Po co wtapiać swój hajs, skoro można cudzy? Wychodzimy z takiego założenia, dlatego dajemy Wam za darmo pieniądze na zakłady w zamian za rejestrację poprzez kliknięcie w nasz baner i wpisanie podczas rejestracji naszego kodu bonusowego. Prosty i jasny układ bez haczyków – wchodzisz w to?

Janusz - najlepsze bonusy bukmacherskie

AKTUALNIE NAJLEPSZE BONUSY BUKMACHERSKIE ONLINE:

STS - baner promocyjny
 • 3 bonusy w pakiecie
 • 1200 PLN od depozytu + 230 PLN bez ryzyka + 29 PLN freebet
 • KOD BONUSOWY: ZAGRANIE

 

Betclic - baner
 • Najwyższy cashback na rynku
 • 625 PLN bez ryzyka (zwrot 550 PLN)
 • KOD BONUSOWY: 550PLN
Fortuna - baner
 • 3 bonusy w pakiecie
 • 2000 PLN od depozytu + 210 PLN bez ryzyka + 20 PLN freebet
 • KOD BONUSOWY: 2230PLN

Na rynku znajdziesz sporo ofert bonusów bukmacherskich na start, ale te są po prostu najlepsze. Masz tu wszystkie rodzaje bonusów (darmowy zakład, zakład bez ryzyka, bonus od depozytu) + dodatkowo wynegocjowaliśmy dla naszych czytelników specjalne warunki – wyższe kwoty niż w standardowych ofertach bukmacherów online.

Rodzaje bonusów 💰

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Wyróżniamy 3 główne rodzaje bonusów bukmacherskich przyznawanych przez bukmacherów online. Każdy typ ma swoich zwolenników, ale w zasadzie nie ma lepszego albo gorszego rodzaju bonusu. Wszystko zależy od tego, na jakiego rodzaju korzyści nastawia się gracz.

Bonusy bez depozytu

Bonusy bez depozytu, inaczej freebety, a jeszcze inaczej: darmowe zakłady. Musisz wiedzieć, że pod tymi hasłami kryją się darmowe środki na obstawianie.

To typ bonusu bardzo rozchwytywany, zwłaszcza przez tych początkujących typerów. Pieniądze, które daje nowemu klientowi bukmacher, są idealnym narzędziem do testów: na sobie (można zweryfikować swoje umiejętności przewidywania wyników) i na bukmacherze (warto sprawdzić funkcjonalności systemu do obstawiania, czy odpowiadają, czy nic nie przeszkadza). A jak testować, to najlepiej nie za swoją kasę. I właśnie dzięki freebetom jest to możliwe. Jeśli darmowy zakład okaże się trafiony – pomnożona kasa jest Twoja. Jeśli natomiast analiza i intuicja Cię zawiodą – będzie trzeba jedynie przełknąć gorycz porażki, ale co najważniejsze, Twój portfel na tym nie ucierpi.

NAJLEPSZY FREEBET znajdziesz w >> FORTUNA

Bonusy od depozytu

Bonusy od depozytu nazywane są też bonusami od wpłaty. W skrócie oznacza to, że gracz dostaje premię za przelanie określonej kwoty na konto bukmachera. Zwykle jest to bonus 100%, a więc 100% zdeponowanych środków otrzymuje w prezencie. Zatem przy zainwestowaniu 200 PLN typer dostaje bonusowe 200 PLN i w sumie dysponuje kwotą 400 PLN.

Bonus od depozytu wymaga zaangażowania z dwóch stron. Ty, jako gracz, najpierw musisz zainwestować swoją prywatną kasę (im więcej, tym lepiej, bo im więcej włożysz, tym więcej dostaniesz), ale operator odwdzięcza się tym samym. Bonusy od depozytu sięgają naprawdę dużych kwot.

NAJLEPSZY BONUS OD DEPOZYTU znajdziesz w >> STS

Zakłady bez ryzyka

Spotkasz je też pod angielską nazwą cashback, co oznacza zwrot kasy – i właśnie o to chodzi w tym bonusie. Pierwszy krok jest taki jak w przypadku bonusu od depozytu, ponieważ jest to wpłata ze strony gracza. Następnie należy obstawić zakład, ale jest to o tyle komfortowe, że nie trzeba się martwić ewentualną porażką. Jeśli kupon nie wejdzie, bukmacher zwraca graczowi stawkę, którą postawił na kupon, a w efekcie ten nic nie traci.

