Wczoraj dowiedzieliśmy się, że mecze Polaków oraz spotkania w fazie medalowej będą jednak transmitowane przez Telewizję Polską. Po długich negocjacjach udało się wykupić pakiet praw, a my po długich analizach wybraliśmy dla Was dwa typy na dzisiejsze mecze grupy 1. w tym także starcie Urugwaj – Polska. Gramy dziś w STS AKO 3,01!

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Urugwaj vs Polska

Polacy w pierwszej fazie grupowej spisali się ponad stan. I choć Radek, który również dzieli się z Wami swoimi przemyśleniami na temat tych mistrzostw, typował na naszych łamach drugie miejsce w grupie, to dla mnie nie było to takie pewne. Biorąc pod uwagę siłę zespołów przeciwnych można było dopuszczać nawet myśl o braku awansu do drugiej rundy. Zdecydowanie na plus także była postawa w potyczce z Hiszpanami, gdzie ulegliśmy tylko jedną bramką. Urugwajczycy nieco szczęśliwie awansowali do kolejnej fazy. Los chciał, że obok Węgrów i Niemców trafili do grupy z Wyspami Zielonego Przylądka, która po pierwszym meczu musiała zrezygnować z dalszego udziału w turnieju z powodu pozytywnych testów na koronawirusa wśród zawodników. Kadra skurczyła się do tak małych rozmiarów, że nie zostaliby dopuszczeni do meczów. Tym samym Urusi z dwoma porażkami grają dalej. Ich mecze to były istne treningi strzeleckie dla faworyzowanych reprezentacji. Niemcy pokonali ich 43:14, a Węgrzy 44:18. Polacy będą faworytami w tym meczu i to nie ulega wątpliwości. Podobnie jak to, że najprawdopodobniej będzie to wysokie zwycięstwo i zbliżymy się do granicy 40 rzuconych bramek. Co grać w takiej sytuacji?

Co gramy?

Tym razem ponownie spróbujemy pójść w kierunku strzelców bramek. Wczoraj Sander Sagosen nie zdołał osiągnąć linii, którą mu wyznaczyliśmy, ale typ na bramki Andy’ego Schmida był już trafiony. Dziś obieramy kierunek na Arkadiusza Morytę, naszego najlepszego strzelca i wykonawcę rzutów karnych. Skrzydłowy Łomży Vive Kielce rzucił na tym turnieju już 22 bramki, z czego 10 z nich to skutecznie wykonane rzuty karne. Polak z siódmego metra się jeszcze nie pomylił. Urusi sporo bramek tracą po kontratakach – aż 30 z nich padło właśnie bezpośrednio po zmarnowanych okazjach ich zawodników. A jak dobrze wiemy – to skrzydłowi najczęściej pojawiają się pierwsi pod bramką przeciwnika. Z pewnością będziemy próbować też rozciągać grę od boku do boku, aby skończyć rzutem z przewagą terenu. STS wystawił linię 6,5 na gole Arka. Jest to bariera do złamania biorąc pod uwagę to, że Moryto rzuca karne oraz możliwy scenariusz tego meczu. Zagrożeniem dla tego typu może być fakt, że szybko wypracujemy sobie przewagę, a trener Patryk Rombel da odpocząć podstawowej siódemce. Tutaj jednak powinny na ratunek przyjść nam wspomniane rzuty karne, na które wchodzić powinien Moryto nawet nie grając wtedy w polu.

Nasz typ: Arkadiusz Moryto powyżej 6,5 gola

Kurs: 1,94

zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie i poznaj opinie o STS!

Węgry vs Brazylia

Canarinhos bardzo dobrze wypadli w meczu z Hiszpanią remisując 29:29, ale później także podzielili się punktami z Tunezją, co nie było już tak przyjemne dla szczypiornistów z Ameryki Południowej. Na koniec zmagań w pierwszej grupie przegrali z Polakami dość wyraźnie 23:33 i tylko z jednym punktem przystępują do kolejnej rundy. Węgrzy po komplecie zwycięstw są w uprzywilejowanej pozycji do walki o ćwierćfinał. Rozbicie Urugwaju i Wysp Zielonego Przylądka, a także zwycięstwo nad Niemcami może śmiało stawiać Madziarów w gronie faworytów do medali, wszystko zależy już tylko od nich. Dziś będą faworytami i zanosi się nam na całkiem sporą liczbę bramek.

Co gramy?

Sądzę, że zobaczymy dziś co najmniej 55 bramek. W każdym z dotychczasowych meczów Węgrów i Brazylijczyków ta linia była bez problemów przekraczana. Brazylijczycy grają nieźle w ataku, ale czasami zapominają o obronie. Węgrzy w spotkaniu z Niemcami pozwolili sobie rzucić 28 bramek, a co bardziej dziwi – aż 27 rzuciły im Wyspy Zielonego Przylądka. Blisko złamania bariery 20 bramek był także Urugwaj, a Brazylijczycy rzucili w całym turnieju w trzech spotkaniach 84 bramki, co jest wynikiem niezłym, a na pewno stać ich dzisiaj na przyzwoity występ w ataku. Węgrzy powinni to spotkanie wygrać, a także przekroczyć barierę 30 trafień. Zarówno Węgrzy jak i Brazylijczycy nie mają postaci, która byłaby w ścisłej czołówce klasyfikacji strzelców, ale wyniki drużynowe mogą imponować – Europejczycy rzucili w trzech spotkaniach aż 107 bramek co jest najlepszym wynikiem w całej fazie grupowej. 55 bramek brzmi przy tych liczbach jak formalność.


Nasz typ: Powyżej 54,5 bramki

Kurs: 1,55

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

moryto over

Po połączeniu obu zdarzeń w jeden kupon otrzymujemy AKO 3,01, co przy 100 PLN wkładu i ewentualnej wygranej da nam zwrot w postaci 265 PLN. Mecz Urugwaj – Polska ropocznie się o 15:30 i będzie transmitowane w TVP1, a spotkanie Węgry-Brazylia będzie dostępne od 18:00 na YouTube. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze