Polskę we wtorek, 29.03.2022, czeka prawdopodobnie najważniejsze spotkanie, jakie ta drużyna miała do rozegrania w ostatnich latach. Nasi rodacy zmierzą się ze Szwecją, a stawką jest awans na mistrzostwa świata. To nie będzie proste zadanie, ale na pewno w zasięgu naszych rodaków. Superbet ma bonus z tej okazji w postaci 300 PLN za awans Polaków. Szczegóły znajdziesz niżej!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus 300 PLN za awans Polski

Spotkanie reprezentacji Polski ze Szwecją budzi wręcz ogromne emocje w naszym kraju. Biało-Czerwoni zagrają ze Szwedami o awans na mistrzostwa świata, prestiż, a także kilkadziesiąt milionów złotych dla polskiego związku. Stawka jest więc bardzo wysoka, co nie podlega dyskusji. Zadanie jednak nie będzie proste, bo rywal ze Skandynawii potrafi dobrze grać w piłkę, co pokazał już m.in. na Euro 2020.

Z okazji tego starcia dostępnych jest wiele promocji bukmacherskich. Opis każdej z nich znajdziesz na Zagranie. Jedną z nich jest bonus 300 PLN za wygrany zakład na awans Polski. Tę akcję przygotował akurat Superbet, który proponuje nam dodatkowe środki. Jakie są warunki uczestnictwa? To jest akurat bardzo proste, bo wystarczy się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie spełnić warunki, jakie stawia – wszystko dokładnie opisujemy niżej! W międzyczasie sprawdź jeszcze, jak działa w Superbet bonus na start!

Warunki akcji bonus 300 PLN za awans Polski są akurat bardzo proste. Bukmacher Superbet nie lubi komplikować życia graczom i akcja jest bardzo przejrzysta. Postępuj według poniższej instrukcji, a cały proces zajmie Ci zaledwie kilka minut.

 1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. BARDZO WAŻNE: w akcji mogą wziąć udział tylko gracze, którzy zarejestrowali się w dniach 25.03-29.03
 4. Wyraź zgody marketingowe
 5. Wpłać co najmniej 50 PLN
 6. Zagraj pierwszy kupon singiel na awans Polski lub zwycięstwo naszych rodaków w meczu ze Szwecją w regulaminowym czasie gry
 7. Stawka to minimum 2 PLN

Promocja w Superbet zgarnięta? To sprawdź pozostałe bonusy na Polska – Szwecja!

Każdy gracz, który spełni te warunki, może otrzymać jeden bonus. Następnie jeżeli Polska ogra Szwedów, to dostaniesz 300 PLN w formie bonusu. Ten zostanie przelany na konto w ciągu 72 godzin od zakończenia promocji. Następnie musisz obrócić nim, żeby móc go wypłacić. Jakie są zasady?

 • Masz na to trzy dni
 • Obrócić bonusem trzeba trzykrotnie
 • Kurs minimalny to 1.80
 • Przy zakładach AKO każdy z typów musi mieć kurs 1.30 lub większy

Po spełnieniu tych warunków możesz wypłacić środki na konto bankowe. Zasady są więc bardzo proste i nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za Polaków!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze