Chorwacja – Łotwa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.09.2023

Chorwacja - Łotwa gdzie oglądać

Chorwacja – Łotwa: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W piątkowy wieczór czekają nas kolejne emocje związane z walką o punkty w eliminacjach do Euro 2024. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie staną reprezentacje z dwóch różnych półek. Mianowicie gospodarze to ścisła światowa czołówka, a goście plasują się w drugiej setce rankingu FIFA. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Chorwacja – Łotwa, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chorwacja – Łotwa na żywo w TV

Zatem gdzie oglądać Chorwacja – Łotwa? Większość spotkań eliminacyjnych do mistrzostw Europy 2024 transmituje w naszym kraju Polsat Sport. Znajdziesz tam także i pojedynek pomiędzy reprezentacją Chorwacji a Łotwą. Tak naprawdę – obok Telewizji Polskiej, która posiada dostęp do kilku spotkań z każdego dnia – sportowe kanały Polsatu to jedyna opcja na transmisje live. A opisywany pojedynek zobaczysz konkretnie w Polsat Sport Premium 1. Warto także przyjrzeć się nieco bliżej typom i bukmacherom oferującym zakłady. Podczas wyboru najważniejszymi aspektami są kursy, promocje i bonusy, a także programy lojalnościowe. Więcej na ten temat znajdziesz oczywiście na naszej witrynie.

Baner grupy

Chorwacja – Łotwa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Czy poza transmisją w TV można oczekiwać także streamu online ze starcia Chorwacja – Łotwa w sieci? Co ciekawe żaden z bukmacherów w naszym kraju nie posiada praw do pokazywania spotkań z tychże rozgrywek, a jedyną opcję, aby obejrzeć ten, ale i wiele więcej meczów eliminacyjnych w internecie daje Polsat Box Go, czyli platforma tej stacji. Wystarczy wykupić odpowiedni pakiet sportowy, aby cieszyć się ze streamu live. A pojedynek ten odbędzie się w piątek, 8 września o 20:45.

Gdzie oglądać Chorwacja – Łotwa?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Chorwacja – Łotwa, to warto pochylić się także nad innymi transmisjami u bukmacherów. W końcu większość z nich oferuje dostęp do meczów i to przede wszystkich piłkarskich. Do tego dochodzą takie dyscypliny oferowane w streamach live, jak hokej, tenis, koszykówka czy siatkówka. Do rozgrywek piłkarskich transmitowanych przez operatorów zaliczają się takie ligi jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. Z pewnością więc każdy z kibiców znajdzie coś dla siebie, a przede wszystkim mecze te będą zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze