Pojedynek ten elektryzuje chyba większość kibiców polskiej Ekstraklasy. Po niespełna sześciu latach znów zmierzą się w oficjalnym meczu Widzew z Legią. Starcie to odbędzie się w Łodzi i należy spodziewać się kompletu publiczności. Z tej też okazji pojawiły się bonusy bukmacherskie. LV BET oficjalny sponsor klubu z Łodzi przygotował specjalną promocję na ten mecz. Po więcej informacji zapraszam do lektury!

+50% do wygranych

Warunki tej promocji są proste. Wystarczy postawić zakład na zwycięstwo Widzewa w tym szlagierowym spotkaniu. Jeżeli okaże się zwycięski, to do wygranych otrzymasz dodatkowe +50% od stawki. Maksymalna kwota bonusu, jaką można uzyskać, wynosi 75 PLN i zostanie on dodany dnia 31.10.2019 do godziny 17:00. Jak to zazwyczaj bywa u bukmachera LV BET, przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi. Co ważne kwalifikują się jedynie zakłady zawarte przed pierwszym gwizdkiem. Zakład ten dotyczy wygranej Widzewa w regulaminowych 90 minutach. Minimalna stawka to 20 PLN.

Inne bonusy bukmacherskie w LV BET

Wielokrotnie na łamach naszego portalu informowaliśmy o promocjach dostępnych u bukmachera LV BET. W tym miejscu należy wspomnieć o bonusie powitalnym od Zagranie! Z kodem promocyjnym: 1500PLN otrzymacie specjalny freebet 20 PLN oraz 1500 PLN od depozytu. Jest to najlepsza oferta na rynku!