Esport przybiera każdego dnia na popularności. Zauważyli to również bukmacherzy, którzy inwestują w tę dyscyplinę. LvBet założył nawet sekcję esportową. Teraz postanowili pójść krok dalej i ich ambasadorem został znany w świecie CSa Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Na czym będzie polegała współpraca, dowiecie się w tym artykule, zapraszam do lektury!

Bukmacherzy a esport

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski- bukmacherzy

Warto przybliżyć sylwetkę nowego ambasadora LvBet. Polak występował pod szyldem takich zespołów jak Virtus.pro, Universal Soliders czy ESC Gaming. Oczywiście jest zawodnikiem Counter-Strike, a więc jednej z najbardziej popularnych gier komputerowych w naszym kraju. Jego dorobek turniejowy to 43 zwycięstwa i swego czasu znajdował się w czołówce najlepszych zawodników roku. Swoją popularność w sieci osiągnął również dzięki zabawnym realcjom wideo. Trzeba przyznać, że jest to spore wzmocnienie bukmachera LvBet.

LvBet inwestuje w esport

Tak jak już wspomniałem wcześniej, bukmacher ten założył niedawno swoją sekcję esportową. Teraz zachęca do siebie różnymi akcjami promocyjnymi, nawiązuje współpracę ze znanymi osobami tej dyscypliny. Co ciekawe na stronie LvBet można na żywo śledzić poczynania swoich ulubieńców. Wydaje się, że esport będzie przybierał na popularności i coraz to nowi bukmacherzy będą inwestować w esport. Kto będzie następny po LvBet? Czy już w najbliższej przyszłości zobaczymy ich wysyp?