ComeOn zakład bez ryzyka 100 zł – gra u bukmachera z ubezpieczeniem. Jak skorzystać?

bez ryzyka - baner z ofertą powitalną

Do najciekawszych bonusów powitalnych u bukmacherów zalicza się cashback. W ComeOn zakład bez ryzyka wygląda naprawdę interesująco, ponieważ możesz liczyć na zwrot stawki w gotówce – bez żadnych wymogów dotyczących obrotu. Sprawdź, co należy zrobić, aby skorzystać z ComeOn cashback!

Czym jest w ComeOn zakład bez ryzyka?

Na starcie przybliżę, czym w ogóle jest zakład bez ryzyka. To nic innego, jak ubezpieczenie pierwszego, bądź jednego z pierwszych (w zależności od oferty danego bukmachera) kuponów. Oznacza to, że nawet w przypadku błędnego typu nie pozostaniesz z niczym, bowiem operator zwróci Ci postawioną stawkę (lub jej część).

W ComeOn cashback wynosi maksymalnie 100 zł. Mocną stroną tej oferty jest zwrot w gotówce, co dla Ciebie jako gracza oznacza brak konieczności dodatkowego obrotu (zagrania) otrzymanymi środkami. Możesz je wypłacić zaraz po otrzymaniu.

Kto może odebrać cashback ComeOn?

Zakład bez ryzyka w ComeOn to promocja wchodząca w skład oferty powitalnej. Oznacza to, że z cashbacku z ComeOn mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy, którzy nie posiadali wcześniej konta i dopiero co utworzyli profil.

Aby wejść do gry, konieczna jest rejestracja konta, podczas której należy wykorzystać kod promocyjny ComeOn lub po prostu kliknąć w baner na górze tej strony. Bez tego możliwe jest jedynie przeglądanie oferty bukmachera, jednak nie dasz rady obstawić zakładu.

W tym miejscu podkreślam, że nowym graczem może być tylko pełnoletnia osoba, która przebywa na terytorium naszego kraju. Wymogi te zostały zapisane w ustawie hazardowej i każdy legalnie działający bukmacher musi jej przestrzegać.

Podsumowując, zakład w ComeOn odbierze każdy, kto:
✔️ Jest nowym graczem i założył konto w ComeOn, klikając: >> TUTAJ <<
✔️ Ukończył 18 lat.
✔️ Znajduje się na terenie Polski.

Jak zagrać bez ryzyka w ComeOn – instrukcja

1. Na początek załóż konto w ComeOn – kliknij w poniższy przycisk. Jeśli nie posiadasz nowego profilu gracza, nie będziesz mógł skorzystać z oferty przygotowanej przez tego bukmachera.

Zakładanie konta jest bardzo proste i intuicyjne. Istnieje możliwość utworzenia profilu przy pomocy funkcji “transactionlink”, czyli przez pobranie danych z Twojego banku szyfrowanym połączeniem (w ten sposób bukmacher zweryfikuje Twoją tożsamość, m.in. wymagany wiek) lub tradycyjnie – przez skróconą rejestrację bez podawania dowodu osobistego. Obie metody zajmą Ci dosłownie 2-3 minuty, sam przetestowałem.

2. Następnie wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 100 zł. Każda niższa wpłata nie aktywuje cashback w ComeOn. Jeśli chcesz skorzystać z oferty startowej, to musisz o tym wymaganym minimum pamiętać.

3. Zakład bez ryzyka ComeOn zostanie dopisany do konta gracza automatycznie, po dokonaniu pierwszego depozytu na wystarczającą kwotę.

4. W celu obstawienia zakładu bez ryzyka, w pierwszej kolejności standardowo tworzysz kupon. Przeglądasz ofertę, wybierasz typy i dodajesz je do kuponu. Następnie z zakładki “Dostępne bonusy” widocznej obok pola ze stawką wybierasz zakład bez ryzyka, obstawiasz ubezpieczony zakład i czekasz na jego rozstrzygnięcie.

Warto wiedzieć o tym cashbacku

Każdy z bukmacherów posiada własne regulaminy dotyczące przyznawania bonusów i fakt, że u jednego coś zadziała, to nie znaczy, że inny bonus funkcjonuje tak samo. Właśnie dlatego chcę Ci przybliżyć kilka istotnych informacji dotyczących stricte regulaminu zakładu bez ryzyka w ComeOn.

O czym należy pamiętać?

 • Podczas rejestracji konta zaznacz okienko, że chcesz odebrać bonus powitalny.
  Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest przejście przez rejestrację z naszego linku i potwierdzeniem chęci skorzystania z akcji powitalnej. Jeżeli nie spełnisz tych podstawowych wymogów, to bonus nie zostanie przypisany do konta.
 • Pamiętaj, że minimalny depozyt musi wynieść 100 zł.
  Jeżeli kwota Twojej pierwszej wpłaty będzie niższa, to nie zostanie aktywowana oferta powitalna i tym samym cashback ComeOn nie będzie Ci przysługiwał.
 • Przelej przy pierwszym depozycie 114 zł, aby maksymalnie wykorzystać ofertę.
  Musisz wiedzieć, że ComeOn zwraca 100% stawki, jednak odlicza podatek. Zatem chcąc odebrać 100 zł w ramach cashbacku, należy wpłacić 114 zł, a potem zagrać za tę kwotę. Końcówka zostanie potrącona podczas zwrotu, a Ty otrzymasz z powrotem równo 100 zł.
 • Na wykorzystanie zakładu bez ryzyka w ComeOn masz dokładnie 7 dni od momentu jego przyznania, a więc pierwszej wpłaty.
  Czas trwania promocji startowej jest ograniczony, więc nawet jeżeli spełnisz wszystkie wymogi postawione przez bukmachera, ale spóźnisz się z wykorzystaniem bonusu, to po prostu zniknie on z Twojego konta.

Jak najlepiej wykorzystać cashback ComeOn?

Skoro już wiesz co zrobić, aby otrzymać dostęp do oferty, to przybliżę kilka propozycji, na temat tego, w jaki sposób wykorzystać cashback w ComeOn.

Warto pamiętać, że rozpoczynając przygodę z obstawianiem u tego bukmachera praktycznie nic się nie traci. Mianowicie jeśli poprawnie wytypujesz kupon, to cała wygrana jest Twoja, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do 100 zł i to na konto depozytowe. Będąc więc w sytuacji win-win będziesz spokojniejszy podczas obstawiania pierwszego kuponu. Jak więc najlepiej z niego skorzystać?

Oczywiście można wykorzystać ten cashback na sporą liczbę meczów w zakładzie AKO i liczyć na szczęście. Ta opcja jednak nie wydaje mi się racjonalna i jeśli rzeczywiście chciałbyś wyjść na plus z tego zakładu, to warto obstawić maksymalnie 2-3 spotkania, aby mieć szansę chociażby na potrojenie wpłaconej kwoty. W końcu im mniej zdarzeń na kuponie, tym prawdopodobieństwo zwycięstwa jest wyższe. Ponadto skup się na dyscyplinach, o których masz pojęcie i się nimi interesujesz – wtedy dużo łatwiej znaleźć coś konkretnego do obstawienia.

Zakład bez ryzyka ComeOn a konkurencja – porównanie i ocena

Z moich obserwacji wynika, że zakład bez ryzyka jest jednym z najczęściej poszukiwanych bonusów. W końcu dzięki cashbackowi początek przygody z obstawianiem jest łatwiejszy. Nawet jeśli przegrasz, to nie zostaniesz z niczym.

Warto mieć świadomość, jakimi zakładami bez ryzyka dysponują pozostałe firmy bukmacherskie, aby wybierać te najkorzystniejsze. Przyjrzałem się temu, co obecnie można znaleźć na rynku. Poniżej wyselekcjonowałem najlepsze na ten moment cashbacki, które znajdziesz w: STS, Fortunie, TOTALbet i ComeOn.

Bukmacher Maksymalna kwota cashbacku Warunki obrotu
ComeOn 100 zł Brak
Fortuna 100 zł + 100 zł + 100 zł Brak
TOTALbet 200 zł Brak
STS 100 zł Brak

Zakład bez ryzyka ComeOn stoi na naprawdę wysokim poziomie. Tak jak widać w powyższej tabeli – pomimo krótkiej obecności na polskim rynku bukmacherskim nie odstaje on od operatorów działających w naszym kraju od dłuższego czasu, posiadając równie atrakcyjną ofertę w tym zakresie, a nawet nieco lepszą niż lider rynku STS.

Jeśli chciałbyś poznać więcej informacji na temat opisywanego bukmachera i poznać moją ocenę pozostałych aspektów, to sprawdź szczegółową recenzję ComeOn.

Problem z zakładem bez ryzyka w ComeOn – co robić?

Spełnienie postawionych przez bukmachera wymagań w regulaminach promocji powinno być jednoznaczne z przyznaniem oferowanych bonusów. Czasami jednak się tak nie dzieje. W takich przypadkach oczywiście rekomenduję niezwłocznie odezwać się do obsługi klienta bukmachera.

Jeżeli jesteś pewien, że spełniłeś wszystkie wytyczne, a nie otrzymałeś oferowanego bonusu, to bardziej niż pewne jest to, że pracownicy ComeOn przypiszą Ci bonus ręcznie. Warto jednak spokojnie i rzeczowo wyjaśnić sytuację, aby była ona klarowna dla obsługi klienta – wtedy z pewnością otrzymasz pomoc.

Żaden legalny bukmacher nie ma na celu oszukania graczy. Każda podobna sytuacja powinna zakończyć się na korzyść klienta, jednak to on musi odpowiednio zareagować i wskazać problem firmie bukmacherskiej, u której gra.

Problem z bonusem 19-20.11.2023 r.

Tego typu sytuacja miała miejsce w przypadku zakładu bez ryzyka ComeOn w weekend 19-20.11.2023. Nowi użytkownicy, którzy założyli konto i spełnili wszystkie wymagania firmy bukmacherskiej nie mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka, który po prostu zniknął ze strony bukmachera. Nie była to próba oszustwa a problemy techniczne – jak deklaruje operator. Dotknięci problemem klienci otrzymywali następujące wyjaśnienie:

Promocja powitalna została chwilowo dezaktywowana przez Dział Promocji ze względu na problemy techniczne. Po weekendzie zostanie ona uruchomiona ponownie. Każdy gracz, który nie skorzystał jeszcze z oferty powitalnej po jej ponownym włączeniu będzie mógł z niej skorzystać. Bardzo przepraszamy za zaistniały problem.

ComeOn

Zostałeś poszkodowany w wyniku tego incydentu? Jeśli spełniłeś warunki promocji, a na Twoim koncie dalej brak cashbacku, to koniecznie odezwij się (drogą mailową lub na czacie live) do obsługi ComeOn. Pracownicy znają całą sytuację i od razu zareagują. Nie rezygnuj z bonusu, jeśli Ci się należy!

Aktualnie wszystko wróciło do normy – nowi typerzy mogą korzystać z bonusu powitalnego, a wszyscy Ci, którzy natrafili na wspomniane problemy, otrzymali to, co im się należało.


Zakłady bukmacherskie dozwolone od 18 roku życia.

Musisz mieć min. 18 lat, aby korzystać z tego serwisu.
Pamiętaj! Zakłady bukmacherskie powinny być wyłącznie rozrywką. Hazard może uzależniać.


Zaloguj się aby dodawać komentarze