Nie jest tajemnicą to, że esport, a w szczególności LoL oraz CS:GO, mocno zyskują na popularności. Coraz więcej osób interesuje się tym rodzajem sportu. Tym razem na tapet wezmę CS:GO i przyjrzę się temu, jacy bukmacherzy posiadają go w swoich ofertach. Serdecznie zapraszam!

CS:GO i bukmacherzy – idealne połączenie?

Counter-Strike: Global Offensive to gra, która cieszy się ogromną popularnością. Pamiętam, że gdy jeszcze jako nastolatek zaczynałem się interesować esportem, to właśnie ta odmiana CSa przykuła moją uwagę najbardziej. Podobnych do mnie osób jest z całą pewnością bardzo dużo i zapewne każdy, kto trafił na ten artykuł, wie o co chodzi w tej grze i raczej nie trzeba tłumaczyć najważniejszych zasad.

Niewykluczone jednak, że są z nami osoby, które dopiero co usłyszały o CS:GO. Dlatego odeślę Was do sekcji Counter Strike: Global Offensive – podstawy przed obstawianiem, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Cele gry CS:GO

Natomiast w tym artykule skupię się na połączeniu CS:GO z bukmacherami. Nie jest tajemnicą, że zainteresowanie szeroko pojętym esportem jest w obecnych czasach bardzo duże. Gracze, kibice, typerzy oraz bukmacherzy widzą potencjał, który jest w grze CS:GO i w sumie nie ma się czemu dziwić – emocje z nią związane są naprawdę duże. Zakłady bukmacherskie stawiają na esport i w szczególności CSa, ale nie zawsze przynosi to dobre rezultaty. Sprawdźmy zatem, gdzie warto typować, żeby było najlepiej?

CS:GO – u jakiego bukmachera obstawiać?

Tyle ludzi ile o to byś zapytał, tyle różnych odpowiedzi byś otrzymał. Jedni wolą danego bukmachera za ofertę na wybrane sporty, ktoś woli innego za ciekawe bonusy, inni szukają  możliwości szybkich wpłat i wypłat. Natomiast moim zdaniem w kontekście typów na CS:GO możemy wyróżnić trzech bukmacherów.

Pierwszym z nich jest oczywiście STS. W tym miejscu zaproszę Cię do artykułu STS i ESPORT, gdzie dowiesz się jakie typy i bonusy na CS:GO znajdziesz u tego bukmachera. Omawiane zakłady bukmacherskie cieszą się od lat bardzo dużym zaufaniem ze strony swoich klientów i bez zawahania mogę przyznać, że w zdarzeniach na esport, STS spisuje się naprawdę bardzo dobrze. Szeroka i bogata oferta oraz szybkość w rozliczeniach kuponów – tego nie znajdziesz u każdego buka.

Rejestracja w STS:

🆘kod promocyjny: 1259PLN
Kolejny bukmacher, który posiada ciekawą ofertę na CS:GO to BETFAN. Cechą charakterystyczną BETFANu jest zakład bez ryzyka do 100 PLN. Chyba nie da się lepiej rozpocząć przygody z obstawianiem esportu, jak nie od bezpiecznego zakładu. W dodatku bukmacher BETFAN posiada naprawdę bogatą ofertę na CS:GO.

typy CS BETFAN

Ci, którzy interesują się grą Counter-Stike, wiedzą, że dosłownie każdego dnia odbywają się mecze, które można typować. Prawdopodobieństwo, że znajdą się one w ofercie BETFANa, jest naprawdę duże. Ponadto, każdy mecz to dziesiątki różnych zdarzeń i wiele wskazuje na to, że znajdziesz tam coś dla siebie!

typy cs bukmacher betfan

BETFAN

🆓kod promocyjny: 3100PLN
Ostatni bukmacher, który moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie w kontekście typów CS:GO to Betclic. Podobnie jak w przypadku dwóch wcześniej omówionych firm – Betclic może pochwalić się dostępem do naprawdę wielu różnych zakładów na Counter-Strike’a. Oferta na turnieje z różnych miejsc na całym świecie nie jest żadnym problemem, a najlepszym tego dowodem niech będzie poniższy screen.
typy CS bukmacher Betclic

Betclic

🆘kod promocyjny: 550PLN

Moim skromnym zdaniem wymieniona trójka bukmacherów pod względem typów na CS:GO jest najlepsza w naszym kraju. Oczywiście możesz mieć inne zdanie, ale ja nie znalazłem innej firmy na podobnym poziomie. Uważam również, że warto jeszcze zapoznać się z rankingiem legalnych bukmacherów i przyjrzeć się temu, co każdy z nich ma jeszcze do zaoferowania.

Jakie typy CS:GO obstawiać u bukmacherów?

Myślę, że w tym momencie wiesz już skąd tak duże zainteresowanie wśród bukmacherów esportem oraz przede wszystkim CS:GO. Z kolei Ty dowiedziałeś się również gdzie i dlaczego warto typować tę grę. Warto zatem teraz wspomnieć o tym, co można obstawiać. Możliwości do zawarcia zakładu jest tak naprawdę dziesiątki, a do najczęstszych wyborów możemy zaliczyć:

  • Wygrana
  • Runda pistoletowa
  • Suma map
  • Czy będzie dogrywka
  • Suma zdobytych rund na mapie
  • Zwycięzca poszczególnej mapy
  • Dokładny wynik meczu

Tak przedstawiają się najczęściej wybierany zakłady na CS:GO. Osobiście najczęściej wybieram tradycyjną wygraną oraz sumę rund i właśnie w tych dwóch typach najczęściej upatruję szans na zwycięstwo. Warto również dodać coś naprawdę wyjątkowego, czyli Player Bets w CS:GO, które znajdziesz u bukmachera BETFAN. Statystyki wybranego zawodnika/gamera to moim zdaniem naprawdę ciekawe i wartościowe zakłady, które bardzo często dają więcej niż tradycyjne typy.

Nie każdy rodzaj zakładów może być dla Ciebie oczywisty, dlatego kliknij CS:GO zakłady bukmacherskie, a poznasz specyfikę każdego z nich i dowiesz się, na jakie cechy szczególne warto zwracać uwagę.

Grupa i darmowe typy esportowe

Mam nadzieję, że po tym artykule wiesz już, u których bukmacherów warto obstawiać CS:GO. Tak jak wspomniałem wcześniej – wyborów może być kilka, ale moim zdaniem STS, BETFAN oraz w następnej kolejności Betclic, mogą się pochwalić najciekawszymi rozwiązaniami. Jednak samo posiadanie konta to nie wszystko…

Następną, prawdopodobnie ważniejszą i trudniejszą rzeczą, jest znalezienie możliwie jak najlepszych typów. Jeśli czujesz się na siłach, to możesz samemu próbować upolować dobre zakłady. Warto jednak zapoznać się z opiniami innych osób. My ze swojej strony dostarczamy Wam analizy oraz darmowe typy na esport, które znajdziesz tutaj TYPY ESPORT. Poza tym prowadzimy również grupę, w której cała nasza społeczność może wymieniać się zakładami i spostrzeżeniami. Kliknij  poniższy baner i dołącz do nas! Myślę, że wtedy połączenie CS:GO i bukmacherów będzie dużo łatwiejsze!

Baner grupy esport Zagranie na Facebooku