Bonus 250 zł za wytypowanie zwycięzcy dowolnej walki na KSW 94!

Już w najbliższą sobotę dojdzie do szalenie ciekawie zapowiadającego się eventu KSW 94! Na karcie walk znajdziemy łącznie 10 zestawień, a jeżeli poprawnie wytypujecie zwycięzcę dowolnego starcia, to w STS zgarniecie aż 250 PLN bonusu! Pod spodem znajdziecie wszystkie reguły i instrukcje dotyczące tej promocji dla nowych graczy. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Baner STS pod KSW 94

Kibice MMA, którzy do tej pory nie zakładali konta u bukmachera STS teraz mają doskonałą okazję do rejestracji i powalczenia o 250 PLN bonusu! By zdobyć taką nagrodę, wystarczy na swoim pierwszym kuponie poprawnie wytypować dowolne starcie gali KSW 94! Cała instrukcja skorzystania z promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięzcę dowolnej walki KSW 94.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 250 PLN bonusu!

Na karcie walk KSW 94 znajdziemy znakomicie zapowiadające się starcia, w tym chociażby rywalizację Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Mamy również zestawienia, w których gołym okiem widać wyraźnego faworyta. Warto zatem skorzystać z promocji od STS i dać sobie szansę na zdobycie aż 250 PLN bonusu za zaledwie jeden poprawny zakład na zwycięzcę dowolnego pojedynku. Powodzenia!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze