Chelsea – Manchester United: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 28.11.2021

Ronaldo United

Już 28.11.2021 w Premier League czekają nas dwa hity. Większym z nich na pewno będzie rywalizacja Chelsea z Manchesterem United. Spotkania ekip z BIG SIX zawsze niosą ze sobą duże emocje nie tylko wśród kibiców, ale również samych zawodników. Niebiescy w rywalizacji z Czerwonymi Diabłami będą mocnymi faworytami, ale czy to będzie miało przełożenie na mecz? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Chelsea z Manchesterem United.

Chelsea – Manchester United: gdzie oglądać dzisiaj?

W Premier League nie często dochodzi do meczów drużyn z BIG SIX. Niebiescy tym razem podejmą u siebie Czerwone Diabły, więc kibice będą mieli co oglądać w niedzielę. Chelsea na papierze jest mocnym faworytem, ale czy to będzie miało też przełożenie na samo spotkanie? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Chelsea z Manchesterem United. Dowiedz się też, jak działa rejestracja w eWinner, bo u tego bukmachera możesz zgarnąć ciekawe bonusy na start, a także odebrać voucher do Canal+ Online!

Chelsea – Manchester United: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Chelsea – Manchester United? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane w Canal+ Sport, a to oznacza, że za dostęp musisz zapłacić, albo skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem. Jak to zrobić? Tego dowiesz się niżej!

Chelsea – Manchester United: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Z całą pewnością spotkanie Chelsea z Manchesterem United powinno obfitować w wiele emocji i być po prostu ciekawe tak jak większość hitów w Premier League. eWinner za założenie konta da Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online, żebyś mógł cieszyć się piłkarskimi emocjami na najwyższym poziomie.

  1. Najpierw wejdź w ten link: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Następnie podaj kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. W kolejnym kroku zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon i zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz Chelsea – Manchester United

baner ewinner voucher canal+ online

Chelsea – Manchester United: stream na żywo online

Spotkanie Chelsea z Manchesterem United będzie miało swój stream online właśnie na Canal+ Online. To najlepsza platforma do oglądania tej rywalizacji. Pobierz ją na aplikację mobilną lub oglądaj w przeglądarce!

Chelsea – Manchester United: zapowiedź meczu

Rejestrując się w eWinner możesz liczyć na ciekawe bonusy na start. Taki zakład bez ryzyka pozwoli Ci np. nie martwić się wynikiem meczu. Pamiętaj, że obstawiając zwiększasz emocje z oglądania, więc sprawdź też najciekawsze kursy:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Chelsea - United?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

Kto jest faworytem w tym meczu?

Większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze