Bukmacherzy forum – czy istnieją jeszcze fora poświęcone bukmacherce i hazardowi? Co je zastąpiło? Jakie mogę zgarnąć bonusy za dołączenie do takich? Często nas pytacie o te rzeczy, więc w poniższym tekście znajdziecie odpowiedzi na te oraz inne pytania, a także dowiecie się, czemu naturalne fora niemal wyginęły. 

Bukmacherzy forum – co się stało z forami internetowymi?

Na początku tego stulecia bardzo popularne były fora internetowe. Można było na nich dyskutować na wiele tematów, w tym te związane z hazardem. Jednak wraz z upływem lat coraz większy wpływ na nasze życie zaczęły mieć portale społecznościowe, w tym Facebook. Z czasem w całości wyparły fora internetowe, gdyż np. FB dało możliwość ludziom na zakładanie grup tematycznych i dołączanie do już istniejących. 

Naturalnie więc ludzie przesiedli się na Facebooka, a grupy tematyczne zaczęły być coraz popularniejsze. Obecnie więc bukmacherskie fora to nic innego jak grupy na FB. Tradycyjne fora niemal w całości umarły, za wyjątkiem kilku większych, jak np. Reddit. Niżej dowiecie się, jak szukać grup bukmacherskich i jakie są z nich korzyści. Więcej o tym pisaliśmy w naszych innych tekstach o forach bukmacherskich

Bukmacherzy forum – gdzie znajdę takie grupy?

Bukmacherskie fora najprościej znaleźć wpisując je w polu wyszukiwania na Facebooku. Jedną z najpopularniejszych jest “Grupa Zagranie”. Obecnie liczy już ponad 33 800 osób, a z każdym dniem użytkowników przybywa. Dołączyć możecie też, klikając w ten link, który przeniesie was bezpośrednio do grupy na Facebooku. Następnie trzeba odpowiedzieć na kilka pytań i czekać na akceptacje ze strony moderatorów i administracji.

Aby zostać w grupie i móc uczestniczyć w jej życiu trzeba być osobą pełnoletnią oraz przestrzegać regulaminu. Ten jest dość prosty i sprowadza się do tego, że należy wypowiadać się w sposób kulturalny. 

Baner grupa zagranie

Bukmacherzy forum – istnieją jakieś inne fora?

Bukmacherskie fora, jakie jeszcze istnieją oprócz “Grupy Zagranie”, to m.in. “Zagranie na esport” oraz “Zagranie na żużel”. Są to nasze grupy skierowane dla osób ściśle zainteresowanych danymi tematami. W grupie esportowej znajdziecie kibiców tej dość nowej dziedziny w bukmacherce, gdzie będziecie mogli porozmawiać na tematy związane m.in. z CS:GO, League of Legends, Valorantem, czy Dotą 2. 

Z kolei dla fanów żużla jest druga z tych grup. Tam również znajdziecie wiele ciekawych rzeczy związanych z wyścigami z polskich i nie tylko torów. Oprócz tego będziecie mieli dostęp też do innych korzyści, ale o tym więcej przeczytacie niżej. 

Jakie korzyści dostanę za dołączenie do forum bukmacherskiego?

Wiele osób zastanawia się, jakie korzyści może otrzymać teraz, za dołączenie do forum bukmacherskiego. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy chciałby otrzymać coś, co pomoże mu w obstawianiu meczów. Dołączając do naszych grup, w tym Grupy Zagranie, czy esportowej lub żużlowej, możesz liczyć na szereg korzyści. Zacznijmy od naszych analiz przedmeczowych. W ramach typów dnia codziennie przygotowujemy dla czytelników omówienie spotkań m.in. z piłki nożnej, tenisa, żużlu, czy esportu. 

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w grupie nie przegapicie żadnej z naszych analiz. Warto wspomnieć, że omawiamy nie tylko te najważniejsze mecze, ale odwiedzamy również boiska piłkarskie w Egipcie, czy zmagania z Azji w League of Legends. Stale poszerzamy nasze działania, więc możecie spodziewać się jeszcze większej liczby analiz przedmeczowych. Razem z nimi dostarczamy wam też kupony, które możecie grać u legalnych bukmacherów

Typy Jupiler League

Co więcej, sami możecie wrzucać swoje kupony i dyskutować o nich lub liczyć na doradzenie w danych kwestiach. Nasza społeczność już jest bardzo duża i rozwija się z każdym dniem, więc na pewno otrzymacie odpowiedzi na wasze pytania. Oprócz tego dowiecie się też o nowościach ze świata sportu i bukmacherki, a także przeczytacie o nowych promocjach u bukmacherów i bonusach na start. 

Często przygotowujemy dla was też różne konkursy, w których może wziąć udział każdy użytkownik grupy. Do zgarnięcia często są bonusy u bukmacherów, takie jak darmowe zakłady, bilety na mecze piłkarskiej Ekstraklasy oraz cała masa innych rzeczy. Jeżeli będziecie na bieżąco z grupą, to na pewno nic was nie ominie. 

Bukmacherzy forum – dostanę bonus za dołączenie?

Bezpośrednio za dołączenie do naszego forum bukmacherskiego nie dostaniecie bonusu, ale czekają na was korzyści, o których wspomniałem wyżej. Do tego warto zajrzeć też do naszej zakładki związanej z bonusami u bukmacherów. Z niej dowiecie się, na co możecie liczyć u poszczególnych firm, a także jak zdobyć te promocje. Zazwyczaj wystarczy podać nasz unikalny kod promocyjny podczas rejestracji. Dla przykładu w STS będzie to kod ZAGRANIE, a w BETFAN 3100PLN. 

Bukmacherzy forum – jak być na bieżąco z grupą?

Facebook ma swoje specjalne algorytmy, przez które określane jest to, jak często wyświetlają ci się posty z danej grupy. Im bardziej aktywnym uczestnikiem jesteś, tym większa jest szansa, że wyświetlą ci się z niej dane rzeczy. Jednak możesz włączyć też powiadomienie dla każdego postu. W ten sposób nie ominą cię żadne wiadomości o naszych typach dniach, nowościach u bukmacherów, promocjach i bonusach. Jak to zrobić? Wejdź na jedną z grup Zagranie i rozwiń “trzy kropki”. 

Powiadomienia grupa FB

Następnie wybierz opcje “Zarządzaj powiadomieniami” i zaznacz “Wszystkie posty”. Dzięki temu bukmacher wyślę ci powiadomienie za każdym razem, gdy na grupie pojawi się nowy post. Jeżeli boisz się spamu, to możesz wybrać tylko wyróżnione zdarzenia. 

👉 Gdzie znajdę bukmacherskie forum?

Bukmacherskie forum obecnie znajdziesz najszybciej na Facebooku. Jednym z nich jest Grupa Zagranie, która liczy już prawie 34 000 osób i cały czas się rozwija.

😎 Jakie są korzyści z dołączenia do forum bukmacherskiego?

Za dołączenie do forum bukmacherskiego możesz liczyć na szereg korzyści. W tym są m.in. informacje o bonusach u bukmacherów oraz możliwość czytania o typach dniach z różnych dyscyplin sportowych i esportu.

🎁 Dostanę bonus za dołączenie do forum?

Bezpośrednio za dołączenie do forum nie dostaniesz bonusu, ale możesz liczyć na różne korzyści. Dowiesz się również o najnowszych bonusach u bukmacherów oraz będziesz mógł wziąć udział w różnych konkursach.

Zaloguj się aby dodawać komentarze