Zakład bez ryzyka Betfan teraz może wynieść nawet 600 złotych. Bukmacher jakiś czas temu powiększył promocję dotyczącą zakładu bez ryzyka. Nowi klienci z naszym kodem promocyjnym mogą odebrać trzy bonusy cashback ze zwrotami o łącznej kwocie 600 złotych. Jak zagrać bez ryzyka w Betfan? Na co zwrócić uwagę odbierając zakład bez ryzyka? Sprawdź warunki i zasady zakładu bez ryzyka w Betfan!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów to mega popularne promocje. Szczególnie początkujący typerzy chwalą sobie te bonusy, ponieważ dzięki nim mogą bez stresu skorzystać z oferty bukmacherskiej. Promocja polegająca na otrzymaniu zakładu bez ryzyka działa tak, że jeśli przegrasz – otrzymujesz zwrot stawki. Aktualne zakłady bez ryzyka od polskich bukmacherów znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/ranking-zakladow-bez-ryzyka-u-legalnych-bukmacherow/. Poza Betfan – zakład bez ryzyka znajdziesz także w Betclic, STS, Fortunie, forBET i LV BET.
Betfan przez dłuższy czas oferował z kodem promocyjnym zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Już wtedy promocja ta robiła dużą furorę wśród nowych typerów. Co zatem powiedzieć teraz, gdy zakłady bez ryzyka od Betfan mogą wynieść nawet 600 złotych? Betfan przyzna zakład bez ryzyka za każdą z trzech pierwszych wpłat:

  • Pierwsza wpłata – zakład bez ryzyka 100 PLN
  • Druga wpłata – zakład bez ryzyka 200 PLN
  • Trzecia wpłata – zakład bez ryzyka 300 PLN

Kod promocyjny na zakład bez ryzyka 600 PLN w Betfan

Po pierwsze – tak wysoki zakład bez ryzyka możliwy jest tylko po rejestracji z naszym kodem promocyjnym. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci, którzy przejdą z naszego linku do rejestracji w Betfan i w polu “kod promocyjny” wpiszą: 2961PLN. To kod bonusowy, który daje ci możliwość wykorzystania trzech zakładów bez ryzyka w Betfan.

betfan kod

Dodatkowo za kod promocyjny od Zagranie możesz odebrać w Betfan bonusy od wpłaty o łącznej wartości 2331 PLN. To bonus 10% od wpłaty z mnożnikiem x10. Maksymalnie od każdego depozytu można otrzymać 77 PLN (przy wpłacie 777 PLN). Po zrobieniu odpowiedniego obrotu – przenosząc środki na konto główne bukmacher uruchomi mnożnik x10, co znacząco powiększy twoje wygrane.

Kolejnym z bonusów przypisanych do kodu promocyjnego Betfan są darmowe zakłady za 30 PLN. Po każdej wpłacie otrzymasz po 5 darmowych zakładów – każdy o wartości 2 PLN. Freebety można wykorzystać w zakładach na gry, e-sport i sport. Więcej o wszystkich bonusach Betfan znajdziesz w naszym osobnym wpisie: https://zagranie.com/betfan-bonus/.

Konto z kodem Betfan zarejestrujesz poprzez uzupełnienie formularza, w którym podajesz standardowe informacja dotyczące twojego imienia, nazwiska, adresu e-mail itd. Jedno z pól w formularzu będzie dotyczyć właśnie kodu promocyjnego: 2961PLN. Aktualny kod promocyjny Betfan znajdziesz w tym miejscu.

Zakład bez ryzyka Betfan – jak odebrać 600 PLN?

Zwroty stawek za przegrane zakłady w Betfan mogą wynieść maksymalnie 600 złotych. W tym przypadku jednak zakłady bez ryzyka są przyznawane w trzech transzach: po 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN. Dla przykładu w Betclic można uzyskać zwrot stawki do 550 PLN już po pierwszym depozycie. W Betfan zakład bez ryzyka 600 PLN można zrealizować po zrobieniu trzech wpłat.

betfan zakłady bez ryzyka

Na początku po rejestracji konta – masz prawo do pierwszego zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Za każdym razem, żeby zagrać bez ryzyka twój minimalny depozyt musi wynieść przynajmniej 20 PLN. Pierwszy zakład bez ryzyka w Betfan jest o tyle opłacalny, że zwrot stawki przyznawany jest na konto główne i nie trzeba go obracać. W przypadku kolejnych cashbacków przy drugim i trzecim zakładzie bez ryzyka – bonus trzeba obrócić cztery razy na kuponach AKO z co najmniej trzema typami, gdzie dla każdego zdarzenia minimalny kurs pojedynczy wyniesie 1.35.

Grając bez ryzyka w Betfan zwrot stawki przyznawany jest minus 12% podatku. A więc jeśli postawisz pierwszy kupon w Betfan za 100 PLN, to otrzymasz 88 PLN zwrotu.

Podsumowując, jeśli chcesz otrzymać 600 PLN w zakładach bez ryzyka, to zrób trzy depozyty. Za każdą wpłatę zostanie przyznany pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku pierwszego depozytu możesz odebrać cashback 100 PLN, przy drugiej i trzeciej wpłacie kwoty są wyższe, bo wynoszą 200 PLN i 300 PLN.

Warunki zakładu bez ryzyka w Betfan

Trzy zakłady bez ryzyka od Betfan dają łącznie 600 PLN, a to sprawia, że to najlepsza oferta cashback na polskim rynku. Do tej pory największy zwrot oferował Betclic, ale Betfan przebił tą promocję! Jakie są warunki zakładów bez ryzyka Betfan? Przyjazne dla graczy, ponieważ bukmacher nie zdefiniował kursu minimalnego dla ubezpieczonego kuponu. A więc po każdej z trzech wpłat – możesz obstawić dowolny kupon w Betfan, który będzie kwalifikował się do zwrotu. Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego i liczby zdarzeń na kuponie. Do oferty zaliczają się oczywiście typy przedmeczowe i “na żywo”.

Jak już wcześniej wspominaliśmy pierwszy zwrot stawki nie podlega obrotowi. Z kolei drugi i trzeci cashback trzeba obrócić cztery razy. Oto najważniejsze zasady obrotu bonusów Betfan:

  • Obrót x4
  • Kupon akumulowany
  • Minimum trzy typy na kuponie
  • Kurs minimalny dla pojedynczego typu: 1.35
  • Kurs minimalny ogólny kuponu: 3.00

Na co wykorzystać zakłady bez ryzyka Betfan?

Ubezpieczone kupony w Betfan można stawiać na pełną ofertę w zakładach przedmeczowych i live. A tutaj gracze mają w czym wybierać, bo Betfan to jeden z najlepszych bukmacherów, jeśli chodzi o obszerność sportowej oferty. Na stronie Betfan i aplikacji mobile jest kilkadziesiąt sportów, a to daje kilka tysięcy typów dziennie! Bukmacher Betfan jest polecany do obstawiania piłki nożnej, koszykówki, tenisa ziemnego i hokeja na lodzie. To operator dający duże pole manewru dla każdego typera, bo oferuje wiele rynków pre-match i live.

betfan kod promocyjny - oferta

Betfan ma wysokie opinie – w naszym rankingu bukmacherów niemalże od początku znajduje się wśród topowych firm.

Jaki jest kod promocyjny na zakład bez ryzyka 600 PLN od Betfan?

Kod promocyjny na zakład bez ryzyka 600 PLN w Betfan to: 2961PLN.

Jak odebrać zakład bez ryzyka 600 PLN w Betfan?

Załóż konto z kodem promocyjnym od Zagranie, a następnie zrób trzy wpłaty i zagraj bez ryzyka za 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN.

Jakie są warunki zakładu bez ryzyka w Betfan?

Pierwszy bonus otrzymujesz na konto główne i możesz od razu wypłacić pieniądze. Drugi i trzeci zwrot stawki trzeba obrócić x4 w zakładach AKO z minimum trzema typami z kursem min. ogólnym 3.00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze