Bukmacherzy legalni – najciekawsze propozycje

bukmacherzy internetowi

Polski rynek zakładów wzajemnych ulega ciągłym zmianom. Wszystko za sprawą wprowadzenia ustawy hazardowej, która ograniczyła udział nielegalnych bukmacherów w naszym kraju. Obecnie zawieranie zakładów zgodnie z prawem możliwe jest jedynie legalnych operatorów. A kto konkretnie znajduje się w tym gronie? Tego dowiesz się w poniższym tekście.

Bukmacherzy legalni – najlepsze oferty

  • STS

Star Typ Sport dla wielu ekspertów i graczy w branży zakładów bukmacherskich zajmuje pierwszą pozycję. Składa się na to wiele czynników, jednak kluczowe znaczenie odgrywa w tym przypadku szeroka oferta, wysokie kursy i jedna z najwyższych możliwości bonusu od depozytu na start. Chcesz skorzystać z propozycji tego bukmachera? Nic trudnego, wystarczy kliknąć w poniższy link.

  • PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie są nowym operatorem na rynku zakładów wzajemnych, jednak już od początku działalności zapracowały na pozytywną opinię. Najmocniejszym punktem w ofercie tego bukmachera jest oferta. Wiele możliwości do typowania, a także specjalne zdarzenia robią różnicę. Dodatkowo PZBuk już na start oferuje swoim graczom zakład bez ryzyka, co jest ciekawą propozycją na rozpoczęcie przygody z tym bukmacherem.

  • LVBET

W gronie bukmacherów legalnych, którzy zasługują na wyróżnienie, nie mogło zabraknąć LVBET. Ten operator oferuje swoim graczom najwyższą propozycję w bonusie od depozytu. Dodatkowo ma ciekawą ofertę, w której prym wiodą zdarzenia specjalne, a wysokość kursów to absolutna czołówka na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Jako czytelnicy Zagranie możecie liczyć na dostęp do dedykowanych promocji, które są przygotowane specjalnie dla naszych graczy.

Bukmacherzy Polska – pełna lista

Rozpoczęliśmy od wyróżnienia trzech najlepszych bukmacherów legalnych w Polsce, ale na tym możliwości się nie kończą. W tym akapicie przedstawimy pełną listę firm posiadających licencję Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych w naszym kraju.

Trzeba pamiętać, że podane grono ulega nieustannym zmianom. Od 1 kwietnia 2017 roku, kiedy weszła w życie ustawa hazardowa, obserwujemy wiele zmian. Najnowszymi podmiotami, które uzyskały licencję Ministerstwa Finansów są PZBuk, BETFAN oraz eWinner.

Bukmacherzy legalni – najważniejsze informacje

Znamy już pełne zestawienie legalnych bukmacherów w naszym kraju, a co dokładnie trzeba zrobić, żeby uzyskać licencję Ministerstwa Finansów, oraz na jakie korzyści mogą liczyć gracze korzystający z usług takich operatorów?

Aktualnie można znaleźć cztery kluczowe warunki, które są konieczne do spełnienia, żeby otrzymać licencję na udzielanie zakładów w naszym kraju. Firmy starające się o takie pozwolenie muszą:

  • posiadać siedzibę na terenie naszego kraju
  • nie znajdować się w Rejestrze Domen Zakazanych
  • przestrzegać prawa
  • odprowadzać podatki

Co więcej, jeśli mówimy o licencji na zakłady online, konieczne jest również posiadanie strony internetowej o polskiej domenie – pl.

Granie u legalnych bukmacherów gwarantuje klientom bezpieczeństwo. Typerzy nie muszą się bać o zgodność z prawem zawieranych przez nich zakładów. W przypadku korzystania z ofert nielegalnych operatorów można narazić się na konsekwencje prawne. Bukmacherzy legalni w Polsce odprowadzają podatek na rzecz skarbu państwa. Do tego nie wolno zapominać o wsparciu polskiego sportu. W naszym kraju z zakładów bukmacherskich mogą korzystać osoby pełnoletnie, dlatego jednym z kluczowych elementów w procesie założenia konta jest weryfikacja wieku.

Bukmacherzy legalni w Polsce – oferta

Punktem centralnym w ofercie bukmacherów legalnych w naszym kraju jest piłka nożna. Żaden inny sport nie gwarantuje takiej oglądalności, a także emocji. Ogromna popularność wpływa na liczbę zawieranych zakładów, w której futbol dystansuje pozostałe dyscypliny. Bukmacherzy legalnie ze sobą rywalizują na podstawie wysokości kursów, szerokości oferty, a także możliwości promocyjnych. Ciężko wyróżnić się na polu proponowanych lig, ponieważ możemy znaleźć kilka rozgrywek, które są obowiązkiem i posiadają je wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju.

bukmacherzy legalni

W ofercie na piłkę nożną bardzo często decydują zdarzenia dodatkowe. Handicapy, rzuty rożne, żółte kartki, strzelcy bramek czy zakłady specjalne potrafią zrobić różnicę.

O pozostałe miejsca w czołówce rywalizuje kilka mniej popularnych dyscyplin. Oferta bukmacherów w Polsce na koszykówkę to przede wszystkim NBA. W przypadku hokeja na lodzie dominuje NHL. W naszym kraju znajdziemy wielu typerów, którzy uwielbiają obstawiać amerykańskie sporty i zarywać nocki. Bukmacherzy legalni przygotowują wiele ciekawych możliwości dla takich graczy, co widać choćby na przykładzie ETOTO i sekcji zdarzeń specjalnych.

Rozgrywki tenisa ziemnego również cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Typerzy praktycznie przez cały rok mogą liczyć na ciekawe propozycje w tej dyscyplinie. Najciekawiej robi się podczas turniejów Wielkiego Szlema, które regularnie odbywają się cztery razy do roku o stałych porach. Początek sezonu to zmagania w Australian Open, następnie French Open, Wimbledon, a na zakończenie US Open. Oprócz tego bukmacherzy legalni przygotowują oferty na podstawie mniej popularnych turniejów, jednak graczy obstawiających tenis ziemny nie brakuje!

Zimą pojawia się wielu typerów, którzy pasjonują się sportami zimowymi, dlatego też w ofercie bukmacherów legalnych w Polsce nie może zabraknąć choćby skoków czy biegów narciarskich!