Brest – Olympique Marsylia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.02.2024

Mahdi Camara, Valentin Rongier

Gdzie oglądać mecz Brest – Olympique Marsylia? Jednym z meczów w ramach 22. kolejki Ligue 1 będzie rywalizacja Brestu z Marsylią. Jeśli masz ochotę obejrzeć to starcie, sprawdź, gdzie będzie dostępna transmisja TV oraz stream online. Życzę przyjemnej lektury.

Brest – Olympique Marsylia, transmisja na żywo w TV

Brest z Marsylią zagrają ze sobą 18 lutego 2024 o godzinie 20:45 na Stade Francis-Le Ble. Zdaniem bukmacherów należy oczekiwać tutaj niezwykle atrakcyjnego i wyrównanego pojedynku, wszak jedni i drudzy znajdują się w czołówce ligi, a wynik tego meczu może mieć bardzo duże znaczenie dla rozkładu miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach. Chcesz obejrzeć ten pojedynek w telewizji? Transmisję znajdziesz w Canal+ Sport 2 i Eleven Sports 2.

Brest – Olympique Marsylia: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz prześledzić też w aplikacji mobilnej STS, gdzie znajdziesz bogaty wybór transmisji online dostępny dla aktywnych graczy. Co należy zrobić, by korzystać z STS TV? Oto krótka instrukcja:

  1. Załóż konto z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon w ciągu doby
  4. Ciesz się dostępem do transmisji w apce mobilnej STS
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Brest – Olympique Marsylia?

Mecz Brest – Marsylia obejrzysz w STS. Jest to jeden z operatorów, który pozwala na śledzenie meczów w aplikacjach bukmacherskich. Oprócz Ligue 1 możesz oglądać tam także mecze La Ligi, Bundesligi, Serie A oraz wielu innych ciekawych rozgrywek ligowych i pucharowych. Sprawdź też ofertę zakładu bez ryzyka do 100 PLN, która czeka na nowych graczy. Aby z niej skorzystać, załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwsze typy, a jeśli nie wejdą, odbierz zwrot. Zwrócone środki możesz od razu wypłacić.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze