Borussia Dortmund – Schalke: gdzie oglądać mecz i kto oferuje stream live? W sobotę wszystkie oczy kibiców w Westfalii zwrócone będą na derby. Po roku przerwy wraca to niezwykle emocjonujące widowisko. Faworytem są oczywiście gospodarze, którzy znajdują się w o wiele lepszej dyspozycji, a goście, co by nie mówić – są beniaminkiem tegorocznych rozgrywek. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz, ale nie wiesz gdzie, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Borussia Dortmund – Schalke gdzie obejrzeć

A więc gdzie oglądać pojedynek Borussia – Schalke za darmo? Wśród najciekawszych ofert pod względem transmisji live wysokie miejsce przypada dla STS.  Bukmacher ten oferuje dostęp do streamów na żywo z najciekawszych lig europejskich. Wśród nich znajduje się między innymi francuska Ligue 1, włoska Serie A czy niemiecka Bundesliga. Poniżej natomiast przedstawiam najważniejsze informacje, na temat tego, co zrobić, żeby zobaczyć transmisję z meczu Borussia – Schalke:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/go/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź mecz Borussia – Schalke i włącz transmisję na żywo w zakładce “Zakłady Live”

Borussia Dortmund – Schalke, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chodzi o spotkania ligi niemieckiej w telewizji, to wyłączność posiada platforma Viaplay. Żeby jednak z niej korzystać – po darmowym okresie próbnym, który trwa miesiąc – musisz wykupić subskrypcję, co oznacza, że po każdym miesiącu będziesz musiał zapłacić abonament. Dlatego lepszą opcją wydaje się STS, gdzie wystarczy założyć konto i obstawiać, aby cieszyć się darmowym dostępem do meczów.

Borussia Dortmund – Schalke: transmisja i stream online za darmo

Od dłuższego już czasu Bundesligę można oglądać w STS TV. Po spełnieniu warunków, które ustalił STS, możesz cieszyć się nielimitowanym dostępem do spotkań takich jak chociażby mecz Borussia – Schalke. Ponadto zobaczysz pojedynki Lipska, Bayeru, ale też z innych lig – PSG, Barcelony czy Juventusu. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie oglądać Borussia Dortmund – Schalke?

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Borussia – Schalke, warto pochylić się na moment nad obstawianiem. Tak naprawdę można połączyć dwie rozrywki – oglądanie i typowanie, dzięki czemu otrzymasz dostęp do transmisji live zupełnie za darmo. A więcej na temat typów piłkarskich dowiesz się na naszej domenie!

Gdzie znajdę transmisję live z meczu Borussia Dortmund - Schalke?

Stream live z tego spotkania oferuje między innymi STS TV!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze