Panta rhei, czyli wszystko płynie – bukmacher miesiąca, to statuetka, którą wręczamy firmie za najlepszą ofertę w przeciągu 30 dni. Tak jak w Premier League i Ekstraklasie wybierani są piłkarze/trenerzy miesiąca, tak i my postanowiliśmy decydować, który bukmacher był i jest najlepszy w ostatnich tygodniach. Wszystko po to, żeby nowy gracz miał świadomość, gdzie aktualnie opłaca się założyć konto. Kto został najlepszym bukmacherem w obecnym miesiącu?

Bukmacher miesiąca | Listopad 2021 | TOTALbet

The Oscar goes to… TOTALbet. To firma bukmacherska, która w listopadzie zasługuje na omawiane wyróżnienie. Naszym zdaniem, to bukmacher miesiąca, którego możemy polecić do rejestracji konta. W TOTALbet jest ona o tyle ułatwiona, że może być wykonana bez dowodu osobistego. To legalny operator, który jednocześnie pozwala na tak szybką rejestrację. TOTALbet  działa za pośrednictwem serwisu totalbet.pl i mobilnej aplikacji. To sprawia, że korzystanie z usług tego operatora może odbywać się na poziomie komputera i telefonu.

TOTALbet w listopadzie imponuje zakładami na NBA, piłkę nożną i przede wszystkim na Ligę Mistrzów. To firma, która na bieżąco aktywuje MEGA WYGRANE, dzięki którym można wygrywać więcej – przede wszystkim na meczach piłki nożnej. Bukmacher ten udostępnia kursy i zakłady na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe w tym miesiącu. O czym mowa? O rozgrywkach piłkarskich, turniejach tenisowych, koszykówce, sportach walki i pozostałych konkurencjach. Wybierając TOTALbet w listopadzie masz gwarancję, że nic cię nie ominie!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oferta na zakłady w TOTALBET

Tak naprawdę oferta TOTALBET nie tylko w listopadzie jest godna polecenia. No, ale w tym miesiącu firma ta staje na wysokości zadania. Bukmacherzy skoncentrowali swoją uwagę na Lidze Mistrzów, na którą TOTALBET zawsze wystawia imponujące kursy. Operator ten przygotował też bogatą ofertę na kończący się sezon tenisa ziemnego. Fani “białego sportu” mogą korzystać z wielu rozgrywek ATP, WTA, ITF i Challenger. Co więcej, w TOTALbet znalazły się obszerne zakłady długoterminowe na startujące sezony NHL i NBA!

Zakład bez ryzyka, freebety i bonus od depozytu w TOTALBET

Jakie bonusy zgarniesz od bukmachera miesiąca? W TOTALbet czekają na ciebie zakład bez ryzyka, freebety i bonus 100% od wpłaty – czyli komplet bonusów na start. O jakich kwotach mowa? Założenie konta z naszym kodem promocyjnym TOTALbet da ci okazję postawienia kuponu bez ryzyka do kwoty 200 PLN. Warto podkreślić, że ewentualny zwrot nastąpi na konto depozytowe, z  którego od razu będziesz mógł wypłacić pieniądze. To nie koniec, bo przy pierwszym depozycie możesz uzyskać 100% do 5000 PLN. Poza tym za pełną rejestrację będziesz mógł zgarnąć 40 PLN we freebetach! W sumie w listopadzie od naszego bukmachera miesiąca TOTALBET możesz uzyskać aż 5240 złotych w promocji dla nowych klientów. Po więcej szczegółów zajrzyj tutaj -> https://zagranie.com/kod-promocyjny-totalbet/.

Bukmacher miesiąca – jak wybieramy i co na to wpływa?

Co liczy się przy wyborze bukmachera miesiąca? Mamy swoje kryterium, które określa w jaki sposób oceniamy bukmacherów. Pod uwagę bierzemy wiele czynników m.in. takich jak bonusy bez depozytu: https://zagranie.com/bukmacher-bez-depozytu/ czy tymczasowe promocje. Staramy się patrzeć przede wszystkim z perspektywy użytkowników – dlatego zwracamy uwagę na elementy, które interesują graczy. A to wiadomo, że sprowadza się do bonusów, wysokich kursów, aplikacji mobilnych i nowinek technologicznych.

bukmacher miesiąca zagranie

Bukmacherem miesiąca na pewno nie zostanie firma, która w ostatnim czasie dopuściła się jakiegoś faux pas. O czym mowa? Seria negatywnych komentarzy ze strony typerów lub nadużycie regulaminu. Monitorujemy tego rodzaju sytuacje i trzymamy rękę na pulsie. Bukmacher miesiąca według Zagranie to firma, którą naprawdę można polecić! Aktualnie na topie znajdują się:

  • STS
  • Betfan
  • Fortuna
  • Superbet
  • Totalbet
  • Forbet
  • Etoto

Bonusy na start i promocje dla stałych graczy

Naszym zdaniem bukmacher miesiąca musi cechować się dobrym bonusem powitalnym. Kiedy piszemy “dobry” mamy na myśli: duże kwoty i przyjazny regulamin. Nie chcemy proponować bonusów, które na pierwszy rzut oka powalają na kolana wartością, ale z drugiej strony wikłają graczy w trudne warunki obrotu itd. W przypadku bukmachera miesiąca bonus na start powinien być odpowiednio skonstruowany, a więc posiadać zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty (opcjonalnie freebet). Ważne, żeby warunki były realne do zrealizowania, a więc liczyły obrót na poziomie 1-3 razy kwotą bonusu lub depozytu. Wyższy obrót to dodatkowe schody dla typerów.

Bukmacher miesiąca przykuwa uwagę bonusem powitalnym, ale też powinien dawać coś ekstra stałym typerom. Zakładamy sytuację, że nasi czytelnicy posiadają konto u wszystkich legalnych bukmacherów. Na co dzień obstawiają jednak u jednego lub dwóch operatorów. Nasz ranking bukmacherów miesiąca ma też dawać im odpowiedź, gdzie w ciągu najbliższych tygodni warto obstawiać ze względu na tymczasowe promocji. Co to może być? Okresowy konkurs typerski z wysoką pulą nagród lub freebety na konkretne mecze.

Oferta na zakłady bukmacherskie

Wybranie najlepszego bukmachera nie może odbyć się bez analizy zakładów. Oferta na rynki sportowe i poszczególne zakłady determinuje nasze opinii w cyklicznym zestawieniu bukmacherów. Bywają wydarzenia sportowe, które są lepiej obsługiwane przez jednego bukmachera, a gorzej przez innego. Jak to się przejawia? Część polskich bukmacherów posiada podpisane umowy na wyłączność m.in. z federacjami sportów walki. To sprawia, że podczas danego miesiąca można zagrać kupon na galę tylko u wybranego bukmachera. Wówczas może on wygrać nasz plebiscyt na operatora miesiąca.

Strona i aplikacja bukmacherska

Obowiązkowo bukmachera miesiąca powinien cechować się najlepszą aplikacją mobilną. Tak jak każde zdanie powinno być zakończone kropką, tak i bukmacherzy muszą oferować apki na Android oraz iOS. Strony internetowe również powinny być najwyższych standardów, a więc dostosowywać się do urządzeń mobile oraz czytelne. Trudno nam zaakceptować sytuację, że serwisy bukmacherów ulegają zawieszeniu lub są często modyfikowane. To nie sprzyja funkcjonalności portalu.

Badamy strony bukmacherów i aplikację w poszukiwaniu nowinek technicznych i okazjonalnych ofert. Najczęściej jest to udziałem aplikacji, na które są oferowane specjalne zakłady. Znamy historię bukmacherów, którzy w apkach udostępniają bonusy freebet i powiększone kursy. Kiedy tak się dzieje, to rosną szansę, że taki bukmacher wygra nasz miesięczny ranking. Czytając Zagranie od razu się o tym dowiesz!

Kursy i typy bukmacherskie

Wspominaliśmy na początku, że kierujemy się interesem typerów, a więc kursy bukmacherskie są tu wyjątkowo istotne. Bukmacher miesiąca powinien cechować się niską marżą. Jasne, że nie na wszystkie sporty marża będzie na poziomie 2-3%, ale na te najbardziej oblegane właśnie taka wartość marży byłaby satysfakcjonująca. Oznaczałoby to, że bukmacherzy nie nakładają wysokiej opłaty na poszczególne zakłady. Marża to jedno, ale z pomocą w takiej sytuacji przychodzą dodatkowego funkcjonalności związane z kursami. O czym mowa? O powiększonych kursach, które zazwyczaj u legalnych bukmacherów określane są znacznikiem BOOST. Jeśli bukmacher oferuje takie produkt, to masz szansę na typowanie po intratnych współczynnikach w zakładach przedmeczowych. Jednocześnie rośnie atrakcyjność typów bukmacherskich, za które może otrzymywać wyższe wygrane.

bukmacher miesiąca

Dodatkowe cechy

Oceny bukmacherów kreowane są też na podstawie pozostałych kryteriów. Czynnikiem decydującym w wyborze bukmachera mogą być opłacalne programy lojalnościowe, specjalne narzędzia i funkcje lub chwilowe konkursy. Konkurencja na rynku sprawia, że bukmacherzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszych opcji do obstawiania. Już teraz cash out jest na tyle powszechny, że u każdego buka stanowi rodzaj oferty typu “must have”.

W chwili obecnej moda typerska przenosi się na early payout, a więc pozytywne dla graczy rozliczanie kuponów przy wyniku 2:0 (lub innym w zależności od oferty bukmacherskie). Pojawiają się też narzędzia bet builder, my bet oraz custom bet. Wszystko to wpływa na atrakcyjność zakładów i coraz trudniejszy wybór operatora. Tego rodzaju oferty również bierzemy pod uwagę, kiedy proponujemy bukmachera miesiąca.

Czy bukmacher może być bukmacherem miesiąca więcej niż jeden raz?

A czy piłkarz może wygrać więcej niż raz Złotą Piłkę? Oczywiście, że tak! Podobnie jest z naszym rankingiem na bukmachera miesiąca! Nie dyskryminujemy firm, które wcześniej były najlepsze, bo w końcu doszlibyśmy do ściany. Rynek bukmacherski w Polsce jest policzalny, a więc na przestrzeni całego roku bukmacherzy miesiąca mogą się powtarzać. To dodatkowo może wpłynąć na jakość oferty, ponieważ dzięki temu buki jeszcze bardziej będą rywalizować o względy graczy. Nic nie daje takiego kopa do rozwoju, jak właśnie rywalizacja, co znamy ze świata sportu. Nie wykluczamy sytuacji, że któryś z bukmacherów na tyle zdominuje klasyfikację na firmę miesiąca, że nawet przez dwa lub trzy kolejne edycje będzie zwyciężał w tym zestawieniu! Taka możliwość istnieje – pytanie, czy faktycznie jest bukmacher, którego na to stać?

Bukmacher miesiąca – podsumowanie

Na Zagranie znajdziesz ogólny ranking bukmacherów, ale też operatora, który wygrywa w konkretnym miesiącu. Skąd pomysł na taką klasyfikację? Chcemy ułatwić sprawę typerom, którzy w wybranym okresie chcą skorzystać z usług tego najlepszego bukmachera. Klasyfikacja prowadzona z miesiąca na miesiąc pokaże też, która firma najlepiej punktuje, jeśli chodzi o roczną średnią. Wiadomo, że im częściej bukmacher znajdzie się na szczycie miesięcznego zestawienia, tym lepiej świadczy o jego ogólnej opinii w dłuższej perspektywie.

FAQ

Co oferuje bukmacher miesiąca?

Wybrany przez nas bukmacher miesiąca oferuje najlepszy bonus, promocje, aplikację mobilną i kursy na zakłady sportowe.

Kto wybiera bukmachera miesiąca?

Bukmacher miesiąca wybierany jest przez ekspertów portalu Zagranie.com.

Zaloguj się aby dodawać komentarze