Coraz więcej niespodzianek na kortach w Tokio! Dzisiaj walka o awans do 3. rundy i kupon z kursem 2.31!

Aslan Karatsev 26.07.2021

fot. Predrag Milosavljevic

Dzisiaj w nocy spotkamy się tylko w rywalizacji singlowej panów, gdzie rywalizacja czeka już na ostatnich zawodników, którzy zagoszczą w trzeciej rundzie w walce o medal na Igrzyskach Olimpijskich. Bardzo ciężkie warunki w Tokio, które dają się we znaki wszystkim zawodnikom. Mimo że rozgrywamy mecz na kortach twardych, to piłka często daje szansę zawodnikom o wolniejszych predyspozycjach, jeżeli rozgrywają mecz w pełnym słońcu. Czy dzisiejszy dzień ponownie da nam kilka niespodzianek w rywalizacji ATP? Miejmy nadzieję, że nie, a ja przygotowałem dla Was triple na rywalizację panów! Zapraszam do przeczytania moich propozycji! 

Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 250PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz – Liam Broady

27.07.2021 r.

Już w drugim moim artykule pojawia się postać Huberta, który w wydaje mi się być pewnym zawodnikiem do awansu do kolejnej fazy turnieju. Tak jak wspomniałem we wstępie, to pogoda stawia tutaj bardzo ciężkie warunki do rozgrywania meczów. Dużo lepiej pod tym aspektem wydaje się być przygotowany Hubert. Polak na co dzień trenuje w USA, gdzie pogoda jest zbliżona do tej, jaka panuje obecnie w letnim okresie w Japonii. Może mieć to bardzo dobre odzwierciedlenie w postaci wysokiego wyniku naszego reprezentanta w tegorocznym turnieju. Pisałem już wcześniej, że bardzo podoba mi się mentalne podejście naszego zawodnika do Igrzysk. Dużo spokoju, zmieniony styl gry, gdzie Hubert nie skupia się już tylko na grze defensywnej i jest łatwym zawodnikiem do przestawiania tempa gry. W ostatnim czasie dużo częściej widzimy go w roli zawodnika, który prowadzi grę. Częste podejścia do siatki, co przy jego zasięgu jest ciężkie dla przeciwników, aby mogli go ominąć. Duża skuteczność w tym aspekcie, która opiewa na ponad 70% w tym elemencie. Do tego dosyć dobrze prezentuje się trafność pierwszego serwisu, chociaż wiadomo, że zawsze mogłaby ona być wyższa, co jeszcze lepiej stawiałoby naszego zawodnika w meczach. Jednak po pierwszym meczu możemy widzieć tenisistę, który chyba jeszcze żyje Wimbledonem i tamtym osiągnięciem. Wygląda on na bardzo świeżego zawodnika, który powinien podobnie, jak w pierwszym spotkaniu, stawiać na swoje pierwsze podanie. Było ono prawie bezbłędny, gdyż po trafieniu pierwszym serwisem, przegrał tylko dwa punkty. Do tego mocno dominował przy swoim rozpoczęciu. Czy dzisiaj znajdzie pogromcę w postaci Brytyjczyka?

Wydaje się, że Liam jest zbyt słabym zawodnikiem na Polaka, żeby móc mu w jakikolwiek sposób zagrozić. W pierwszym starciu starł się z dużo słabszym rywalem do Polaka, tym bardziej na hardzie, a i tak musiał rozgrywać aż trzy sety i w sumie 33. gemy. W takich warunkach pogodowych musi mu dać to we znaki, co tym bardziej będzie handicapem, na korzyść Polaka. Broady także starał się opierać na własnym serwisie, jednak ciężko znaleźć w jego grze więcej poprawnych aspektów, niż w grze Huberta. Brytyjczyk musi unikać dłuższych wymian, gdyż po prostu nie jest on zawodnikiem stworzonym i dysponowanym na taki aspekt gry. Myślę, że jest walczakiem, ale czy na tyle, aby móc zagrozić Hubertowi?

Co obstawiać?

W tym meczu ponownie kieruje się w stronę Polaka, który wydaje się być bardzo mocno usposobiony na ten turniej. Głowa jest tak świeża i naładowana, że Polak jest w stanie kontrolować grę od samego początku meczu. Raczej w tym spotkaniu zobaczymy przełamania i liczę na to, że będą one tylko i wyłącznie na korzyść Polaka. Wyższość w grze defensywnej i ofensywnej powinna dać wysoki wynik naszego reprezentanta. Gramy na win z handicapem gemów! 

Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Aslan Karatsev – Jeremy Chardy

27.07.2021 r.

Bardzo ciekawe spotkanie może się pojawić w tym zestawieniu. Panowie pary tygodni temu spotkali się ze sobą w bezpośrednim starciu, jednak było to na kortach trawiastych. Dzisiaj rzecz ma się zupełnie inaczej, gdyż spotkają się w upalnym Tokio. Warunki pogodowe nie przemawiają za żadnym z zawodników, jednak patrząc na wiek i predyspozycje fizyczne, to jednak widzę tutaj przewagę w osobie Rosjanina. Reprezentujący Rosyjski Komitet Olimpijski zawodnik, ma za sobą jedno spotkanie w tym turnieju. Wygrał on z Amerykaninem, Tommym Paulem. Bardzo mocne wejście w turniej ze strony Aslana. Nie dał szans rywalowi z USA i bardzo pewnie czuł się na korcie. Rewelacja sezonu męskiego z początku sezonu, ponownie wraca na swoje ulubione korty twarde, co od razu pokazał w pierwszej rundzie. Znacznie inaczej prezentuje się jego tenis na hardzie, w porównaniu do pozostałych nawierzchni. Dzisiaj Rosjanin jest faworytem i wcale mnie to nie dziwi, po tym, co mogliśmy zobaczyć w jego wykonaniu w pierwszej rundzie. W ostatnim meczu bezpośrednim z Francuzem był on słabszy. Było to i na kortach twardych w 2019 roku, a także podczas tegorocznego Wimbledonu. Mimo zupełnie innej specyfiki gry na trawie i większemu doświadczeniu Chardego Aslan doprowadzał do tie-breaków i zbierał nowe umiejętności. Czy dzisiaj zrewanżuje się swojego niedawnemu pogromcy?

Dla Francuza nie są to debiutanckie Igrzyska Olimpijskie. Ma on obycie z takim turniejem i z pewnością nie będzie to dla niego powód do stresu i poczucia presji. Jednak jedną sprawą jest mieć doświadczenie, a drugą adaptować się do warunków panujących na korcie i mieć wystarczające umiejętności fizyczne, aby móc sprostać półfinaliście Australian Open. Jeremy w swoim pierwszym spotkaniu spotkał się i pokonał 2:0 w stosunku setowym Chilijczyka, Barriosa. Miał on męczarnie w drugim secie, gdyż już fizyczność nie dawała mu komfortu gry. W tym meczu powinno być podobnie, co powinien wykorzystywać jego rywal i nie oddawać tak łatwo pola, jak reprezentant Chile. Dużo niewymuszonych błędów po stronie Francuza także nie napawa optymizmem przed tym spotkaniem. Czy będzie zatem w stanie wygrać trzecie spotkanie z Rosjaninem?

Co obstawiać?

W tym spotkaniu idę w stronę Rosjanina, który wygląda na bardzo dobrze przygotowanego na rywalizację na kortach twardych. Ma on ujemny bilans z Jeremym, ale dzisiaj powinien trochę podregulować ten licznik. Zwycięzca tego pojedynku będzie rywalem Polaka, jeżeli ten wygra swoje starcie. Stawiam, że będzie to Aslan i gramy jego win. 

Totolotek posiada ciekawą ofertę bonusów. Sprawdźcie!

Ilja Ivashka vs Michaił Kukuszkin

27.07.2021 r.

Starcie, które może nie będzie stało na wysokim poziomie, jednak w tym pojedynku faworytem wydaje się być młodszy z zawodników. Podobnie, jak w opisywanym wcześniej meczu, dużo będzie zależało od organizmu i adaptacji do panujących warunków na korcie. Dużo ciężej jest przystosować się zawodnikom starszym, gdyż organizm nie pracuje już na podobnej wydolności w gorących warunkach w Tokio. Naprzeciwko siebie staną reprezentant Białorusi, czyli Ivashka, a także zawodnik reprezentujący Kazachstan, Michaił Kukuszkin. Faworytem zdecydowanie ten pierwszy i nie ma co się dziwić, gdyż jest on w najlepszej swojej formie na przestrzeni całej kariery. Spisuje się bardzo dobrze na każdej nawierzchni, na której przyjdzie mu się mierzyć. Może nie wygrywa on turniejów z zawodnikami z topki, ale jest w rosnącej formie i dyspozycji do bycia ciężarem dla każdego rywala. Mocny serwis i głównie opieranie się na dyspozycji pierwszego podania. Daje mu to przewagę w grze, co widać było, chociażby w pierwszym starciu na Igrzyskach. Podczas Wimbledonu udało mu się dotrzeć, aż do czwartej rundy, gdzie przegrał tylko z późniejszym finalistą turnieju. W pierwszym meczu pokonał on Monfilsa i widać było, że jest pewny swoich umiejętności. Czy dzisiaj także to potwierdzi na rywalu, który wydaje się być łatwiejszym wyzwaniem niż Francuz?

Kukuszkin jest już bardzo doświadczonym i wyczerpanym graczem. Od wielu lat gościł na kortach cyklu ATP Tour. Jednak ostatnimi czasy widać u niego brak sprawności, która skutkuje brakiem sukcesów podczas występów. Tylko trzy wygrane starcia w tym roku w pełnym zakresie rozgrywek na kortach twardych. W pierwszym pojedynku na tych Igrzyskach wygrał dość niespodziewanie z zawodnikiem z Argentyny. Mecz niby na przestrzeni dwóch setów, ale miał on aż 25. gemów. Będzie Kukuszkinowi bardzo ciężko przeciwstawić się Ivashce, jeżeli grać będzie na podobnym poziomie.

Co obstawiać?

Dzisiaj do naszego kuponu dokładam wygraną Ivashki. Białorusin jest w rewelacyjnej formie, co pokazał w pierwszej rundzie, a także na poprzednich turniejach. Dzisiaj nie powinien mieć problemu z wygraniem meczu z zawodnikiem z Kazachstanu, dlatego decyduje się dołożyć jego win do naszego kuponu.

Triple tenis 26.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze