Esport jest coraz popularniejszy u bukmacherów. Ci sukcesywnie powiększają swoją ofertę związaną z rywalizacją w grach komputerowych. Poczynając od najpopularniejszych produkcji jak: League of Legends i Counter Strike: Global Offensive, przez Dotę, Overwatcha, Call of Duty, aż po Rainbow Six: Siege i Fifę. Tym razem przedstawimy jak w Betfanie wygląda esport. A jest o czym mówić, bo oferta jest dość duża i widać, że bukmacher sukcesywnie ją powiększa o coraz to nowsze tytuły i zmagania, nie tylko zagraniczne, ale również te polskie, gdzie możemy obserwować naszych rodaków.

BETFAN esport – jak duża jest oferta?

W Betfan zakładka esport jest dość popularna i znajduje się na samej górze, tuż obok sportu i meczów rozgrywanych live. Nie u wszystkich bukmacherów jest to rozwiązane w ten sposób, co działa zdecydowanie na plus Betfan. Widać, że firma ciągle chce jak najlepiej rozwijać esport u siebie, gdyż stale powiększa swoją ofertę, nie tylko o te zagraniczne turnieje, ale dzięki bycia legalnym bukmacherem, również o polskie, do których potrzebuje licencje. Największą popularnością cieszą się zakłady na starcia w League of Legends i Counter Strike: Global Offensive. 

Nic w tym dziwnego, gdyż są to obecnie dwie najpopularniejsze gry. W przypadku CS:GO możemy stawiać zakłady na takie turnieje jak: BLAST Premiere Spring, ESL Pro League, ESEA Premiere Division i chińskie ligi (w tym Huya DarkHorse League). Z kolei entuzjaści Lola mogą zagrać linie dotyczące spotkań w Ultralidze, najważniejszej polskiej lidze, League of Legends European Championship, LCK, LCS lub TCL. Warto jednak wspomnieć, że oferta dotycząca innych gier jest równie obfita. W przypadku Doty 2, Betfan oferuje zakłady na BTS Dota 2 i Ilusion Esports, a np. w Overwatchu można obstawiać główną ligę od Blizzarda. 

Co ciekawe, Betfan w esportowej ofercie ma również nieco bardziej egzotyczne kierunki, co nie jest codziennością u innych bukmacherów. W ramach zakładów związanych z Counter Strike: Global Offensive można obstawić mecze australijskiej ligi ESEA, azjatyckich starć w ramach rozgrywek UCC, czy nawet ESL ANZ Championship. W League of Legends dostępne są z kolei zakłady specjalne, np. na zwycięstwo końcowe w LC Korea Summer Split lub drugą lokatę w tych rozgrywkach. W Rainbow Six: Siege dostępne są linie m.in. na nordyckie i hiszpańskie zmagania. Jak sami widzicie, Betfan esportowo wygląda bardzo dobrze. Same kursy również są wysokie i opłaca się tam grać. Bukmacher stara się odpowiednio wcześniej dodać swoją ofertę, tak, żeby każdy mógł skorzystać. 

Zakłady na esport w Betfan

Oferta dla nowych graczy w Betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betfan oferuje swoim nowym graczom, którzy chcieliby zacząć obstawiać właśnie esportowe zmagania lub jakiekolwiek inne zakłady dostępne u nich, ciekawą ofertę. Zgarnąć możecie bardzo korzystne bonusy, a w tym:

  •  bonus od depozytu do 3000 złotych
  •  zakład bez ryzyka do 100 złotych
  •  gra bez podatku

Bonus od depozytu aż do 3000 złotych wygląda bardzo kusząca. Samo zdobycie go nie jest trudne, powiedziałbym wręcz, że bardzo proste. Przy zakładaniu konta w Betfan i podaniu wszystkich danych, należy skorzystać z naszego specjalnego kodu: 3100PLN. Jest on dostępny tylko u nas i dzięki niemu zgarniecie kolejne bonusy. Następnie należy wpłacić depozyt u bukmachera. Warto w tym momencie wspomnieć, że Betfan oferuje 10% od wpłaconego depozytu do trzech pierwszych wpłat, ale przy przenoszeniu z salda bonusowego na depozytowe mnoży całą kwotę razy 10. Ważne jest to, że minimalna wpłata to 20 złotych. Następnie należy odpowiednio obrócić wpłaconymi środkami, o czym więcej przeczytacie tutaj.

W przypadku zakładu bez ryzyka możemy liczyć na kwotę aż 100 złotych. Jest to jedna z najwyższych oferowanych przez firmy świadczące takie usługi. Bardzo ważne i przyjazne dla nowych graczy jest to, że w przeciwieństwie do innych bukmacherów, w Betfan po ewentualnej porażce przy zakładzie bez ryzyka, cała suma wraca na nasze konto, gdzie możemy ją od razu wypłacić. U innych jest to różnie, nieraz trzeba kilka razy obrócić całą kwotą, aby móc ją dostać na swoje konto bankowe. Równie ważne jest to, że w Betfan otrzymujemy w przypadku niepowodzenia całą kwotę, a nie obniżoną o dwunasto procentowy podatek. Na koniec trzeba jednak dodać, że minimalny kurs to 1.14, a minimalna wpłata na konto to dziesięć złotych. Nie są to wygórowane oczekiwania i zdecydowanie warto skorzystać. 

Z kolei gra bez podatku jest dostępna zarówno dla nowych graczy, jak i tych starych. W Betfan można cały czas obstawiać esportowe i sportowe zakłady bez podatku. U innych bukmacherów często jest to tylko w określone godziny, a tutaj firma oferuje nam to cały czas. Trzeba jednak spełnić określone wymagania:

  • minimum trzy zakłady na jednym kuponie
  • minimalny pojedynczy kurs to 1.35

Po spełnieniu tych dwóch rzeczy, Betfan pokryje za swojego gracza czternasto procentowy podatek. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się pełną wygraną, a nie pomniejszoną o podatek z danej sumy. Jest to możliwe dzięki temu, że bukmacher jest w pełni legalny i ma wykupioną licencje. 

Jak wypełnić formularz w Betfan

Jak zacząć obstawiać esport?

Zapewne wiele osób interesujących się bukmacherką nie zna zbyt dobrze esportu lub dopiero zaczyna się nim interesować, a chciałoby zacząć obstawiać mecze w Counter Strike: Global Offensive lub League of Legends. Do tego potrzebna jest odpowiednia wiedza. Na szczęście u nas możecie prawie codziennie przeczytać o propozycjach zakładów i korzystać z naszych typów, które dostępne są tutaj w przypadku CS:GO i tutaj w przypadku Lola. Sukcesywnie powiększamy nasze analizy o nowe tytuły i wkrótce będą dostępne także te w Valoranta, nową grę Riot Games, która staje się coraz popularniejsza, a pierwsze drużyny esportowe rywalizują w różnych turniejach. Producent gry zapowiedział mocne wsparcie esportu, a razem z pierwszymi zmagania dostępnymi do obstawienia m.in. w Betfan, będzie mogli zaznajomić się z propozycjami dotyczącymi tej strzelanki. Możecie również dołączyć do naszej grupy na Facebooku, która skupia się wokół esportu.

Jak dużą ofertę na esport ma Betfan?

Esportowa oferta w Betfan jest duża. Znajdziesz w niej zakłady nie tylko na najpopularniejsze rozgrywki w CS:GO i Lola jak ESL Pro League, czy LEC, ale również egzotyczne ligi. Oprócz tego możesz również obstawiać mecze w inne tytuły, jak: Dota 2, Rainbow Six: Siege, Overwatch i Call of Duty.

Czy Betfan ma ofertę powitalną?

Tak, Betfan w swojej ofercie ma bonusy dla nowych graczy. Dzięki nim możesz zgarnąć do 3000 złotych bonusu od depozytu, freebet do 100 złotych, a także grać bez podatku, po spełnieniu konkretnych wymagań, których nie ma dużo. Aby skorzystać z tego należy się zarejestrować z naszym specjalnym kodem: 3100PLN.

Gdzie znajdę analizy dotyczące esportowych meczów?

Na Zagranie praktycznie codziennie publikujemy analizy dotyczące meczów w CS:GO lub League of Legends. Możesz u nas przeczytać o meczach nie tylko tych najpopularniejszych drużyn, ale również polskich ekip i rozgrywek w naszym kraju.

Zaloguj się aby dodawać komentarze