Słyszałeś o najnowszej promocji w BETFAN? Legalny bukmacher wprowadził bardzo ciekawą opcję dla graczy, jaką jest BETFAN Boost. Jest to podniesienie kursu wybranego zdarzenia z oferty, które znajdziesz w specjalnej zakładce

BETFAN – Matchday Boost

Specjalne Matchday Boost w BETFAN to opcja, która cieszy się sporą popularnością wśród graczy. W końcu, kto nie lubi grać proponowanego zdarzenia z wyższym kursem! Bukmacher codziennie wybiera jakąś propozycję, na którą boostuje kurs, dzięki czemu często są to najwyższe propozycje na polskim rynku! W ramach BETFAN Boost nie są zwiększane przeliczniki na podstawie jednego schematu np. tylko piłka nożna, tylko esport. Bukmacher codziennie dobiera nowe propozycja na podstawie zainteresowania graczy, a także własnego wyboru.

Codziennie zaglądaj do zakładki Matchday Boost, aby nie przegapić najnowszych propozycji bukmachera. BETFAN promuje akcję, jako zmianę kursów na lepsze i trzeba przyznać, że takie rozwiązanie może być strzałem w 10, szczególnie w przypadku najbardziej medialnych wydarzeń.

betfan boost

Matchday Boost to klasyczna opcja, w której bukmacher wystawia bardzo niską marżę na dany zakład i nie zarabia na takich propozycjach. Typy w ramach Betfan Boost są z reguły opłacalne dla graczy, natomiast mniej dla samego bukmachera, który chcąc nadążyć za potrzebami rynku, a także propozycjami konkurencji musiał wymyślić coś ciekawego dla swoich klientów.

Naszym zdaniem – opcje BETFAN Boost doskonale się sprawdza w warunkach polskiego rynku, tym bardziej, że można ją łączyć z ofertą powitalną, o której opowiemy dalej, a także innymi promocjami.

Boost na najlepsze kursy – zasady

U niektórych legalnych bukmacherów pojawiały się już opcje specjalnych boostów kursowych, jednak zazwyczaj były one objęte limitem stawki. W przypadku tej promocji w BETFAN, można powiedzieć, że cieszy się ona sporym powodzeniem wśród graczy, ponieważ nie mają rzucanych kłód pod nogi.

Z opcji Matchday Boost możesz skorzystać zarówno ze strony internetowej, jak również aplikacji mobilnej. Co istotne, możesz go łączyć z innymi zdarzeniami, które wrzucasz na swój kupon.

Matchday boost możesz zagrać zarówno w opcji zakładu bez ryzyka, gry bez podatku, a także w połączeniu z innymi zdarzeniami!

  betfan boost

Matchday Boost + gra bez podatku = połączenie idealne!

W BETFAN nie dość, że możesz skorzystać z opcji Matchday Boost, czyli zwiększonego kursu, tu jeszcze masz możliwość połączenia tego wraz z grą bez podatku, co już w ogóle daje Ci szanse na zdecydowanie lepszą wygraną!

W ostatnim czasie informowaliśmy Was o zasadach gry bez podatku, które proponują legalni bukmacherzy. Jednym z nich jest właśnie BETFAN, który ma dwie opcje dla graczy. Pierwszą z nich jest możliwość regularnej gry w podwyższeniem wygranych 24h/7, a do spełnienia są następujące warunki:

  • 3 zdarzenia na kuponie
  • Kurs pojedynczego zdarzenia 1.35

Dzięki temu zyskasz dodatkowe 14% do wygranej! Drugą możliwością jest Happy Hours, które pojawia się w określonych godzinach. Przy okazji tej promocji wystarczą dwie pozycje na kuponie, z kursem pojedynczego zdarzenia 1.25. Obserwuj stronę BETFAN, śledź promocję, obserwuj kursy w rynkach Matchday Boost i zagraj bez podatku z wyższym kursem. Opcja idealna!  Dlaczego?

Spójrz – zakładasz konto w BETFAN, a Twój pierwszy zakład jest bez ryzyka do 100 PLN. Jeśli nie wejdzie masz zwrot na konto główne.

Dalej, dobierasz specjalną pozycję na dany dzień z BETFAN Boost, dzięki czemu łapiesz naprawdę mocny kurs w porównaniu ze standardową ofertą. Do tego dobierasz jeszcze jedną pozycję, jeśli trwa Happy Hours z kursem 1.25, lub dwie jeśli HH nie ma z kursem pojedynczego zdarzenia – 1.35.

Stawiasz kupon, na którym realnie korzystasz z trzech bonusów w BETFAN na raz! Zakład bez ryzyka, gra bez podatku i podwyższenie kursu!

Matchday Boost = pewniak?

Wiele osób dopytuje, czy propozycje wybierane przez BETFAN w ramach promocji BETFAN Boost można określić mianem „pewniaczków” i warto wchodzić na grubo. Warto jednak zauważyć, że pozycje w ramach tej promocji codziennie się zmieniają, a czasem pojawia się kilka opcji do wyboru.

Musisz obserwować i analizować, ponieważ czasem Matchday Boost podniesie kurs z 1.15, na przykładowo 1.50 i teoretycznie szanse na wejście takiego zakładu są spore, natomiast przy booście z kursu 2.00 na 2.75 nadal jest to mniejsze prawdopodobieństwo, tylko kurs bardziej kusi!

betfan boost - oferta na 08.05

Każdą propozycję w ramach Boostu od BETFAN warto indywidualnie rozłożyć na czynniki pierwsze. Powyżej opcja dostępna dla graczy z 08.05.

BETFAN – oferta powitalna do wykorzystania Matchday Boost

Matchday Boost to bardzo ciekawa propozycja, jednak to nie wszystko, ponieważ czeka na Ciebie również bardzo ciekawa oferta powitalna, na którą składa się:

  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • Pakiet Pudziana – do 3000 PLN
  • Gra z podwyższeniem wygranych

W ramach zakładu bez ryzyka będziesz mógł skorzystać z pierwszego ubezpieczonego kuponu do 100 złotych po rejestracji z kodem: 3100PLN. Co to oznacza? W ramach cashbacku otrzymasz swoje pieniądze z powrotem, jeśli kupon zakończy się niepowodzeniem. Co istotne, od gwarantowanego zwrotu nie będzie odjęty podatek i od razu będziesz mógł wypłacić gotówkę bez wymogu dokonywania obrotu.