Bukmacher BETFAN rozpoczął właśnie nowy projekt dla klientów VIP, który nosi nazwę CONCIERGE. Czym jest ten program, jak się tam dostać, co dzięki temu można zyskać? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. Poza tym warto zainteresować się również naszym kodem promocyjnym w BETFAN: 3100PLN, dzięki któremu zgarniesz naprawdę ciekawe bonusy! No to sprawdźmy BETFAN CONCIERGE.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Program VIP dla graczy w BETFAN

Bukmacherzy coraz częściej przygotowują specjalne programy lojalnościowe oraz dostarczają najlepsze i unikatowe oferty wybranym graczom. Tym samym tropem podążył jeden z najlepszych obecnie polskich bukmacherów, a mianowicie BETFAN, który przygotował specjalny program o nazwie CONCIERGE, do którego dostaną się tylko i wyłącznie klienci VIP.

Będąc graczem VIP, możesz spodziewać się tego, że Twoje zlecenia będą realizowane priorytetowo. Oznacza to, że wpłaty i wypłaty będą jeszcze, a zgłaszane przez Ciebie mybety będą rozpatrywane jako pierwsze. BETFAN CONCIERGE oznacza również dostęp do specjalnych promocji. Bukmacher będzie zatem przygotowywał bonusy i promocje nawet dla indywidualnego gracza. Będziesz mia również dostęp do unikatowej oferty benefitów takich jak np. zaproszenia na wydarzenia sportowe.

BETFAN CONCIERGE z kodem promocyjnym

Dołączenie do programu możliwe jest tylko z zaproszenia od bukmachera. Najpierw należy założyć konto i najlepiej zrobić to z BETFAN kodu promocyjnego: 3100PLN, który daje Ci dużo więcej. Następnie musisz wyróżnić się swoją grą, aktywnością i zaangażowaniem. Następnie należy odebrać i zaakceptować zaproszenie. Muszę powiedzieć, że sam z chęcią bym znalazł się w tym gronie 😉

Co obstawiać w Betfan, by dołączyć do Concierge?

Program VIP w Betfan, tak jak u innych bukmacherów online, wymaga aktywności w zakładach bukmacherskich. A więc, żeby zmotywować bukmachera, by wysłał ci zaproszenie do programu VIP – najpierw musisz się wyróżnić z grona całej społeczności. Jak to zrobić? Sposób jest tylko jeden – trzeba aktywnie korzystać z oferty Betfan.

Jeśli liczysz na zaproszenie do programu Concierge to swobodnie obstawiaj zakłady w Betfan. Tu jest sporo możliwości, bo bukmachera ten ma w swojej ofercie około 30 sportów, rozrywkę i politykę. W zakładach sportowych warto obstawiać kupony przedmeczowe i “na żywo”. Oczywiście co jakiś czas polecamy zakładkę “rozrywka”, bo można tam znaleźć aktualne zakłady na świat show biznesu, polityki, czy..pogody.

Aktywnie czas w Betfan możesz spędzać także korzystając ze sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane w TVBET. W Betfan obstawianie możliwe jest na stronie internetowej betfan.pl oraz mobilnej aplikacji. Żeby bukmacher zaoferował ci miejsce w Concierge sugerujemy właśnie pobrać i zainstalować aplikację na system iOS lub Android. Zakłady mobile dają wiele możliwości – w tym dostęp do oferty bukmacherskiej w telefonie lub tablecie.

Typując zakłady Betfan będziesz na bieżąco dokonywał transakcji na koncie, a więc wpłacał i wypłacał wygrane, a wiemy, że tego typu aktywność również premiowana jest u bukmacherów online. Taka jest prawda, że im więcej będziesz korzystał z oferty Betfan, tym większa szansa, że otrzymasz zaproszenie do grona Concierge.

BETFAN kod promocyjny – na co możesz liczyć?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy warto założyć konto u omawianego bukmachera i powalczyć o miejsce w BETFAN CONCIERGE, to zobacz, na jakie profity możesz liczyć z kodem promocyjnym: 3100PLN. Na start możesz zgarnąć specjalny BETFAN bonus pudziana. W skład tej promocji wchodzi zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne, bonus od depozytu do 3000 PLN, który można obrócić na 100000 PLN oraz nielimitowana gra bez podatku 24/7. Następnie możesz liczyć na kolejne promocje oraz bonusy takie jak matchday boost czy extra siano. Moim zdaniem warto skorzystać z tej oferty, a dzięki temu może zapracujesz sobie na miejsce w BETFAN CONCIERGE!

Programy VIP u innych bukmacherów

Programy lojalnościowe dostępne są również u innych bukmacherów online. W tym miejscu możesz zapoznać się programem Fortuna Klub Plus, gdzie punkty wymienia się na nagrody i bonusy. Strefa VIP działa także w Betclic, który swoich klientów honoruje m.in. zaproszeniami na wycieczki i mecze. Więcej o Strefie VIP w Betclic znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/bonusy-w-betclic-czyli-dlaczego-warto-byc-vip-em/.

Specjalne bonusy i nagrody można odbierać również u bukmachera Totolotek. Dołączając do Bet Club kompletujesz punkty, za które następnie otrzymujesz gratyfikacje.

Zaloguj się aby dodawać komentarze