Bukmacher Skrill – gdzie można korzystać z tej metody płatności? Jak ona dokładnie działa? Czy skrill u bukmacherów jest bezpieczny? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiłeś. Niżej odpowiadamy bowiem na najbardziej nurtujące kwestie związane ze skrillem. Sprawdź też, którzy bukmacherzy go oferują i jakie są warunki użytkowania.

Bukmacher Skrill

Wiele osób szuka nowych metod płatności do bukmacherów, które działają bardzo szybko. Jeżeli tutaj trafiłeś, to na pewno należysz do tego grona. Bukmacher Skrill – co to jest, jak to działa i czy to bezpieczne? Niżej przedstawimy więc najważniejsze informacje dotyczące tej opcji. Jest ona dostępna na rynku już długo i regularnie zdobywa coraz większą popularność u graczy bukmacherów. Pamiętaj też, że są dostępne inne metody płatności w zakładach bukmacherskich. Napisaliśmy o tym specjalny tekst, który znajdziesz w tym miejscu –> https://zagranie.com/metody-platnosci-u-bukmacherow/

Którzy bukmacherzy obsługują Skrill?

Bukmacher Skrill – gdzie można z tego korzystać i co to jest? Dużo operatorów zaczęło dodawać do swojej oferty właśnie tę metodę płatności, więc tutaj znajdziesz ich pełną listę: STS, Fortuna, Totolotek, LV BET, Betclic, Superbet oraz Etoto. Z czasem zapewne więcej bukmacherów doda tę opcję do swoich metod płatności. Jednak pozostaje nam na to jeszcze trochę poczekać, więc warto mieć to na uwadze. Z kolei odpowiadając na drugie pytanie, to Skrill to nic innego, jak elektroniczny portfel.

Jak używać Skrill u bukmachera?

Skrill u bukmacherów jest dość prosty w obsłudze. Najpierw trzeba założyć konto, podając podstawowe dane osobowe. Należy także podać informacje o walucie bazowej, w naszym przypadku będzie to PLN. Można robić szybkie przelewy bankowe, żeby zasilić portfel, albo nawet używać kart Paysafecard. Trzeba jednak wspomnieć, że skrill pobiera prowizję w wysokości jednego procenta depozytów. Jak jednak użyć tego u bukmacherów? To proste: logujesz się w wybranych zakładach bukmacherskich, wybierasz metodę płatności skrilla i postępujesz zgodnie z instrukcją dostępną na ekranie. To szybka metoda płatności, więc nie będziesz musiał długo czekać na swoje środki na koncie depozytowym.

sts wplata skrill

Najlepsi bukmacherzy Skrill – polski ranking 2021

Skrill bukmacher – jacy są najlepsi operatorzy pod tę metodę płatności? Tutaj na pewno należy wyróżnić STS, Fortunę i Superbet. To operatorzy, którzy szybko dodali tę metodę płatności, nie biorą za nie prowizji i w przeciwieństwie do innych bukmacherów, nie pobierają za to dużej prowizji. Zdarza się także, że niektórzy operatorzy nie pozwolą wziąć udziału w specjalnych promocjach, jeżeli pieniądze, za które można grać, pochodzą ze Skrilla. Warto to mieć na uwadze.

Bukmacherzy oferujący Skrill – Porównanie

Jak chodzi o bukmacherów i ich ofertę wpłat poprzez Skrilla to warto zestawić ze sobą trzech najlepszych z nich, czyli STS, Fortunę i Superbet. Wszyscy trzej operatorzy świadczą te usługi na wysokim poziomie. Ich oferta jest na tym samym poziomie jeżeli chodzi o tę metodę płatności. Porównać jednak można szybkość wpłat, a tutaj na pewno góruje STS. Dlatego to właśnie te zakłady bukmacherskie umieścimy na pierwszym miejscu, a jako drugi będzie Superbet. Warto jednak obserwować naszą stronę, bowiem często się to może zmieniać, w zależności od tego, jak będą sobie radzić Ci bukmacherzy w przyszłości.

Zalety i wady korzystania ze Skrill w bukmacherce

Z zalet korzystania ze Skrilla na pewno można wymienić szybkość działania tej metody i jej całkowite bezpieczeństwo. W końcu nie podpinamy bezpośrednio żadnej karty i nie trzeba się martwić o to, że nasze dane zostaną wykradnięte. Do tego całość jest bardzo szybka, a prowizja niewielka. Trzeba jednak pamiętać, że ma to też swoje wady. Główną jest właśnie prowizja, która przy innych metodach płatności nie ma miejsca. Do tego jeszcze trzeba pod uwagę wziąć fakt, że czasami bukmacherzy przy specjalnych akcjach promocyjnych nie pozwalają korzystać właśnie ze Skrilla i wymagają wpłat przez inne metody.

superbet skrill

Bezpieczeństwo płatności Skrill na stronach hazardowych

Z całą pewnością można stwierdzić, że Skrill u bukmacherów jest w pełni bezpieczny. Nie trzeba się też martwić legalnością tego rozwiązania, bowiem jest ono w pełni legalne. Dużo więc rzeczy przemawia właśnie za Skrillem.

Płatności w aplikacjach mobilnych

Bukmacher Skrill – czy można tego używać poprzez aplikację mobilną? Jeżeli tutaj trafiłeś, to zapewne szukasz informacji także na ten temat. Mamy jednak dobre informacje, bowiem Skrill przygotował swoją aplikację mobilną. Mogą z niej korzystać wszystkie osoby, które mają założone konto, a pobierzesz ją ze strony operatora. Za pomocą aplikacji można także płacić u bukmacherów.

Opłaty i czas realizacji transakcji

Realizacja przelewów ze Skrilla jest bardzo szybka. W zależności od pory dnia może być natychmiastowa, a czasami trwa do kilku godzin. Opłata to jeden procent prowizji, o czym warto pamiętać, bo zmniejsza to Twoje środki gotowe do obrotu. Często jednak nie trzeba czekać i środki są gotowe natychmiastowo.

Skrill: Krótka historia firmy

Skrill to firma z długoletnią tradycją. Powstała w 2001 roku i świadczy swoje usługi aż do dzisiaj. Serwis działa od 2002 roku, a w marcu 2007 roku serwis mooneybookers, bowiem taką nosił nazwę, został zakupiony przez Investcorp. W 2009 ponownie został wystawiony na sprzedaż, a w 2011 zmienił nazwę na Skrill. Rebranding całej marki zakończył się w 2013 roku, a jej wygląd oglądamy po dzień dzisiejszy.

Alternatywne metody płatności

Bukmacher Skrill – to jedyna forma płatności? Oprócz przelewów bankowych możesz także wykorzystać inne alternatywne metody płatności. Mowa tutaj o PayPalu, czy BLIK. Warto to rozważyć, bowiem są to równie ciekawe opcje.

skrill 1

Bukmacherzy Skrill – podsumowanie

Skrill u bukmacherów to na pewno ciekawa opcja dla osób, które mają właśnie taki portfel elektroniczny. Prowizja jednak może sprawić, że niektórym osobom nie będzie się to opłacało. Na plus na pewno szybkość działania i dostępność, więc warto się tym zainteresować. Ogólnie podsumowując skrill u bukmacherów to ciekawa alternatywa i warto ją sprawdzić. Można zajrzeć także do innych metod płatności, do czego zachęcamy.

FAQ

U jakiego bukmachera mogę płacić Skrillem?

Skrill jako metodę płatności mają m.in. STS, Superbet, czy LV BET!

Czy Skrill jest darmowy?

Samo posiadanie Skrilla jest darmowe, ale warto pamiętać, że przy transakcjach ten pobiera prowizje.

Zaloguj się aby dodawać komentarze