ComeOn rejestracja bez dowodu – instrukcja poprawnego założenia konta online

ComeOn zakład bez ryzyka do 100 zł.

Założenie konta na stronie wybranego bukmachera jest obowiązkowe, jeśli chcesz obstawiać zakłady. W ComeOn rejestracja zajmuje około 2 minuty, wszystko odbywa się w 100% online i bez przesyłania zdjęć dowodu. Co więcej, gracz ma dwie formy rejestracji do wyboru. W tym artykule powiem Ci, kto może się zarejestrować, jak poprawnie założyć konto w ComeOn, a potem jak je zweryfikować w razie potrzeby. Przeprowadzę Cię przez proces rejestracji krok po kroku, abyś miał pewność, że nie popełnisz błędu i od razu wejdziesz do gry.

Rejestracja w ComeOn – dla kogo?

Na starcie warto przyjrzeć się temu, kto może założyć konto w ComeOn. Rejestracja dostępna jest tak naprawdę dla każdego, ale oczywiście – z drobnymi wyjątkami. Z ustawy hazardowej wynika, że przygodę z bukmacherką w Polsce mogą rozpocząć osoby, które:

 • Są pełnoletnie, a więc ukończyły 18 lat
 • Mieszkają i wnoszą zakłady z terytorium Polski
 • Nie posiadają jeszcze konta u danego operatora

Jeśli zastanawiasz się, z czego wynikają te ograniczenia, to już tłumaczę. Zakłady bukmacherskie to rozrywka, jednak niosąca za sobą pewne ryzyko uzależnienia i wszelkich reperkusji z nim związanych w razie niewłaściwego korzystania z tego, co oferuje. Ustawodawca uznał, że dopiero osiągając pełnoletniość jesteśmy dostatecznie odpowiedzialni, aby bezpiecznie obstawiać zakłady – traktować je jak zabawę i nie dać się ponieść emocjom.

Jeżeli spełniasz te trzy podstawowe wymogi (wieku, miejsca przebywania i braku konta) to możesz przejść przez rejestrację w ComeOn. Jak już wspomniałem – trwa ona jedynie kilka minut i po podaniu podstawowych informacji będziesz mógł korzystać z tego, co oferuje opisywany bukmacher.

Czy rejestracja w ComeOn jest legalna?

Sporo nowych graczy, którzy dopiero poszukują swojego bukmachera, zastanawia się, który z podmiotów działa w naszym kraju legalnie, a gdzie lepiej nie otwierać konta. W przypadku ComeOn rejestracja jest w 100% legalna, co wynika oczywiście z zezwolenia, które ów operator otrzymał od Ministra Finansów 7 czerwca 2022 roku.

Od tego momentu ComeOn wpisał się na listę legalnych bukmacherów w Polsce i rozpoczął przygotowania do startu. Od niedawna można korzystać z oferty stworzonej przez tego bukmachera. Warto także wspomnieć, że jest to część grupy Cherry Online, którą można kojarzyć z firmą PZBuk, działającą w naszym kraju od dłuższego już czasu. Zatem podsumowując – posiadanie konta w ComeOn jest legalne i dostępne dla wszystkich.

Masz już pewność, że rejestracja w ComeOn jest legalna i bezpieczna. Jeśli chcesz poznać mocne strony tej firmy bukmacherskiej przed założeniem konta, przeczytaj w odrębnym tekście, jakie zbiera ComeOn opinie wśród graczy i ekspertów.

ComeOn jak założyć konto, czyli dwa warianty rejestracji

Jeżeli już zdecydujesz się założyć konto w ComeOn, to możesz tego dokonać na dwa sposoby. Po pierwsze bukmacher daje możliwość założenia konta w sposób tradycyjny, czyli wypełniając szereg rubryk z wymaganymi danymi osobowymi. Druga opcja to szybka rejestracja z wykorzystaniem logowania do banku. Z tą drugą wiąże się minimum formalności, a maksimum bezpieczeństwa.

Pierwsza opcja: wypełnij formularz własnoręcznie

Pierwsza metoda jest bardziej standardowa i rozpowszechniona. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie są zainteresowane nowinkami i wolą spokojnie wypełnić formularz, który przypomina chociażby te znane wszystkim ze sklepów internetowych.

Choć trzeba wypełnić wszystko ręcznie, to wcale nie trwa to dużo dłużej, niż w przypadku szybkiej rejestracji. W tym wypadku należy przejść przez 3 części formularza i podać informacje na swój temat.

I strona formularza:

 • adres e-mail
 • numer telefonu
 • hasło
 • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 • zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych

II strona formularza:

 • imię
 • nazwisko
 • data urodzenia
 • PESEL
 • kod bonusowy ComeOn (<< sprawdź, jak brzmi kod)
 • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem

III strona formularza:

 • limit czasu gry (limit dzienny oraz miesięczny)
 • limit obrotu (limit dzienny oraz miesięczny)

Wybierając tę formę rejestracji, poza danymi do logowania musisz także podać swoje dane osobowe. Jak wspomniałem, to asekuracyjna opcja, dlatego na tym etapie nie musisz korzystać z banku. Wszelkich formalności związanych z potwierdzeniem tożsamości dokonujesz później, bezpośrednio w profilu gracza.

Druga opcja: szybka rejestracja

Teraz przyjrzyjmy się szybkiej rejestracji – mojej ulubionej opcji, którą rekomenduję. Rejestracji dokonasz przez tak zwany transactionlink. Pod tym hasłem kryje się wykorzystanie konta bankowego w celu uwiarygodnienia swojej tożsamości w oczach bukmachera.

Szybka rejestracja w ComeOn pozwala zaoszczędzić sporo czasu, bowiem wystarczy przejść przez jedną stronę formularza (zamiast trzech), gdzie należy wpisać tylko dane potrzebne do logowania – adres e-mail, hasło oraz numer kontaktowy. Reszta informacji nie będzie potrzebna, ponieważ logując się do bankowości online bukmacher automatycznie otrzyma potwierdzenie Twojej tożsamości. Oznacza to, że po kilku chwilach będziesz już cieszył się z dostępu do oferty przygotowanej przez ComeOn.

Dzięki tej opcji ComeOn zalicza się do grona bukmacherów bez weryfikacji – to potoczne określenie typerów na firmy bukmacherskie, gdzie można szybko założyć konto bez podawania dowodu i w kilka minut postawić kupon bez zbędnych formalności.

ComeOn szybka rejestracja konta w 4 krokach

W celu ułatwienia Ci tych pierwszych kroków na stronie operatora, przygotowałem szczegółową instrukcję rejestracji w ComeOn. Możesz być pewny, że wykonując wszystkie czynności zgodnie z poniższymi wskazówkami nie popełnisz błędu i dodatkowo będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera. A jeśli interesuje Cię, co odbierają nowi gracze na start, przeczytaj odrębny artykuł poświęcony głównemu elementowi tej oferty: ComeOn zakład bez ryzyka.

Pierwszy krok: wypełnij formularz i wybierz rejestrację przez transactionlink

Po wejściu na stronę ComeOn, w prawym górnym rogu znajdziesz duży napis “Zarejestruj się” – kliknij w niego. W efekcie rozwinie się formularz rejestracyjny. Wpisz wymagane informacje w puste pola: adres e-mail, hasło do swojego nowego konta i numer telefonu.

Zaznacz obowiązkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych (RODO) i jeśli chcesz zgodę na otrzymywanie powiadomień o bonusach (zgoda marketingowa).

Na zakończenie tego etapu kliknij zielony przycisk “Szybka rejestracja transactionlink”.

ComeOn rejestracja konta

Drugi krok: zaakceptuj zgody

W drugim kroku bukmacher prosi o wyrażenie dwóch zgód. Są to zgody na:

 • jednorazowy dostęp do rachunku płatniczego przez TransactionLink sp. z o.o. i przekazanie danych
 • udostępnienie informacji pobranych z rachunku płatniczego i związanych z nim transakcji płatniczych.

Na początku te zapisy mogą być niejasne i wzbudzać wątpliwości, dlatego już tłumaczę. W pierwszej zgodzie chodzi tylko o to, aby Twoje dane niezbędne do rejestracji konta, czyli imię i nazwisko, PESEL oraz numer rachunku bankowego mogły zostać automatycznie przekazane do ComeOn. W ten sposób bukmacher przypisze te informacje do konta bez ręcznego wpisywania ich przez Ciebie. ComeOn będzie miał pewność, że osoba, za którą się podajesz, rzeczywiście istnieje i jest pełnoletnia. Pamiętaj, że weryfikacja nowego gracza to nie wymysł bukmachera, lecz obowiązek!

Druga zgoda dotyczy weryfikacji rachunku bankowego. Bukmacher musi do Twojego konta przypisać konkretny numer rachunku i musi mieć pewność, że należy on do wcześniej zweryfikowanej osoby. Wynika to z tego, że środki z konta u bukmachera mogą być wypłacane wyłącznie na jeden rachunek bankowy, należący do właściciela profilu. Z kolei pobranie informacji o transakcjach płatniczych służy potwierdzeniu, że jest to aktywny rachunek bankowy, a nie fikcyjny stworzony w celu oszustwa.

Zgody rejestracja ComeOn

Trzeci krok: zaloguj się do bankowości

Po zaakceptowaniu przetwarzania danych przez TransactionLink pozostaje już tylko wybrać z listy swój bank, w którym posiadasz konto i zalogować się na nie. Następnie wystarczy potwierdzić wszystkie działania swoim PIN-em czy Face ID w banku, aby zakończyć tę czynność sukcesem.

Wszystko, co należy zrobić w trzecim kroku, jest bardzo intuicyjne. Zapewne korzystasz z bankowości online, a więc tutaj logowanie do konta wygląda bardzo podobnie, jak na przykład podczas opłacania zakupów w sklepie internetowym.

Rejestracja ComeOn krok III

Czwarty krok: aktywuj konto gracza

Ostatnia czynność to zakończenie procesu rejestracji w ComeOn poprzez kliknięcie przycisku aktywującego konto. Pozostaje już tylko zalogować się na swój profil gracza i ustalić limity dzienne dotyczące czasu gry i stawki. Tak właśnie wygląda założenie konta u opisywanego bukmachera. Proces trwa dosłownie kilka minut i po tym czasie możesz rozpocząć obstawianie.

Aktywacja konta ComeOn

Konto tymczasowe – zalety i ograniczenia

Należy zaznaczyć, że po przejściu przez rejestrację w ComeOn będziesz posiadaczem konta tymczasowego. Dlatego też prędzej czy później trzeba uzupełnić brakujące dane i przejść weryfikację swojego profilu gracza, bowiem nie będziesz miał dostępu do wszystkich możliwości, które daje konto stałe. Między innymi bez przekształcenia konta tymczasowego w stałe, nie będziesz w stanie wypłacić wygranych, a po regulaminowym czasie jego posiadania zostanie ono zamknięte – jeżeli oczywiście nie przejdziesz przez weryfikację.

Rejestracja z wykorzystaniem transactionlink nie gwarantuje automatycznej weryfikacji konta. Co prawda znacznie przyspiesza proces tworzenia profilu, ponieważ nie trzeba ręcznie wpisywać danych, jednak nie działa jak funkcja mojeID u bukmachera, dostępna m.in. w ETOTO, Fortunie czy Superbet. To rozwiązanie całkowicie zwalnia nowego gracza z obowiązku przesyłania dokumentów. Na ten moment mojeID nie występuje u omawianego bukmachera, a więc musisz wiedzieć, jak zweryfikować konto w ComeOn, o czym piszę w kolejnej części tekstu.

Konto tymczasoweKonto stałe
Ważne 30 dniBrak limitu
Logowanie do kontaLogowanie do konta
Obstawianie zakładówObstawianie zakładów
Brak możliwości wypłatMożliwość wypłaty wygranych

Jak utworzyć konto stałe w ComeOn?

💡 Weryfikacji konta to proces, przez który musi przejść każdy nowy gracz ComeOn.

W przeciwnym razie po 30 dniach konto tymczasowe zostanie zablokowane, a Ty nie będziesz mógł wypłacić zgromadzonych środków. Weryfikacja w ComeOn ma na celu potwierdzenie wieku użytkownika oraz ma zapobiegać próbom kradzieży tożsamości.

Weryfikacja konta ComeOn – instrukcja

 1. Zaloguj się na swój profil gracza i wejdź w zakładkę “Konto”.
 2. Wybierz z listy opcję “Wyślij dokumenty”.
 3. Wgraj zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty/karta pobytu/paszport).
 4. Dodaj wyciąg z konta bankowego.
 5. Poczekaj na weryfikację, o której zostaniesz poinformowany do 24 godzin od dodania dokumentów.

Wytyczne dotyczące przesyłanych dokumentów

Przykładowy dokument tożsamości do rejestracji Comeon.

Dokument tożsamości:

 • Możesz przesłać zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości.
 • Pamiętaj, aby załączyć dwie strony dokumentu.
 • Zdjęcia muszą być kolorowe i wyraźne.
 • Nie zakrywaj żadnych elementów dokumentu, nie retuszuj zdjęć.
 • Załączony dokument musi być ważny oraz stanowić ten, którym faktycznie posługujesz się w czasie rejestracji.
Przykładowy wyciąg z rachunku bankowego do weryfikacji Comeon.

Wyciąg z konta bankowego:

 • Wyciąg z konta bankowego możesz przesłać w formacie PDF, w formie zdjęcia, zrzutu ekranu lub skanu.
 • Możesz zasłonić wybrane informacje (np. saldo konta czy kwota transakcji), jednak widoczne muszą być: Twoje imię i nazwisko, 26-cyfrowy numer rachunku, data transakcji, logo banku.
 • Pamiętaj, że załączany dokument nie może być starszy niż 3 miesiące.

Musisz mieć min. 18 lat, aby korzystać z tego serwisu.
Pamiętaj! Zakłady bukmacherskie powinny być wyłącznie rozrywką. Hazard może uzależniać.


Zaloguj się aby dodawać komentarze