Brighton – Arsenal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.04.2024

Jakub Kiwior podczas meczu

Gdzie oglądać Brighton – Arsenal? Najciekawszym sobotnim meczem w Premier League będzie bez wątpienia rywalizacja na The Amex. Miejscowy Brighton podejmie wicemistrza Anglii, a zatem zespół Arsenalu! W poniższym tekście znajdziecie najważniejsze informacje o możliwości obejrzenia tego starcia na żywo. Zapraszam więc do zgłębienia tematu i sprawdzenia treści artykułu!

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Brighton – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Zespół Jakuba Modera znajduje się w kiepskiej formie i ostatnimi czasy punktuje bardzo kiepsko, oddalając się od najlepszej siódemki w Premier League. Tym razem Mewy stają przed naprawdę trudnym wyzwaniem, bo w gości przyjedzie rozpędzony Arsenal! Sam mecz zapowiada się wybornie, a jego start wyznaczony został na 6. kwietnia 2024 roku i godzinę 18:30 polskiego czasu. Czy starcie to będzie można zobaczyć na żywo w TV! Tak – transmisja zostanie pokazana na Canal+ Premium i będzie jej oczywiście towarzyszył polski komentarz, jak i obraz w jakości HD. Zerknijcie na nasze typy Premier League, a ja przechodzę do kolejnych możliwości obejrzenia omawianego meczu!

Brighton – Arsenal: transmisja i stream online za darmo

Transmisja w TV to oczywiście nie jedyna dostępna opcja, dzięki której spotkanie Brightonu z Arsenalem będzie można obejrzeć na żywo. W Internecie mamy dostęp do streamów online, które również mają status legalnych i bezpiecznych. Podobnie jak wszystkie spotkania ligi angielskiej, tak i batalia Mew z Kanonierami zostanie pokazana w Viaplay. W przypadku tego starcia można jednak skorzystać także ze streamu online w Canal+ Online, a więc na platformie, na której znajdziemy również wszystkie mecze Ekstraklasy i wiele więcej! Obecnie miesięczny dostęp do usług Canal+ zyskać możecie w promocyjnej cenie, o czym więcej pod spodem:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Brighton – Arsenal i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Brighton – Arsenal?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Brighon – Arsenal i jakie opcje oferuje polski rynek, to starcie będzie można zobaczyć zarówno w serwisie streamingowym Viaplay, jak i na Canal+ Online. Drugi z wymienionych operatorów w obecnej kampanii ma możliwość pokazywania dwóch spotkań Premier League na kolejkę i czynnie z niego korzysta. Polecam skorzystać więc z naszej współpracy z Canal+ i nabyć miesięczny dostęp do jego usług w promocyjnej cenie. Pozostało mi więc życzyć jak największych emocji i jak najlepszego meczu na The Amex!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze