Betis – Atletico Madryt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.08.2023

Betis - Atletico Madryt gdzie oglądać

Betis – Atletico Madryt: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim niedzielnym starciu w La Liga czeka nas jeden z najciekawszych pojedynków 2. kolejki ligi hiszpańskiej. Mianowicie naprzeciw siebie stanie 6. i 3. drużyna poprzedniego sezonu, więc jasne jest to, że będzie się działo i trudno wskazać w tym pojedynku faworyta. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Betis – Atletico, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Betis – Atletico Madryt gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Betis – Atletico Madryt be żadnych opłat? Tak naprawdę transmisji live należy szukać chociażby u bukmacherów, bowiem to właśnie oni posiadają szereg transmisji z najciekawszych meczów piłkarskich. Do najlepiej zaopatrzonych zalicza się natomiast STS. Znajdziesz tam pojedynki z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej – oczywiście na żywo. Dodatkowo posiada on świetne bonusy na start, nawet do 1660 PLN, w skład których wchodzi między innymi zakład bez ryzyka. Obstawiac zakłady możesz zarówno na stronie, jak i w aplikacji STS, gdzie znajdziesz dostęp do streamow czy wielu meczów do typowania. A co zrobić, aby otrzymać dostęp do wszystkich oferowanych przez tego bukmachera meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Betis – Atletico Madryt i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
baner sts nowy

Betis – Atletico Madryt na żywo w TV

Najbliższy starcie Betis – Atletico Madryt będziesz mógł zobaczyć oczywiście w TV. Dostęp do meczów La Liga posiada w Polsce między innymi Eleven Sports i to właśnie tam warto szukać meczów z ligi hiszpańskiej. Stacja ta oferuje także dostęp do spotkań Serie A czy Ligue 1, więc każdy kibic piłki nożnej znajdzie tam coś dla siebie. Natomiast pojedynek pomiędzy Betisem a Atletico odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia o 21:30.

Betis – Atletico Madryt gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Gdzie jeszcze zobaczyć stream online Betis – Atletico Madryt bez żadnych opłat? Wśród bukmacherów posiadających prawa do meczów piłkarskich na żywo zalicza się także Superbet, który oferuje dostęp do takich lig, jak Bundesliga czy właśnie La Liga. Warto zaznaczyć, że wszystkie spotkania live obejrzysz zarówno na stronie, jak i w aplikacji Superbet! A co zrobić, żeby oglądać transmisje u tego bukmachera w Superbet TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Betis – Atletico Madryt w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać Betis – Atletico Madryt?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Betis – Atletico Madryt, to dobrze jest zwrócić uwagę również na inne transmisjom live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do transmitowania przynajmniej kilku różnych lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. Do tego dochodzą pojedynki z NBA czy NHL, a także najciekawszych meczów siatkarskich czy turniejów tenisowych – a wszystko zobaczysz oczywiście za darmo. Poza tym warto przyjrzeć się ewentualnym zakładom na opisywane spotkanie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze