Bukmacher miesiąca | Sierpień 2023 – SPRAWDŹ, jaki bukmacher jest najlepszy!

bukmacher miesiąca

Panta rhei, czyli wszystko płynie – bukmacher miesiąca, to statuetka, którą wręczamy firmie za najlepszą ofertę w przeciągu 30 dni. Tak jak w Premier League i Ekstraklasie wybierani są piłkarze/trenerzy miesiąca, tak i my postanowiliśmy decydować, który bukmacher był i jest najlepszy w ostatnich tygodniach. Wszystko po to, żeby nowy gracz miał świadomość, gdzie aktualnie opłaca się założyć konto. Kto został najlepszym bukmacherem w obecnym miesiącu?

Bukmacher Miesiąca | Sierpień 2023 | BETFAN 🏆

Statuetkę Bukmachera Miesiąca w sierpni 2023 roku zdobywa… BETFAN!

W poprzednich miesiącach tym tytułem mogli się cieszyć m.in. Superbet i Fortuna, czyli ogień i woda – dynamiczny, młody, lubiący zaskakiwać bukmacher oraz statyczny, pewny swojej pozycji lider rynku. Dwaj różni, ale równie godni uwagi operatorzy.

Tym razem nie dało się przejść obojętnie obok poczynań bukmachera BETFAN. Jego mocne argumenty sprawiły, że nie musieliśmy za dużo się zastanawiać, debatując nad wyborem najlepszego bukmachera bieżącego miesiąca.

Sprawdź poniżej o czym mowa, a trudno Ci będzie się nie zgodzić z przyznaniem tego wyróżnienia właśnie BETFAN.

O tym wszystkim przeczytasz poniżej!


Ważne!

Szereg bonusów i promocji zyskujesz dzięki współpracy portalu Zagranie.com z BETFAN. Do wszystkiego, o czym mowa w tym tekście zyskasz dostęp, rejestrując konto z kodem promocyjnym: ZAGRANIE.

Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść do formularza rejestracyjnego.


Bukmacher miesiąca | Grudzień 2022 | Superbet

Nieaktualne!
Sprawdź następcę Superbet w sierpniu! 👆

Powiększona oferta dla nowych graczy

Od momentu wejścia na rynek Superbet regularnie zabiega o względy nowych klientów. W tej kategorii oceny bukmacher zwrócił naszą uwagę podniesieniem kwoty zakładu bez ryzyka, która do tej pory i tak już była imponująca. Do niedawna nowi klienci mogli cieszyć się zwrotem z przegranych zakładów do 1300 zł. Teraz maksymalny zwrot stawek może wynieść nawet 3500 zł! To niewątpliwie najwyższy na rynku cashback, a to nie wszystko. Zwykle bukmacherzy obejmują ubezpieczeniem pierwszy zakład w historii konta. W Superbet taryfa ulgowa nie jest jednokrotna, lecz trwa cały tydzień. Ogromne brawa dla Superbet za tak oryginalny, a tym samym atrakcyjny bonus powitalny.

Kolejnym, o czym trzeba wspomnieć, jest fakt, że operator ten nie ogranicza się do zakładu bez ryzyka. W jego ofercie znajdziemy wszystkie możliwe rodzaje bonusów, a więc także freebet oraz bonus od wpłaty.

Freebet to popularna forma promocji powitalnej, lubiana przez graczy – i nic dziwnego! W końcu to darmowe środki na grę. Pierwszy z bonusów w kwocie 20 zł ląduje na koncie nowego klienta po zainstalowaniu aplikacji mobilnej. Drugi zaś o wartości 34 zł przyznawany jest po pierwszym zasileniu konta.

Bonus od depozytu 100% to ostatni na liście powitalnych gratyfikacji. Na jego odbiór przychodzi kolej po drugiej z kolei wpłacie. Maksymalna wartość tego bonusu to 200 zł. Zatem chcąc osiągnąć maksimum korzyści, warto przemyśleć depozyt właśnie na kwotę 200 zł netto, aby uzyskać podwojenie budżetu.

Wyjątkowe promocje dla stałych klientów

Zdarza się tak, że operator posiada wspaniały pakiet bonusów powitalnych… i niestety na tym koniec w kwestii jego atrakcyjności. Takich firm bukmacherskich na pewno nie znajdziesz w naszym serwisie. Każdorazowo oceniamy bukmachera całościowo, nie tylko na podstawie oferty powitalnej i Tobie polecamy to samo.

Superbet wyróżnia się dbałością o swoich klientów, po prostu. Nieważne czy to nowy gracz, czy taki z kilkuletnim stażem. W zakładce “Promocje” lojalni klienci znajdą masę interesujących akcji promocyjnych. Na tym polu Superbet walczy o uwagę promocjami na dużą skalę, z dużym budżetem na nagrody. Trudno o operatora, który mógłby z nim się równać. Przykład? Bardzo proszę, niedawno ruszyła loteria Super Strzał na Mistrzostwa. Uczestnicy obstawiając zakłady, jednocześnie odbierają losy, które mogą im przynieść szczęście w losowaniu. Każdy z nich walczy o takie nagrody jak:

 • freebety 10 zł
 • głośniki JBL
 • smartfony iPhone 13
 • smartwatche Garmin
 • wyjazd na MŚ w Katarze
 • … a także samochód Toyota GR Supra!

Bogata oferta zakładów i atrakcyjne kursy

Kolejny element, który pozytywnie oceniliśmy to bogata oferta zakładów bukmacherskich. Po co komu atrakcyjne bonusy, jeśli nie ma jak sensownie spożytkować dodatkowych środków. Na szczęście w Superbet gracze nie mają tego rodzaju problemu.

Kibice popularnych dyscyplin, takich jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy hokej będą mieli w czym wybierać. Regularnie mają do dyspozycji cieszące się największym zainteresowaniem rozgrywki zagraniczne oraz niższe ligi polskie. A może jesteś fanem niszowego sportu? Lotki, krykiet, badminton? Piłka wodna albo siatkówka plażowa? W Superbet nie ma problemu z żadnym ze sportów i to jest mocna strona tego operatora.

Warto także wspomnieć o kursach. W serwisie omawianego bukmachera znajdziemy dobre przeliczniki. Z naszej analizy wynika, że szczególnie zadowoleni będą gracze obstawiający popularne ligi takie jak Premier League czy Bundesliga. Przy tych rozgrywkach marża wynosi ok. 3.5%.

Zakłady bukmacherskie wciąż kojarzą się w dużej mierze ze sportem. Owszem, większość zakładów wzajemnych to te sportowe, jednak coraz bardziej na topie jest obstawianie sportów wirtualnych, e-sportu czy gier karcianych. Ostatnia z wymienionych propozycji to wciąż nowość na rynku pozwalająca na stronie bukmachera poczuć się choć trochę jak w kasynie. Pochwała Superbet należy się za wybór gier karcianych możliwych do wytypowania – jest ich aż 6, w tym rzecz jasna poker i to z polskim krupierem! Nie u każdego operatora tego doświadczymy.

Darmowe transmisje meczów

Coraz częściej stajemy się świadkiem przemiany standardowych serwisów bukmacherskich w kompleksowe platformy serwujące rozrywkę na wysokim poziomie. Gdy mówimy o stronie bukmachera, to nie myślimy już tylko o postawieniu zakładu. Do dyspozycji użytkowników są na przykład czaty zrzeszające społeczność typerów, pozwalające wymieniać się typami, spostrzeżeniami. Często pod markami bukmacherów kryją się również interesujące blogi. Mamy także aplikacje mobilne pozwalające na szybkie postawienie zakładu czy sprawdzenie wyniki niezależnie od miejsca pobytu czy dostępu do gniazdka.

Do tego wszystkiego Superbet dorzuca jeszcze swoją telewizję. Bukmacher serwuje swoim użytkownikom transmisje z meczów. Nie jest to jedyny operator, który wpadł na tego typu pomysł, jednak jako jedyny ma tak niewielkie wymagania w stosunku do usera. Jedne co trzeba zrobić, to założyć konto. W przeciwieństwie do konkurencji, nie trzeba dokonywać wpłaty czy wnosić zakładu.

Błyskawiczne wypłaty wygranych

Nic dziwnego, że w chwili wygranej chcemy jak najszybciej zobaczyć nagrodę na swoim koncie w banku i dobrze spożytkować. Niestety wciąż mamy na rynku firmy bukmacherskie, które każą czekać nawet kilka dni roboczych na wypłatę… co nie oszukujmy się – wydaje się wiecznością.

Dlatego też wisienką na torcie w naszej październikowej ocenie bukmachera są darmowe, pozbawione prowizji i co najważniejsze – błyskawiczne wypłaty. Superbet gwarantuje, że od chwili zlecenia przez klienta wypłaty do ujrzenia przez niego gotówki na koncie minie zaledwie 15 minut. Szybkie płatności obsługiwane są całą dobę. I to się ceni!

Bukmacher miesiąca – jak wybieramy i co na to wpływa?

Co liczy się przy wyborze bukmachera miesiąca? Mamy swoje kryterium, które określa w jaki sposób oceniamy bukmacherów. Pod uwagę bierzemy wiele czynników m.in. takich jak bonusy bez depozytu: https://zagranie.com/bukmacher-bez-depozytu/ czy tymczasowe promocje. Staramy się patrzeć przede wszystkim z perspektywy użytkowników – dlatego zwracamy uwagę na elementy, które interesują graczy. A to wiadomo, że sprowadza się do bonusów, wysokich kursów, aplikacji mobilnych i nowinek technologicznych.

bukmacher miesiąca zagranie

Bukmacherem miesiąca na pewno nie zostanie firma, która w ostatnim czasie dopuściła się jakiegoś faux pas. O czym mowa? Seria negatywnych komentarzy ze strony typerów lub nadużycie regulaminu. Monitorujemy tego rodzaju sytuacje i trzymamy rękę na pulsie. Bukmacher miesiąca według Zagranie to firma, którą naprawdę można polecić! Aktualnie na topie znajdują się:

 • STS
 • Betfan
 • Fortuna
 • Superbet
 • Totalbet
 • Forbet
 • Etoto

Bonusy na start i promocje dla stałych graczy

Naszym zdaniem bukmacher miesiąca musi cechować się dobrym bonusem powitalnym. Kiedy piszemy “dobry” mamy na myśli: duże kwoty i przyjazny regulamin. Nie chcemy proponować bonusów, które na pierwszy rzut oka powalają na kolana wartością, ale z drugiej strony wikłają graczy w trudne warunki obrotu itd. W przypadku bukmachera miesiąca bonus na start powinien być odpowiednio skonstruowany, a więc posiadać zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty (opcjonalnie freebet). Ważne, żeby warunki były realne do zrealizowania, a więc liczyły obrót na poziomie 1-3 razy kwotą bonusu lub depozytu. Wyższy obrót to dodatkowe schody dla typerów.

Bukmacher miesiąca przykuwa uwagę bonusem powitalnym, ale też powinien dawać coś ekstra stałym typerom. Zakładamy sytuację, że nasi czytelnicy posiadają konto u wszystkich legalnych bukmacherów. Na co dzień obstawiają jednak u jednego lub dwóch operatorów. Nasz ranking bukmacherów miesiąca ma też dawać im odpowiedź, gdzie w ciągu najbliższych tygodni warto obstawiać ze względu na tymczasowe promocji. Co to może być? Okresowy konkurs typerski z wysoką pulą nagród lub freebety na konkretne mecze.

Oferta na zakłady bukmacherskie

Wybranie najlepszego bukmachera nie może odbyć się bez analizy zakładów. Oferta na rynki sportowe i poszczególne zakłady determinuje nasze opinii w cyklicznym zestawieniu bukmacherów. Bywają wydarzenia sportowe, które są lepiej obsługiwane przez jednego bukmachera, a gorzej przez innego. Jak to się przejawia? Część polskich bukmacherów posiada podpisane umowy na wyłączność m.in. z federacjami sportów walki. To sprawia, że podczas danego miesiąca można zagrać kupon na galę tylko u wybranego bukmachera. Wówczas może on wygrać nasz plebiscyt na operatora miesiąca.

Strona i aplikacja bukmacherska

Obowiązkowo bukmachera miesiąca powinien cechować się najlepszą aplikacją mobilną. Tak jak każde zdanie powinno być zakończone kropką, tak i bukmacherzy muszą oferować apki na Android oraz iOS. Strony internetowe również powinny być najwyższych standardów, a więc dostosowywać się do urządzeń mobile oraz czytelne. Trudno nam zaakceptować sytuację, że serwisy bukmacherów ulegają zawieszeniu lub są często modyfikowane. To nie sprzyja funkcjonalności portalu.

Badamy strony bukmacherów i aplikację w poszukiwaniu nowinek technicznych i okazjonalnych ofert. Najczęściej jest to udziałem aplikacji, na które są oferowane specjalne zakłady. Znamy historię bukmacherów, którzy w apkach udostępniają bonusy freebet i powiększone kursy. Kiedy tak się dzieje, to rosną szansę, że taki bukmacher wygra nasz miesięczny ranking. Czytając Zagranie od razu się o tym dowiesz!

Kursy i typy bukmacherskie

Wspominaliśmy na początku, że kierujemy się interesem typerów, a więc kursy bukmacherskie są tu wyjątkowo istotne. Bukmacher miesiąca powinien cechować się niską marżą. Jasne, że nie na wszystkie sporty marża będzie na poziomie 2-3%, ale na te najbardziej oblegane właśnie taka wartość marży byłaby satysfakcjonująca. Oznaczałoby to, że bukmacherzy nie nakładają wysokiej opłaty na poszczególne zakłady. Marża to jedno, ale z pomocą w takiej sytuacji przychodzą dodatkowego funkcjonalności związane z kursami. O czym mowa? O powiększonych kursach, które zazwyczaj u legalnych bukmacherów określane są znacznikiem BOOST. Jeśli bukmacher oferuje takie produkt, to masz szansę na typowanie po intratnych współczynnikach w zakładach przedmeczowych. Jednocześnie rośnie atrakcyjność typów bukmacherskich, za które może otrzymywać wyższe wygrane.

bukmacher miesiąca

Dodatkowe cechy

Oceny bukmacherów kreowane są też na podstawie pozostałych kryteriów. Czynnikiem decydującym w wyborze bukmachera mogą być opłacalne programy lojalnościowe, specjalne narzędzia i funkcje lub chwilowe konkursy. Konkurencja na rynku sprawia, że bukmacherzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszych opcji do obstawiania. Już teraz cash out jest na tyle powszechny, że u każdego buka stanowi rodzaj oferty typu “must have”.

W chwili obecnej moda typerska przenosi się na early payout, a więc pozytywne dla graczy rozliczanie kuponów przy wyniku 2:0 (lub innym w zależności od oferty bukmacherskie). Pojawiają się też narzędzia bet builder, my bet oraz custom bet. Wszystko to wpływa na atrakcyjność zakładów i coraz trudniejszy wybór operatora. Tego rodzaju oferty również bierzemy pod uwagę, kiedy proponujemy bukmachera miesiąca.

Czy bukmacher może być bukmacherem miesiąca więcej niż jeden raz?

A czy piłkarz może wygrać więcej niż raz Złotą Piłkę? Oczywiście, że tak! Podobnie jest z naszym rankingiem na bukmachera miesiąca! Nie dyskryminujemy firm, które wcześniej były najlepsze, bo w końcu doszlibyśmy do ściany. Rynek bukmacherski w Polsce jest policzalny, a więc na przestrzeni całego roku bukmacherzy miesiąca mogą się powtarzać. To dodatkowo może wpłynąć na jakość oferty, ponieważ dzięki temu buki jeszcze bardziej będą rywalizować o względy graczy. Nic nie daje takiego kopa do rozwoju, jak właśnie rywalizacja, co znamy ze świata sportu. Nie wykluczamy sytuacji, że któryś z bukmacherów na tyle zdominuje klasyfikację na firmę miesiąca, że nawet przez dwa lub trzy kolejne edycje będzie zwyciężał w tym zestawieniu! Taka możliwość istnieje – pytanie, czy faktycznie jest bukmacher, którego na to stać?

Bukmacher miesiąca – podsumowanie

Na Zagranie znajdziesz ogólny ranking bukmacherów, ale też operatora, który wygrywa w konkretnym miesiącu. Skąd pomysł na taką klasyfikację? Chcemy ułatwić sprawę typerom, którzy w wybranym okresie chcą skorzystać z usług tego najlepszego bukmachera. Klasyfikacja prowadzona z miesiąca na miesiąc pokaże też, która firma najlepiej punktuje, jeśli chodzi o roczną średnią. Wiadomo, że im częściej bukmacher znajdzie się na szczycie miesięcznego zestawienia, tym lepiej świadczy o jego ogólnej opinii w dłuższej perspektywie.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze