Już dzisiaj czekają nas kolejne emocje w Ekstraklasie. W sobotę będziemy m.in. świadkami spotkania Termalica ze Śląskiem Wrocław. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, które warto obejrzeć. Jak nie wiesz, gdzie to zrobić, to sprawdź niżej, bowiem przygotowaliśmy specjalny tekst o tym!

Bruk-Bet Termalica – Śląsk Wrocław – gdzie oglądać dzisiaj?

W tym sezonie rozgrywki Ekstraklasy są atrakcyjne dla kibiców, a same mecze obfitują w wiele goli i przyjemnie się je ogląda. Dlatego jak nie wiesz, gdzie obejrzeć mecz Bruk-Bet Termalici ze Śląskiem Wrocław, to dobrze trafiłeś. Przy okazji zerknij także na bonus w eWinner, bo obstawiając spotkania można zwiększyć emocje z ich oglądania!

Bruk-Bet Termalica – Śląsk Wrocław: gdzie obejrzeć za darmo?

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że takie mecze warto obejrzeć. Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner możesz to zrobić za darmo i bez opłat. Postępuj według tej instrukcji, a dostaniesz dostęp do transmisji z Ekstraklasy na 30 dni:

  • Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinnerhttps://zagranie.com/go/ewinner
  • Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • Zaloguj się na konto
  • Zgłoś się po voucher do Canal+ Online
  • Wykorzystaj go na stronie Canal+

ewinner voucher canal sport

Bruk-Bet Termalica – Śląsk Wrocław: dzisiaj, transmisja na żywo TV?

Spotkanie Termalici ze Śląskiem Wrocław będzie pokazana także w telewizji. W TV ten mecz możesz też zobaczyć za darmo, wystarczy, że będziesz postępował według instrukcji podanej wyżej. Do tego na koniec należy pobrać na telewizor aplikację od Canal+ i zalogować się tam na konto, na które wykorzystało się voucher na 30 dni.

Bruk-Bet Termalica – Śląsk Wrocław: stream na żywo online

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie będzie stream na żywo online, to właśnie w wyżej podanym Canal+ Online. Dzięki temu ten mecz możesz obejrzeć za darmo i na pewno warto to rozważyć.

Bruk-Bet Termalica – Śląsk Wrocław: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można stwierdzić, że spotkanie tych ekip zapowiada się na dość ciekawe. W Ekstraklasie w tym sezonie praktycznie nie ma nudnych meczów i tym razem kibice także nie powinni się nudzić. Bukmacherzy wystawili już ciekawe kursy, które znajdziesz właśnie niżej. Pamiętaj, że obstawiając możesz w prosty sposób zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkań.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 01:31.

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Termalici ze Śląskiem?

Spotkanie tych ekip zaplanowano na sobotę, 30.10.2021, na godzinę 12:30.

Kto jest faworytem w tym meczu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście.

Zaloguj się aby dodawać komentarze