Zakład bez ryzyka jest dość rzadką formą bonusu, lecz pożądaną. W sumie nic dziwnego – w końcu ryzyko jest nieodzownym elementem zakładów bukmacherskich, więc zakład bez ryzyka jest czymś niecodziennym.

NAJLEPSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA znajdziesz w >> BETCLIC

Bonusy w 3 krokach

Pewnie chcesz wiedzieć, jak odebrać bonus. W przypadku każdego bukmachera główne kroki będą takie same:

3 kroki - odbiór bonusu bukmacherskiego

1.REJESTRACJA (standardowa procedura u legalnych bukmacherów)

– żeby móc obstawiać i odbierać premie u legalnych bukmacherów musisz założyć konto

– rejestracja nie trwa długo, nie sprawi Ci problemów

– pamiętaj, aby w formularzu rejestracyjnym podać specjalny kod promocyjny z naszej strony, przypisany bukmacherowi – dostaniesz wtedy jeszcze więcej kasy na grę

– sprawdź skrzynkę mailową i kliknij w link aktywacyjny w wiadomości od bukmachera

– gotowe!

2. AKCJA (uzależniona od regulaminu bukmachera i rodzaju bonusu)

– akcją może być wpłata depozytu (w przypadku bonusu od depozytu)

– akcją może być obstawienie zakładu (w przypadku zakładu bez ryzyka)

– akcją może też być sama rejestracja, bez kolejnych wymogów (w przypadku darmowego zakładu)

3. BONUS (bonus od depozytu, zakład bez ryzyka, darmowy zakład)

– graj!
– korzystaj!
– wtapiaj nieswoje!

Na co go wykorzystać, żeby skorzystać?

Bonusy mają to do siebie, że są kasą dodatkową i w chwili przegranej porażka nie boli tak bardzo. AAALE wiadomo – chciałoby się pomnożyć sprezentowane pieniądze i móc wypłacić je na swoje konto bankowe. Żeby móc to zrobić, nie ma bata, trzeba grać i zrealizować wymagany obrót!

Poniżej znajdziesz najciekawsze wydarzenia sportowe bieżącego tygodnia, na które pełną ofertę znajdziesz u polecanych przez nas bukmacherów.

Na co wykorzystać bonus bukmacherski

FAQ

Bonusy, szczególnie na początku, nie są tematem łatwym, ponieważ wiąże się z nimi wiele dodatkowych kwestii. Zebraliśmy w jednym miejscu najczęściej nurtujące graczy pytania i odpowiedzieliśmy na nie.

FAQ - bonusy bukmacherskie

Czy rejestracja w Fortunie jest bezpieczna?

Tak. Zarówno rejestracja, jak i cała Fortuna jest bezpieczna, mówiąc najprościej. To legalny w Polsce bukmacher, posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych online od graczy na terenie naszego kraju. Licencje nie są rozdawane na lewo i prawo – każdy podmiot, który takową otrzymał, został dokładnie prześwietlony, aby klient mógł mieć pewność, że powierza swoje pieniądze zaufanemu bukmacherowi. Masz wątpliwości, czy danej stronie z zakładami można ufać?
Sprawdź listę legalnych operatorów >> LISTA

Gdzie wpisać kod bonusowy?

Kod bonusowy (nazwany też kodem rejestracyjnym lub kodem promocyjnym) trzeba wpisać podczas zakładania konta na stronie bukmachera – w formularzu rejestracyjnym. W zależności od bukmachera wygląd formularza i nazewnictwo mogą się różnić, ale schemat jest ten sam: bierzesz od nas kod, wpisujesz go w odpowiednie pole i zakładasz konto z dodatkowymi profitami na start.

Jak obstawiać, żeby wygrać?

Nie jeden gracz zastanawia się jak tu grać w zakłady bukmacherskie, żeby wygrać. Trudno o jeden uniwersalny przepis, ale działając od dawna w branży wiemy, co robić, aby znacznie zwiększyć szanse na wygraną.
Najważniejsze wskazówki znajdziesz szczegółowo omówione w artykule: Jak obstawiać u legalnych bukmacherów – porady

Gdzie znajdę skuteczne typy bukmacherskie?

Na Zagranie, w zakładce >> TYPY DNIA
Znajdziesz tam teksty z analizami i gotowymi kuponami na: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, sporty walki, żużel, hokej. Jak to wykorzystasz, zależy od Ciebie. Możesz przeczytać analizę eksperta i zasugerować się nią, tworząc własne typy albo skorzystać z przygotowanego kuponu od A do Z. Pamiętaj tylko, że żaden typ, nieważne skąd wzięty, nie da Ci 100% gwarancji wygranej – w sporcie i bukmacherce może zdarzyć się dosłownie wszystko.

Płatne typy bukmacherskie – warto?

Zdecydowanie nie warto.
Tak jak już zostało wspomniane, żadne typy nie dają gwarancji wygranej, bo nawet typerowi z najlepszą skutecznością musi w końcu pewnego dnia powinąć się noga. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie rozwijanie własnych umiejętności analitycznych i jedynie wspieranie się sugestiami (typami) innych. Jeśli szukasz takiej pomocy, znajdziesz ją u nas, w codziennie ukazujących się analizach sportowych. Nie bierzemy za to żadnej kasy, po prostu dzielimy się z czytelnikami naszą wiedzą. Natomiast płatne typy, które oferowane są na przykład w facebookowych grupach, są najzwyczajniej w świecie oszustwem – bo po co płacić za coś, co możesz u nas dostać za darmo?

Jak obrócić bonus?

Obrót bonusem to inaczej zagranie wielokrotnością kwoty otrzymanej od bukmachera po odpowiednim kursie, określonym w regulaminie bonusu. Wyobraźmy sobie sytuację, w której oferta powitalna zakłada bonus od depozytu 100%. Gracz wpłaca 200 PLN i otrzymuje drugie tyle na konto bonusowe. Wymagany jest obrót trzykrotny po kursie minimum 2.00. Co to oznacza? Należy postawić w sumie za 600 PLN (bo dostaliśmy 200 PLN, a mamy zagrać za trzykrotność, czyli 600 PLN) kupony, z których każdy będzie miał kurs całkowity nie mniejszy niż 2.00.

Jak wypłacić bonus?

Należy obrócić otrzymanymi środkami bonusowymi. Za dobrze by było, gdyby otrzymaną kasę można było od razu przelać na swój rachunek bankowy, musi być jakiś warunek i jest nim właśnie obrót. Nie musisz obrócić bonusem za jednym razem, możesz to sobie rozłożyć na mniejsze zagrania.

Możliwe jest życie z bukmacherki?

Stały dochód z bukmacherki jest możliwy, jednak wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Idealnie pasuje tu powiedzenie: trening czyni mistrza. W tym temacie polecamy wywiad z zawodowym graczem, który wygrywał na zakładach bukmacherskich 5 i 6-cyfrowe kwoty, znajdziesz go >> TUTAJ. Warto jednak pamiętać, że obstawianie powinno być przede wszystkim rozrywką, dobrą zabawą, a ewentualny zarobek dodatkiem, a nie celem samym w sobie.

Rady doświadczonego gracza

Pierwsze kroki lepiej stawia się w towarzystwie, dlatego wszystkim początkującym podrzucamy kilka wskazówek, do których pewnie sami by doszli z czasem, ale… szkoda czasu na naukę na własnych błędach, jak można uczyć się na cudzych!

 • Kwoty bonusów mają swoje ograniczenia. Na banerach promujących bonusy bukmacherskie zawsze szukaj kluczowego słowa: do. W przypadku darmowego zakładu kwota jest odgórnie narzucona, jednak o wysokości zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu w pewnym sensie decydujesz sam. Bukmacher mówi, ile maksymalnie możesz dostać, np. 1500 PLN, ale nie znaczy to, że wpłacając 500 PLN, zgarniesz w prezencie 3x więcej. Tak samo w drugą stronę – jeśli Twój depozyt wyniesie 3000 PLN, to dostaniesz maksymalną kwotę bonusu, a więc 1500 PLN, a nie kolejne 3000 PLN.
 • Spełnij warunki uczestnictwa. Nieważne o jakim bukmacherze mowa, nieważne o jakim bonusie bukmacherskim mowa, rejestracja jest zawsze tym, co musisz odhaczyć. Następnie w przypadku bonusu od depozytu należy wpłacić określoną sumę, natomiast aby zgarnąć zakład bez ryzyka należy obstawić za daną kwotę. Zwykle operator ustanawia tu minimalny próg wpłaty/zakładu – jeśli złożysz depozyt/zagrasz za mniej, bonus nie będzie Ci przysługiwał.
 • Pamiętaj o podatku. Z podatkiem 12% od stawki trzeba się liczyć u każdego z legalnych bukmacherów, także nie walcz z tym, po prostu przyjmij do wiadomości i rób dalej swoje. Pamiętaj jednak, że chociażby grając zakład bez ryzyka, stawka, którą operator Ci zwróci po porażce, będzie pomniejszona o kwotę podatku.
 • Zwracaj uwagę na terminy. Niby drobiazg, a jaki ważny! Każdy bonus bukmacherski online jest ograniczony czasowo. Jak już dostaniesz np. bonus od depozytu, będziesz miał określoną liczbę dni (np. 30 dni), aby nim obrócić. Po upływie tego czasu przelanie zgromadzonych środków bonusowych na konto bankowe nie będzie możliwe.
 • Nie zapomnij o odblokowaniu bonusu. Przy bonusie od depozytu bywa tak, że może być chwilowo zamrożony. Wpłacasz depozyt, otrzymujesz bonus, ale okazuje się, że nie masz do niego dostępu – oznacza to, że musisz obrócić (zwykle to tylko jednokrotny obrót) wpłaconą kasą, aby bukmacher odblokował Ci przyznane środki.
 • Nie kombinuj. Próby jakichkolwiek przekrętów nie zdadzą egzaminu, od razu uprzedzamy. Co więcej, za tego rodzaju podejścia operator ostro karze, na stałe usuwając użytkownikowi konto, bez możliwości ponownego założenia i wejścia do gry. Wniosek? Zwyczajnie się nie opłaca – jednemu graczowi przysługuje jeden bonus na start i wystarczy go dobrze wykorzystać.

Bonusy bukmacherskie online VS stacjonarnie

Część osób lubi jeszcze przejść się do punktu stacjonarnego bukmachera i poczuć się jak wtedy, kiedy to była jedyna opcja zagrania. My jednak będziemy zachęcać do obstawiania online, które daje znacznie więcej możliwości.

W kwestii samych bonusów bukmacherskich online masz nowe promocje praktycznie każdego dnia. Bukmacherzy internetowi mają ten plus, że na swojej stronie internetowej mogą od razu reagować na wydarzenia sportowe i tworzyć specjalne promocje bukmacherskie: z okazji startu Ligi Mistrzów, z okazji meczu reprezentacji, z okazji turnieju esportowego, Prima Aprilis i z jakiej jeszcze tylko okazji dusza zapragnie. Oprócz okolicznościowych, znajdziemy też standardowe bonusy bukmacherskie online, przyznawane np. za zaproszenie znajomego do gry u bukmachera.

OBECNIE NAJCIEKAWSZE PROMOCJE BUKMACHERSKIE:

Betgames - baner
 • obstawiaj gry karciane! (jedyna taka opcja na polski rynku)
 • przetestuj bez ryzyka wojnę, pokera i bakarat
 • gdy kupon nie wejdzie, STS zwraca stawkę do 20 PLN

 

Komborakieta - baner promocyjny
 • specjalna promocja dla fanów kuponów kombinowanych
 • obstaw kilka wydarzeń na jednym kuponie i zgarnij dodatkową kasę
 • nawet +30% do wygranych

Więcej o aktualnych bonusach bukmacherskich online znajdziesz tutaj >> Zakłady bukmacherskie online (kliknij)

Bonusy i promocje w świetle prawa

Nie oszukujmy się – bonusy bukmacherskie są tym, czym bukmacherzy próbują zwrócić na siebie uwagę graczy, to marketing. Czy powinniśmy w takim razie być ostrożni i sceptyczni wobec tego, co oferują?

Nie ma takiej potrzeby.
To forma zabiegania o klienta w pełni akceptowalna przez ustawę hazardową. Uspokoić tutaj nas może również fakt, że legalni bukmacherzy są kontrolowani przez odpowiednie organy, a ich działania są ograniczone prawnie. Żaden z operatorów działających legalne w Polsce nie pozwoliłby sobie na niezgodne z zapisami ustawy działania, mające zaszkodzić graczom.

Bonusy bukmacherskie online są legalne, możesz bez obawy z nich korzystać, pod warunkiem, że:

 • Jesteś osobą pełnoletnią
 • Nie masz problemu z uzależnieniem od hazardu
 • Rozumiesz, że zakłady bukmacherskie to rozrywka
 • Nie stawiasz zakładów bukmacherskich ponad obowiązkami
 • Nie pożyczasz na grę
 • Potrafisz się zdystansować i w każdej chwili zaprzestać obstawianie