Czym jest custom bet? Gdzie go mogę zgłosić? Jakie możliwości to daje? Custom bety stają się coraz popularniejsze, więc w tym tekście znajdziecie odpowiedzi na pytania związane z nimi. Znajdziecie też informacje o bonusach dostępnych w eWinner, gdyż ten bukmacher oferuje customowe bety. Zapraszam więc do krótkiej lektury, która mam nadzieje odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Czym są custom bety?

Custom bety to innowacyjna promocja, albo raczej usługa, którą wprowadził eWinner. Bukmacher postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzył możliwość zgłaszania swoich betów. eWinner zapewnia, że jest możliwość wniesienia niemal każdego zakładu, jaki się tylko wymarzy. Całość jest sygnowana #PostawNaSwoim, a akcja nie dotyczy tylko sportu, ale można też podać swoje pomysły na esport, rozrywkę, czy politykę. 

eWinner jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który postawił na custom bety. Ta opcja cieszy się dużą popularnością i jest dobrą alternatywą dla standardowych typów sportowych, gdyż możecie stawiać to, czego jesteście pewni – w końcu sami zgłaszacie propozycje na zakłady bukmacherskie z różnych dziedzin. Z dalszej części tekstu dowiecie się, jak z nich korzystać, jakie są bonusy w eWinner oraz inne korzyści. 

 Jak zgłosić custom bet?

Za nim przejdziemy do tego, jak bezpośrednio zgłosić custom bet, to przedstawię, w jaki sposób można założyć szybko konto w eWinner. Jest ono potrzebne do tego, żeby później móc skorzystać ze zgłoszonej przez siebie propozycji, a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Sam proces rejestracji u tego bukmachera jest dość szybki i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. O tym, jak założyć konto w eWinner, już pisaliśmy, jednak przypomnę Wam kilka podstawowych rzeczy, które powinny przyśpieszyć całość. Najlepiej zrobić to z tego miejsca, gdyż strona przeniesie bezpośrednio do miejsca, w którym możecie założyć swój profil. Następnie należy podać podstawowe informacje, takie jak:

 • e-mail
 • numer telefonu
 • hasło
 • kod promocyjny (z naszym kodem 655PLN otrzymasz ciekawe bonusy)

ewinner

Po poprawnym wypełnieniu tych pól strona przeniesie Was do kolejnego etapu. W nim należy uzupełnić kolejne informacje i podać kod weryfikacyjny, który przyjdzie na numer telefonu. W tym miejscu proces zakładania konta kończy się, chociaż warto później jeszcze je zweryfikować, aby móc wypłacić swoje środki, skorzystać z bonusów oraz ofert promocyjnych. 

Swój custom bet możesz zgłosić na stronie bukmachera. Jeżeli założyłeś już konto i poprawnie się zalogowałeś, to wystarczy, że teraz przejdziesz do odpowiedniej zakładki, w której możesz wysłać propozycję. Jest ona dostępna w górnym pasku strony, obok wyszukiwarki kursów i ligi eWinnera. Należy jednak w niej wypełnić kilka pól. Bukmacher eWinner prosi o:

 • adres e-mail
 • datę meczu/walki/wydarzenia
 • nazwę rozgrywek/wydarzenia
 • informację, o jaki mecz lub zdarzenie chodzi
 • szczegółowy opis zakładu

Te informacje są niezbędne do tego, żeby eWinner mógł wprowadzić do oferty taki kupon. Eksperci bukmachera rozpatrzą Wasz custom bet do 12 godzin od wysłania (za wyjątkiem godzin 00:00-08:00), więc sam czas oczekiwania nie jest specjalnie długi. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail. Warto więc propozycje zgłosić odpowiednio wcześniej, żeby mieć więcej czasu na obstawienie i również pozytywne rozpatrzenie prośby. Pamiętajcie też, że jeżeli decyzja będzie rozpatrzona na Waszą korzyść, to custom bet zostanie dodany do ogólnodostępnej oferty, więc tam również możecie wyczekiwać na niego. 

ewinner formularz custom bet

Kiedy warto skorzystać z custom bet?

Jeżeli specjalizujecie się w jakiejś dziedzinie i macie pomysły na ciekawe typy, to warto je zgłosić. Dobra analiza przedmeczowa lub przed danym wydarzeniem, poparta statystkami oraz przeczucie i dobry pomysł, sprawią, że Wasze szanse na trafienie kuponu mocno wzrastają. Z custom betów warto korzystać, gdy nie widzicie ciekawej oferty w eWinner, a macie pomysł na to, co i jak grać. 

Custom bet w eWinner pozwoli Wam również więcej wygrywać, gdyż szansa na to, w momencie, gdy zgłaszacie swoją propozycję, jest większa. Możecie również trafić na ciekawe analizy w internecie, a później przenieść to na gotowy kupon. Pamiętajcie też, że w ramach custom betów możecie obstawiać nie tylko wydarzenia sportowe, ale również esportowe, z dziedziny rozrywki, czy polityki. Wystarczy jedynie, że podane propozycje przejdą weryfikacje bukmachera, o co zazwyczaj nie jest trudno. 

Jakie są bonusy do wykorzystania na custom bet?

Zapewne jak już zgłosiliście swój custom bet i pojawił się on w ofercie bukmachera, to chcielibyście skorzystać z niego. A jak dobrze wiadomo, warto sprawdzić ofertę bonusową na start. W przypadku eWinnera możecie ją dostać z kodem promocyjnym 655PLN, o czym pisałem Wam wyżej. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to otrzymacie:

 • 155 złotych zakład bez ryzyka
 • 50 procent do 500 złotych bonusu od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bukmacher swoim klientom oferuje dość ciekawe bonusy na start. Same warunki również nie są zbyt skomplikowane i trudne dla graczy. Wystarczy obrócić środkami sześć razy po kursie minimalnym 2.50. Zgłaszając swoje custom bety i wykorzystując promocje na nie, można zyskać dużo.  Pamiętajcie również, że często może być tak, że kursy na dane zdarzenia w ramach custom betów będą większe niż normalnie. To pomoże Wam zwiększyć zysk z kuponów. 

Czy istnieją alternatywy dla custom betów?

Dobrą alternatywą dla custom betów wydają się gotowe propozycje. Jednymi z nich są nasze typy dnia, w ramach których znajdziesz przygotowane analizy przedmeczowe, kupony, które można zagrać, a także argumenty za i przeciw. Eksperci Zagranie codziennie starają się wybierać najciekawsze zdarzenia i propozycje zakładów, które można zagrać. Czasami są to rzeczy z oferty eWinner lub właśnie wspomniane wyżej custom bety. 

🧐 Gdzie znajdę custom bety?

Custom bety dostępne są w eWinner. Bukmacher jako pierwszy postanowił wejść na rynek z tą opcją, a teraz cieszy się ona coraz większą popularnością.

🤔 Czym są custom bety?

Custom bety w eWinner to nic innego, jak możliwość zgłaszania swoich propozycji zakładów bukmacherskich, które później można obstawić.

🎁 Czy w eWinner dostanę jakieś bonusy?

W eWinner dostępne są bonusy na grę. Jeżeli założysz konto z naszym kodem promocyjnym, to otrzymasz dodatkowe rzeczy na start. Jedną z nich jest m.in. zakład bez ryzyka.

Zaloguj się aby dodawać komentarze