go masz możliwość oglądania w TV, a także na stronie polsatboxgo.pl i aplikacji mobilnej na iOS/Android.

FAQ

Gdzie za darmo oglądać Ligę Narodów?

Darmowe transmisje z Ligi Narodów oferuje stacja TVP Sport.

Jak oglądać wszystkie mecze Ligi Narodów?

Odbierz voucher od Fuksiarz i aktywuj go w platformie Polsat Box Go.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze