Co zrobić, jak nie chce się używać swojej głównej karty bankowej do wpłaty w zakładach bukmacherskich? Tutaj z pomocą przychodzą różne inne rozwiązania. Bukmacher Revolut – co to za opcja płacenia? Jak to działa? Jak jeszcze nie wiesz, o co chodzi z Revolutem, to niżej tłumaczymy to dokładnie, bowiem jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, z którego warto korzystać. Sprawdź, jak szybko założyć konto i używać u bukmachera tej karty płatniczej!

Bukmacher Revolut

Czym jest Revolut? To pytanie, na które na początku trzeba odpowiedzieć. Nie jest to typowy bank, jak np. ING, PKO, czy Santander. To coś bardziej w stylu platformy, która świadczy usługi bankowe. Skupiona jest jednak głównie na działalności w internecie, wymianie walut (ma bardzo atrakcyjne kursy), czy kryptowalutach. Wydaje jednak karty płatnicze do tego, żeby móc nimi płacić w różnych miejscach. To więc idealna opcja, jako karta zastępcza. Bukmacher Revolut – sporo osób szuka informacji na ten temat, więc niżej to dokładnie tłumaczymy. Przy okazji sprawdź też pozostałe metody płatności u bukmacherów —> https://zagranie.com/metody-platnosci-u-bukmacherow/

Którzy bukmacherzy obsługują płatność revolut?

Nie wszyscy bukmacherzy mają Revoluta w swojej ofercie płatności. Zakłady bukmacherskie stale się rozwijają i dodają nowe metody wpłat oraz wypłat, jednak część z nich dalej nie zdecydowała się na dodanie revoluta. Wśród tych, którzy dają taką możliwość są np.:

 • Superbet
 • STS
 • eWinner
 • forBET
 • PZBuk
 • Betclic
 • LV BET

Z całą pewnością jednak do tego grona szybko dołączą także inni bukmacherzy, którzy do oferty dodadzą właśnie Revoluta. To płatność, która ma przecież wiele zalet, więc na pewno warto się nią zainteresować. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak to wygląda w STS, to zerknij tutaj:

sts karta platnicza

Jak używać revolut u bukmachera?

Aby używać Revoluta u bukmacherów należy najpierw zarejestrować się w serwisie angielskiej firmy. Można to zrobić np. poprzez pobranie aplikacja mobilnej ze sklepu Play, czy Apple Store. Następnie trzeba założyć konto, ustawić PIN (cztery cyfry) oraz zweryfikować tożsamość. Można to zrobić wpłacając np. 20 PLN na konto i robiąc zdjęcie dokumentu tożsamości. To wszystko, co trzeba zrobić i podkreślamy, że jest to CAŁKOWICIE bezpieczne. Nie trzeba się tutaj martwić właśnie o takie rzeczy. Następnie można zamówić wersję fizyczną lub elektroniczną karty do płacenia, ale nie jest to też wymagane (chociaż żeby płacić u bukmachera dobrze jest mieć taką kartę).

Z kolei, żeby używać Revoluta u bukmacherów należy już posiadać taką kartę i środki na niej. Gdy wejdziesz w profil np. w LV BET, czy Superbet, to następnie jako formę płatności wybierz właśnie Revoluta i wypełnij podstawowe dane, jak numer konta, czy kwota. To wszystko, co musisz zrobić, a środki będą na koncie natychmiastowo. W zależności od bukmachera, nie wszędzie można wypłacić kasę. Taką możliwość np. daje eWinner, ale STS już na to nie pozwala.

pzbuk revolut

Najlepsi bukmacherzy revolut – polski ranking 2021

Revolut bukmacher – jacy są najlepsi operatorzy do używania tej metody płatności lub do wypłaty za pomocą Revoluta? Na pewno w czołówce możemy umieścić Superbet, eWinner oraz LV BET. Pierwszy z tych bukmacher jest bezapelacyjnie najlepszy. Nie dość, że formalności są ograniczone do minimum, to jeszcze w dodatku można zarówno wpłacić kasę, jak i ją wypłacić. Na pewno więc warto sprawdzić możliwości tego bukmachera.

eWinner także pozwala na wpłaty i wypłaty, a LV BET tylko na depozyty, ale to również bukmacherzy, których za szybkość działania umieścimy w czołówce. Revolut bukmacherzy traktują jeszcze jak nieco mniej popularną formę płatności, ale szybko może się to zmienić.

Bukmacherzy oferujący Revolut – Porównanie

Bukmacherzy oferujący Revolut dzielą się na tych, którzy pozwalają na wpłaty i wypłaty, oraz tych, co tylko dają możliwość zdeponowania środków przez tę metodę płatności. Jak więc to dokładnie wygląda? W pierwszym gronie znajdują się Superbet i eWinner, a w drugim pozostali operatorzy, jak:

 • STS
 • forBET
 • Betclic
 • LV BET

Zalety i wady korzystania ze Revolut w bukmacherce

Bukmacher Revolut – jakie są zalety oraz wady korzystania z tej formy płatności u bukmacherów? Sporo osób się nad tym zastanawia, więc śpieszymy z odpowiedzią. Jeżeli chodzi o pierwszą z tych rzeczy, to na pewno warto wyróżnić fakt, że to działa bardzo szybko, a do tego nie trzeba podpinać swojej karty płatniczej. Na pewno warto to rozważyć. Nie jesteśmy jednak anonimowo, jeżeli ktoś tego szuka – taką możliwość skutecznie blokuje ustawa hazardowa.

Wady Revoluta u bukmacherów? Nie wszędzie można wypłacić środki za pomocą tej metody płatności. Jest to oczywiście zupełnie niezrozumiałe. Wydaje się wręcz, że część zakładów bukmacherskich nie jest na czasie, ale na pewno szybko się to zmieni. To jednak rzecz, którą warto mieć na uwadze. Przy okazji, gdy mówimy o ustawie, sprawdź bukmacherów bez weryfikacji –> https://zagranie.com/bukmacher-bez-weryfikacji/

Bezpieczeństwo płatności revolut na stronach hazardowych

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że hasło “bukmacher revolut” nie kojarzy się już z niepewnymi płatnościami. Cała platforma działa bardzo profesjonalnie, szybko i w pełni bezpieczne. Podajemy jedynie podstawowe dane i tak naprawdę nie podpinamy swojej głównej karty u bukmachera, a to na pewno spory plus. Jeżeli chodzi o tę kwestię, to trudno mieć cokolwiek do zarzucenia.

lv bet revolut

Opłaty i czas realizacji transakcji revolut

Jeżeli chodzi o opłaty oraz czas realizacji transakcji w Revolucie u bukmacherów, to marża nie występuje, a sam czas jest bardzo szybki – działa to tak samo jak normalna karta płatnicza. Takie rozwiązanie ma więc bardzo dużo plusów.

Revolut: Krótka historia

Bukmacher Revolut – skąd się wzięła ta platforma? To również pytanie, na które chcesz zapewne poznać odpowiedzieć. Brytyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie powstało w 2015 roku, a założone jest przez Rosjanina i Ukraińca. W 2018 roku Revolut uzyskało europejską licencję na świadczenie usług bankowych. Dostało to od Banku Litwy, gdzie ma aż 150 tysięcy klientów. Gwarantuje środki aż do 100 000 euro. Od wiosny 2017 roku w aplikacji mobilnej można jako waluty używać złotówek, a to kolejna ważna rzecz.

Bukmacherzy revolut – podsumowanie

Revolut u bukmacherów to na pewno szybkie, wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Dzięki niemu można szybko wpłacić środki, a u niektórych też wypłacić je. Do tego jest duża szansa, że szybko do tego grona dołączą także inni operatorzy, posiadający tę możliwość.

FAQ

Jak korzystać z Revoluta u bukmacherów?

Jeżeli bukmacher obsługuje płatność Revolutem, to wystarczy postępować tak jakbyś płacił normalną karta.

Gdzie można wypłacić środki na Revoluta?

Superbet i eWinner pozwalają na wypłacenie środków na Twoje konto w Revolucie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze