Już dziś rozpoczynają się ćwierćfinały na tegorocznym mundialu. W pierwszym pojedynku, który ma rozpocząć się o godzinie siedemnastej trzydzieści zmierzą się ze sobą drużyny Włoch i Francji. Kilka godzin później, gdyż o godzinie dwudziestej pierwszej zacznie się spotkanie Słowenii z Ukrainą. W pierwszym pojedynku czeka nas jeden z większych siatkarskich klasyków. Z kolei w drugim mamy być teoretycznie świadkami starcia Dawida z Goliatem. Czy tak też będzie? Co się wydarzy w tych dwóch spotkaniach? O tym więcej za chwilę, a na razie dodam, że kupon stawiam w STS-ie.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Włochy vs Francja: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (07.09.2022 r.)

Kolejny raz te kadry trafiają na siebie dosłownie na tuż przed rywalizacją o medale. Analizując ich dyspozycję z tego turnieju, a także to, jak wiele razy sięgali po medale na przeróżnych zawodach, to ktokolwiek przegra, to i tak będziemy musieli pożegnać jednego z faworytów do sięgnięcia po kolejny krążek. Po meczach grupowych wydawało się, że to Trójkolorowi mają większe szanse na walkę nawet o tytuł mistrza świata, lecz po zmaganiach w jednej ósmej już trudno tak wprost uznać… Pewne jest tylko jedne: czekają nas wielkie siatkarskie emocje! Czeka nas prawdziwa siatkarska uczta! Dlaczego tak sądzę? O tym więcej już za chwilę.

Statystyczne porównanie reprezentacji Włoch i Francji przed dzisiejszym meczem na MŚ:

 • Italia z Trójkolorowymi mierzyła się 34 razy, z czego częściej wygrywali Francuzi, gdyż 18-krotnie.
 • Patrząc na ich ostatnie 10 gier ze sobą, Włosi triumfowali tylko 4 razy, ostatnio w 2021 r., a poprzednio dwukrotnie w 2017 i raz w 2018 r.
 • Analizując ich ostatnie 10 meczów ze sobą, należy zaznaczyć, że 6-krotnie ich spotkania kończyły się po większej liczbie setów niż trzy, ale tylko 2-krotnie po tie-breaku.
 • W ich ostatnich 4 konfrontacjach aż 3-krotnie mecz kończył się wynikiem trzy do zera i za każdym razem na korzyść Trójkolorowych!
 • Francuzi wygrali swoją grupę, tracąc zaledwie 2 sety i to po walce ze Słoweńcami, a Włosi dosłownie przefrunęli przez swoją grupę, gdyż i z Turkami, i Kanadą, i Chinami wygrali do zera.
 • W jednej ósmej finału Włosi po drobnych problemach pokonali Kubańczyków do jednego, a Trójkolorowi namordowali się w walce z Japończykami, zwyciężając nad nimi dopiero po tie-breaku.
 • Obie reprezentacje stawiają w większym stopniu na indywidualne popisy najlepszych na tym turnieju. Italia liczy na kolejny świetny występ Daniele Lavia, a Francuzi na Earvina Ngapetha. Pierwszy do tej pory zdobył 57 punktów, z czego 50 po ataku, a drugi 61 oczek i 52 po wyprowadzeniu samych ataków.
 • Oba zespoły prezentują się jeszcze dobrze w bloku. Warte docenienia jest fakt, że w czołówce najlepiej blokujących mają po jednym przedstawicielu. Zarówno Nicolas Le Goff jak i Roberto Russo zdobyli po osiem punktów, popełniając przy tym kolejno 11 i 10 błędów.
 • O wiele lepszymi w utrzymywaniu koncentracji na przestrzeni całego meczu są Włosi, ale z kolei Francuzi są lepiej dysponowani w takim elemencie gry, jak zagrywka.

Interesujące, acz ryzykowne typy przed dzisiejszym meczem Włochów z Francuzami na MŚ:

Pierwszym z takich typów jest to, kto zwycięży w tym spotkaniu. Kurs na Włochów jest ustabilizowany na poziomie 2.55 względem 1.52 na Trójkolorowych. Francuzi są stawiani w roli faworytów, gdyż częściej ostatnio wygrywali z Włochami, jak i dotychczas prezentowali bardziej efektywną i efektowną siatkówkę na tegorocznym mundialu. Jednak w tym momencie należy przypomnieć sobie starcia tych reprezentacji w jednej ósmej finału. I przez to już jest trudniej uznać, która z drużyn ma większe szanse na odniesienie końcowego zwycięstwa. Dlatego też przejdę do kolejnego interesującego, aczkolwiek ryzykownego wskazania. Jest nim to, które mówi, czy drużyny łącznie zdobędą więcej, czy mniej niż 183 punkty.

Wycena obu tych zdarzeń jest ustabilizowana na 1.85. Identycznie ryzykownym zaznaczeniem jest to, ile setów będzie potrzebnych w tej rywalizacji, by wyłonić pierwszego półfinalistę. Jeżeli sądzisz, że wystarczą raptem trzy, to spotkasz się z kursem na poziomie 2.65. Na każde kolejne wskazanie mamy wyceny na poziomie 2.50 i 3.20. I o ile można tu się starać wyciągać jakieś wnioski, przypuszczenia, tezy, tak już z pewnością nie przy typowaniu dokładnego wyniku, tudzież sytuacji na tablicy świetlnej po dwóch setach. Jak dla mnie najbardziej prawdopodobne jest, że będzie jeden do jednego, na co mamy kurs 1.95, czyli najniższy z oferowanych w tym miejscu w STS-ie. Jednak tym razem zaznaczę coś innego, co wygląda przed dzisiejszym spotkaniem na najbezpieczniejsze wskazanie.

Moje typowanie przed dzisiejszym meczem Włochów z Francuzami na MŚ

W tym przypadku gram na to, że po prostu zostanie rozegrana czwarta partia. Kurs na to zdarzenie wynosi raptem 1.45. Dlatego też warto się go podejmować wtedy, kiedy tak, jak ja wybierasz go wyłącznie na podbicie kuponu. Kolejny typ, który gram tym razem przedstawię za chwilę. Na razie jeszcze wspomnę o tym, że nie tylko takie typy, jak ten z meczu Włochów z Francuzami warto wykorzystywać przy stawianiu kuponu w STS-ie. Z czego jeszcze warto skorzystać? Otóż z kapitalnego BONUSU, jaki został przygotowany z myślą o Tobie. Jak go użyć? Wystarczy założyć konto u tego bukmachera, jednocześnie korzystając z naszego kodu promocyjnego.

STS
1.45
Zostanie rozegrany czwarty set w tym meczu: TAK

Słowenia vs Ukraina: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (07.09.2022 r.)

W tym starciu teoretycznie powinno być łatwiej o wskazanie faworyta. Wszystko dlatego, że będziemy mieli do czynienia z rywalizacją dużo bardziej doświadczonej, utytułowanej i ogranej drużyny na międzynarodowej arenie z czarnym koniem mistrzostw. Ukraina sensacyjnie wyeliminowała w jednej ósmej finału Holendrów, ogrywając ich przy okazji do zera. Z kolei Słoweńcy pokonali do jednego Niemców, wyraźnie nie prezentując najwyższej formy. Kto wyjdzie zwycięsko z ich rywalizacji? Chciałbyś przeczytać więcej, chociażby na temat ostatnich meczów tych drużyn na mistrzostwach świata? Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić zakładkę o nazwie – TYPY: Siatkówka.

Statystyczne porównanie reprezentacji Słowenii i Ukrainy przed meczem na MŚ:

 • Gospodarz dzisiejszego spotkania w grupie D uplasował się na 2. pozycji, z dorobkiem 7 punktów. Identycznie było u gości tego meczu, jeśli mówimy o zajętej pozycji po zmaganiach w grupie A. Z tym, że oni zdobyli 6 oczek.
 • Słoweńcy zdobyli 8, a stracili 3 sety, wygrywając w grupie do zera z Kamerunem, później przegrywając po tie-breaku z Francuzami i ponownie do zera ogrywając Niemców.
 • Z kolei Ukraińcy przegrali gładko do zera na rozpoczęcie turnieju z Serbią, by później do zera i jednego wygrać kolejno z Tunezją i Portoryko.
 • Historia ich gier uczy, że częściej o jeden raz zwyciężali Słoweńcy, którzy triumfowali 3-krotnie w 5 grach.
 • Częściej ich spotkania kończyły się po większej liczbie setów niż trzy. Dwukrotnie po czterech i raz po tie-breaku.
 • Od 2011 roku te kadry rywalizowały ze sobą 5-krotnie i najpierw dwukrotnie lepsi byli Słoweńcy, później Ukraińcy zanotowali taką samą serię zwycięstw, a w ostatnim meczu w 2018 r. ponownie Słoweńcy okazali się lepsi.
 • W oficjalnym rankingu FIVB wyżej klasyfikowani są Słoweńcy, którzy zajmują 8. pozycję z dorobkiem 275 punktów. Z kolei Ukraina znajduje się na 15. miejscu, mając na koncie 190 oczek.
 • Lepiej w ataku na tegorocznych mistrzostwach świata prezentują się Słoweńcy. To oni mają dwóch reprezentantów – Toncka Sterna i Klemena Cebulja, którzy zdobyli po 51 punktów, w najlepszej ósemce atakujących.
 • Dla porównania przed tym meczem najskuteczniejszy Ukrainiec, którym jest Oleh Plotnytskyi zajmuje 16. lokatę, mając na koncie zdobyte raptem 43 punkty.
 • Jednak Ukraina prezentuje się już o wiele lepiej w bloku, gdyż w piątce najlepiej blokujących na tegorocznym mundialu mają dwóch zawodników. Maksym Drozd i Yurii Semeniuk zdobyli 10 punktów z tego elementu gry.

Interesujące, acz ryzykowne typy przed dzisiejszym meczem Słoweńców z Ukraińcami na MŚ

Pierwszymi dwoma tego typu zdarzeniami jest to, czy kadry zdobędą więcej, czy mniej niż 175 punktów na przestrzeni całego spotkania. Jeżeli sądzisz, że mniej, to spotkasz się z wyceną na poziomie 1.90, a jeżeli, że więcej, to już z kursem na poziomie 1.85. Kolejnymi ciekawymi wskazaniami jest to, czy dzisiejsza konfrontacja zakończy się w trzech, czterech, czy pięciu setach. Pierwsze wskazanie jest wycenione na 2.15, drugie na 2.70, a ostatnie z wymienionych na 4.00. Kolejnymi interesującymi, aczkolwiek równie ryzykownymi jest to, jaki będziemy mieli wynik po dwóch setach w ich rywalizacji.

Jeżeli sądzisz, że Słowenia będzie prowadzić do zera, spotkasz się z wyceną na 1.85. Jeżeli, że będzie jeden do jednego, to już z 2.25. Z kolei jeżeli spodziewasz się, że doczekamy się tie-breaka, to spotkasz się z kursem ustabilizowanym na poziomie 8.00. Ostatnim z ciekawych typów, którego się jednak nie podejmuję jest to, że również w tym meczu doczekamy się rozegranego czwartego seta. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.67, jednak patrząc na różnicę klas, dyspozycję drużyn na tym turnieju i na to, że nie wiadomo, na jak długo wystarczy Ukrainie sił, by stawiać się wyżej notowanym drużynom, wolę podjąć się bezpieczniejszego wskazania.

Moje typowanie przed dzisiejszym meczem Słoweńców z Ukraińcami na MŚ

W tym przypadku gram na to, że w premierowej odsłonie obie reprezentacje zdobędą łącznie więcej niż 44 punkty. Kurs na to zdarzenie został ustabilizowany na poziomie 1.57. Dzięki temu wskazaniu otrzymuję kupon o wartości 2.28. W sam raz, by dziś spokojnymi typami podbić kupon, a jednocześnie móc emocjonować się kolejnymi zmaganiami na siatkarskich mistrzostwach świata. Od siebie dodam, że właśnie obecności Francuzów, jak i Słoweńców spodziewam się w półfinale, lecz pierwsze wskazanie jest nadto ryzykowne, a drugie za nisko wyceniane, by dziś na nie postawić.

STS
1.57
1. set - liczba punktów - więcej niż 44 pkt: TAK

Propozycja kuponu:

STS, siatkówka, dzień 11, mistrzostwa świata

fot. BETAPHOTO/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze