Boxdel – Paweł Jóźwiak: typy, kursy i zakłady | 03.02.2022

Boxdel – Paweł Jóźwiak typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 17. Walka Boxdela z Jóźwiakiem zapowiada się niesamowicie ciekawie, a w oktagonie zobaczymy dwóch włodarzy. Jeden z nich jest z FAME MMA, a drugi z FEN. Na konferencjach czuć było między nimi ogromny konflikt, który zostanie rozwiązany dopiero w oktagonie!

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

Boxdel – Jóźwiak typy i przewidywania

Na FAME MMA 17 będziemy świadkami aż 9 walk i w prawie każdej wystąpią na prawdę głośne nazwiska. Jednym ze starć, które włodarze przewidzieli dla nas, będzie rywalizacja Boxdela z Jóźwiakiem. Obaj panowie nie pałają do siebie sympatią, co zresztą było widać na konferencjach, cage i face to face. Na ostatnim z nich zeszło doszło do nieprzyjemnej sytuacji, w której Boxdel wykazał się totalnym brakiem godności. 

Konflikt jest spory i emocje mogą wziąć tutaj górę. Zdaje się, że włodarz FAME wie o tym, że jedyny sposób na pokonanie Jóźwiaka, to wyprowadzenie go z równowagi, gdyż w innym przypadku może mieć spore problemy ze zwycięstwem. Zanim przejdziemy do omówienia typów na Boxdel – Jóźwiak, to zerknij jeszcze na nasze inne propozycje na FAME MMA 17, które znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/fame-mma-17-typy-kursy/

Boxdel – Jóźwiak kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Boxdel - Jóźwiak
Betclic
1.42
Boxdel
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
2.50
Jóźwiak
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Boxdel – Jóźwiak kto wygra walkę?

Zastanawiasz się, kto wygra walkę Boxdel – Jóźwiak? Tutaj trudno wskazać pewniaka, ale według kursów bukmacherskich większe szanse na Boxdel. Trzeba jednak odłożyć emocje na bok i popatrzeć na inne argumenty, a tutaj już lepiej wypada Jóźwiak. Analizując zapowiedzi obu zawodników, to właśnie włodarz FEN może pokazać większe umiejętności w oktagonie. Do tego nie będzie miał presji związanej z tym, że walczy przed własną publiką i głupio byłoby przegrać. Nasz typ? Wygrana Jóźwiaka, a kurs to aż 2.50. 

Czysto teoretycznie to Boxdel ma większe doświadczenie we freakach, bo już walczył. Trzeba jednak pamiętać, że nie mierzył się nigdy z rywalem tej kategorii, a do tego jeszcze przede wszystkim nie ma aż tak dobrych warunków fizycznych. Tutaj wiele rzeczy może się złożyć na to, że włodarz FAME MMA przegra, więc nie ryzykowałbym zakładu na 1/2. Zamiast tego warto spróbować rozejrzeć się za innymi opcjami. Nasz typ na Boxdel – Jóźwiak znajdziesz niżej!

Typy na Boxdel – Jóźwiak

Jeżeli chodzi o typy na Boxdel – Jóźwiak, to na pewno warto wziąć pod uwagę to, że walka może się nie skończyć w pierwszej rundzie. Trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym w trzy minuty jeden z włodarzy wykończy drugiego. Większe prawdopodobieństwo widzę w dwóch, a być może nawet trzech rundach. Betclic daje inny, ciekawy zakład, z którego możemy skorzystać u tego bukmachera. 

zakłady na boxdel - jozwiak betclic

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze