Zakłady bukmacherskie coraz bardziej stawiają na sporty elektroniczne. Nie inaczej jest z liderem branży w kraju. STS już od dawna posiada specjalną zakładkę na esport i także koncentruje się na tej dziedzinie. Widać to między innymi po jednej z najlepszych ofert w kraju na mecze CSa czy LoLa oraz po specjalnych bonusach.

Baner grupy esport Zagranie na Facebooku

STS z bonusami na esport

Zacznijmy od kwestii, która przykuwa uwagę większości graczy w pierwszej kolejności, czyli bonusy bukmacherskie. Zanim przejdziemy do specjalnych promocji STS na esport, warto wspomnieć, że jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to jako nowy gracz możesz liczyć na darmowy zakład bez konieczności wpłaty w wysokości 29 złotych, dodatkowe środki od wpłaty do 1200 złotych oraz zakład bez ryzyka. Jak uzyskać taką ofertę? Wystarczy, że przy rejestracji użyjesz kodu promocyjnego 1259PLN. Tutaj dowiesz się więcej na temat bonus powitalnego w STS.

sts baner

Jednak bonusy nie kończą się tylko na ofercie dla nowych graczy. Stali użytkownicy także mogą na coś liczyć. Już w tej kwestii STS pokazuje, że ma na uwadze esport. Jedną ze stałych promocji jest możliwość cotygodniowego otrzymania 25 złotych dodatkowych środków właśnie za obstawianie CSa czy LoLa. W tym wypadku STS daje bonus za przegrane kupony – 10% postawionej stawki na zakłady z kursem minimum 1,85. Postawiona suma na nietrafione typy sumuje się i maksymalnie można otrzymać właśnie wspomniane 25 złotych. Akcja aktywna każdego tygodnia.

sts bonus na esport

Poza tym STS często przygotowuje specjalne akcje promocyjne na esport przy okazji dużych wydarzeń. Tak też można liczyć na bonusy przy okazji takich turniejów jak np. IEM. Śledźcie naszą zakładkę zakłady bukmacherskie online, żeby być na bieżąco ze wszystkimi akcjami firm oferujących obstawianie.

Oferta STS na esport

Zostawmy już bonusy i przejdźmy do najważniejszego, co powinno zaciekawić graczy bukmacherki typujących sporty elektroniczne. Jak STS wygląda z ofertą na esport? Ano bardzo dobrze i śmiało można uznać ich za jedną z najlepszych firm do obstawiania w Polsce w tej dyscyplinie. Na sam początek warto przytoczyć, że wachlarz gier komputerowych, które można typować jest bardzo szeroki. Takie tytuły jak Counter-Strike, League of Legends czy Dota 2 to już podstawa, ale u większości konkurencji trudno szukać do brania na kupon między innymi Rocket League, Warcraft 3 czy Smite. Obserwując STS i esport w ostatnich miesiącach łatwo można założyć, że trend dodawania kolejnych gier będzie wzrostowy.

Typy na esport w STS

Counter Strike w STS

Nie ma wątpliwości, że w naszym kraju największą popularnością w esporcie cieszy się Counter-Strike. Dlatego też od razu musimy rzucić okiem na tę popularną strzelankę. No i tutaj od razu STS nie zawodzi, bo można znaleźć aż kilkadziesiąt różnych rozgrywek do obstawiania! Sytuacja prezentuje się niemal jak w tenisie ziemnym, gdzie w trakcie sezonu jest po 20-30 turniejów na różnym poziomie z całego świata.

W przypadku meczów na najwyższym szczeblu otrzymujemy przeszło pięćdziesiąt dodatkowych zdarzeń w obrębie jednego spotkania. Co można obstawiać? STS w tym esporcie to między innymi handicapy, także rundowe, wskazywanie liczby rund na danej mapie, zwycięzców rund pistoletowych, czy fakt, że będzie podłożona bomba w danej rundzie. Na uwagę zasługuje także możliwość typowania osiągów konkretnych zawodników – ile zanotują zabójstw.

Poszukując analiz oraz gotowych kuponów na tę gierkę, zajrzyj na nasze typy na CS:GO.

Oferta STS na liczbę zabójstw w grze CS,

League of Legends w STS

Drugim najpopularniejszym tytułem w esporcie w Polsce, co odzwierciedla się także w ofercie STSa, jest League of Legends. Znana MOBA nie ma aż tak wielu rozgrywek do typowania jak CS, ale i tak omawiany bukmacher może pochwalić się solidnymi propozycjami w stosunku do konkurencji.

Dodatkowe zdarzenia, które można znaleźć w STS przy tym esporcie to między innymi handicapy, sumy map, liczba zabójstw, długość trwania gry, kto zgarnie pierwszą krew, pierwszego smoka, pierwszego barona, pierwszy inhibitor, pierwszą wieżę czy kto będzie miał najwięcej zabójstw. Na Zagranie także analizujemy League of Legends – sprawdź nasze typy na LoL.

 

Esport w ofercie STS na LoL

Inne esporty w STS

Esport to stale rozwijająca się dyscyplina nie tylko pod kątem rozgrywek i rywalizacji, ale także zakładów bukmacherskich, co widać po STS. Nie wszystkie tytuły uzyskują dużą popularność, aby pojedynki toczyły się dzień w dzień. Jednak bukmacher reaguje na te największe starcia. Tak na przykład nie znajdziemy w ofercie regularnie Fortnite, czyli jedną z najsłynniejszych gier na świecie. Jednak platforma Epic Games w rywalizacji w esporcie nie jest jeszcze tak rozbudowana. Niemniej podczas głośniejszych turniejów można było już znaleźć te rozgrywki w STS.

https://www.youtube.com/watch?v=AXfkqXamJU0

Poza opisanymi wyżej CSem oraz LoLem, regularnie u wspominanego bukmachera znajdziemy rozgrywki Dota 2, Starcraft 2, King of Glory, Call of Duty, Rainbow Six czy Overwatch. Fanów tradycyjnych sportów interesują także rywalizacje w gry sportowe jak FIFA czy NBA2k – esport także może liczyć na takie zdarzenia w ofercie STS.

STS TV na esport!

STS to także zakłady na żywo i tutaj warto wyróżnić, że mecze w CSa czy LoLa można obstawiać w trakcie ich trwania. Taka forma typowania ma swoją rzeszę fanów w esporcie. Jednak na co zwrócą uwagę fani tej dyscypliny to fakt, że bukmacher oferuje transmisje z odbywających się spotkań! Oczywiście nie wszystkich, ale jest tego naprawdę dużo i wystarczy przejść do kalendarza zakładów na żywo w STS i zobaczyć, gdzie widnieje ikonka TV przy spotkaniu. Jak widać, odbiorcy mogą liczyć między innymi na największe ligi jak np. ESL Pro League.

STS z transmisjami meczów esportu