Bonus bez depozytu – prezent dla każdego gracza

bonus bez depozytu - obrazek wyróżniający

Kto nie lubi dostawać czegoś za darmo? Prawie nikt nie podnosi ręki. Nic dziwnego. Bonus bez depozytu to jedna z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych rzeczy w świecie obstawiania. Dowiedz się, dlaczego tak jest i na co zwrócić uwagę przy porównywaniu tego dodatku od bukmacherów. 

Bonus bez depozytu – prezent dla wszystkich 

Na początek rodzaje bonusów bukmacherskich.

Możemy je podzielić na te przygotowane dla klientów, którzy mają już swoje konta u danego bukmachera. Może to być np. dodawanie 14% do wygranej, nagrody rzeczowe i inne (o tym nieco później). A co z tymi, którzy nie przeszli jeszcze przez proces rejestracji, czyli potencjalnymi użytkownikami? Dla nich są przygotowane bonusy na start lub inaczej, bonusy powitalne. Składają się na nie trzy elementy: 


I to właśnie na tym ostatnim, czyli darmowym zakładzie skupię się w tym tekście. Warto też zauważyć, że z 
freebetów mogą też skorzystać aktualni użytkownicy bukmacherów. Podsumowując, bonus bez depozytu dotyczy zarówno nowych, jak i obecnych graczy polskich operatorów. 

Bonus bez depozytu – co musisz wiedzieć? 

To jak to w końcu jest: darmowy zakład, freebet czy bonus bez depozytu? Spokojnie, wszystkie te nazwy dotyczą tego samego prezentu od bukmachera. Prezentu, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników zakładów bukmacherskich. Już tłumaczę, dlaczego tak jest i jak wygląda sprawa z tym bonusem. 

Zatem już sama nazwa daje nam wskazówkę, czego się spodziewać. Darmowy zakład otrzymujesz… za darmo. Nie ma konieczności, żebyś wpłacał środki i angażował swój kapitał. Bukmacher udostępnia określoną kwotę pieniędzy, którą możesz wykorzystać na zakłady. Tak, na zakłady. Nie możesz wypłacić otrzymanych środków od razu po ich uzyskaniu. To by było za piękne.  

Freebet daje Ci środki na obstawianie dowolnych wydarzeń w ofercie bukmacherów, która poszerza się w bardzo dużym tempie. Jest to o tyle fajny prezent, że pozwala na sprawdzenie, jak to jest w danych zakładach bukmacherskich, bez konieczności dokonywania depozytu. Możesz założyć konto, ,,rozejrzeć się” i zobaczyć, czy warto zostać na dłużej. Jeśli się nie spodoba, to nie ma problemu, bo przecież nic nie wpłacałeś.  

Jak otrzymać darmowy zakład?   

Proces zdobycia freebetu jest różny w zależności od bukmachera. Należy zacząć od tego, że nie wszyscy operatorzy mają go w swojej ofercie. Oczywiście, ci, którzy go proponują, są wyżej notowani w rankingach graczy.  

W przypadku niektórych zakładów bukmacherskich wystarczy się zarejestrować i tyle – bonus trafi na Twoje konto i świat obstawiania od razu stoi przed Tobą otworem. Jest to jednak rzadkość i często, aby do tego doszło, musisz poczynić pewne kroki. Jednym z nich może być wysłanie maila na adres bukmachera, w celu wyrażenie chęci uczestnictwa w promocji. Sam proces nie potrwa długo i po tym, jak Twoje prośba zostanie zaakceptowana, środki znajdą się na Twoim koncie gracza. Kolejnym jest wpisanie kodu rejestracyjnego, który do standardowej oferty powitalnej doda Ci freebet. Taki kod promocyjny należy wpisać w trakcie procesu rejestracji. Operatorzy mają wydzielone specjalne rubryczki, w których należy tego dokonać. Tak to wygląda choćby w Fortunie: 

bonus bez depozytu - rejestracja
Bonus bez depozytu można też dostać, wymieniając punkty gracza uzyskane za obstawianie. Im więcej obstawiasz, tym więcej punktów masz. Proste. A jedną z dostępnych korzyści są właśnie darmowy zakłady.  Poza tym, bukmacherzy wprowadzają promocje z okazji różnych wydarzeń sportowych, w ramach których część depozytu zostanie zwrócone w postaci freebetuIstnieje też możliwość uzyskania dodatkowych środków w konkursach. 

Im wyższy, tym lepszy – niekoniecznie! 

Nie wszystko złoto, co się świeci. Nie zawsze jest tak, że więcej, znaczy lepiej. Dokładnie tak jest w sytuacji, gdy analizujemy sytuację z darmowy zakładami. 

W pierwszej chwili myślisz: wybiorę ten, który jest najwyższy! Dzięki temu wypłacę sobie więcej pieniążków i więcej odbiorę od bukmachera. Błąd.  

bonus bez depozytu wiecej to nie lepiej
Jak już było wspomniane prędzej, środków bonusowych nie można przelać sobie na konto ot tak. A co trzeba zrobić, żeby móc to zrobić? Dokonać obrotu pieniędzmi. Nie wiesz, o co chodzi? Nadciągam z pomocą. 

Obroty bonusem to na dobrą sprawę kwota, za którą musisz obstawić, żeby wypłacić bonusowe środki. Bukmacherzy różnie ustalają te progi. Jeśli operator wymaga dwukrotnego obrotu, oznacza to, że musisz obstawić za dwukrotność freebetu. To, jaką liczbę obrotów, musisz dokonać, zależy od regulaminu zakładów bukmacherskich. Dlatego ważne jest, żeby dogłębnie się zapoznać z regułami depozytu.  

Należy też pamiętać, że nie wszystkie zakłady są brane pod uwagę. Kupony, które liczą się do obrotów, muszą spełniać swoje zasady (np. liczba zdarzeń, minimalny kurs jednej pozycji, minimalny kurs całkowity kuponu). Dodatkowo, czas na obrócenie kwotą bonusu też jest ograniczony. Jeżeli nie wyrobisz się w czasie, wszystko przepadnie i zostaniesz z pustymi rękami. Freebety nie są może jakieś szczególnie wysokie, jednak szkoda, żeby tracić te środki.  

Teraz już wiesz, dlaczego to nie kwota bonusu bez depozytu jest najważniejsza! 

Którzy bukmacherzy oferują freebety? 

Na pewno legalni, czyli wszyscy, którzy uzyskali pozwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnychOferta zakładów bukmacherskich jest elastyczna i dynamiczna, więc jeśli chcesz być na bieżąco z tym, którzy bukmacherzy oferują swoim graczom darmowe zakłady, sprawdzaj na bieżąco naszą stronę.