Matchday Boost, czyli sposób na wyższe kursy

betfan_kod_cover

Szukasz najwyższych kursów na najbardziej popularne zdarzenia? Sprawdź specjalną sekcję Matchday Boost BETFAN. Wyższy kurs na pewniaka to potencjalnie wyższa wygrana. Wchodzisz w to? Sprawdź szczegóły promocji tego bukmachera!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Matchday Boost – o co chodzi?

Sama nazwa może być nieco trudna do rozszyfrowania, ale omawiana promocja jest naprawdę fajnym rozwiązaniem. Matchday Boost to nic innego jak zdecydowane podniesienie kursu na wybrane zdarzenie z oferty bukmachera.

Często jest tak, że nie stawiamy jakiegoś typu, bo kurs nie jest zbyt zachęcający. Wtedy do gry wkracza funkcja BETFAN Boost. Podnosi przelicznik na powodzenie takiego zdarzenia, co przekłada się na wyższą wygraną. Warto podkreślić, że dzieje się tak najczęściej w topowych wydarzeniach, które najczęściej śledzą wszyscy typerzy.

Matchday Boost na wybrany dzień znajdziesz na stronie bukmachera w specjalnej, dedykowanej zakładce.

Promocja BETFAN Matchday Boost.

Jak wejść do gry na lepszych warunkach?

Pod hasłem “lepsze warunki” oczywiście kryją się wyższe kursy niż standardowo, wynikające z promocji Matchday Boost. Jednak żeby skorzystać z nich, należy najpierw założyć konto i – UWAGA – tutaj również mamy dla Ciebie ofertę na lepszych warunkach!

Rejestracja z kodem promocyjnym BETFAN

Pierwszy krokiem do obstawiania jest rejestracja konta na stronie bukmachera. Możesz oczywiście wejść na jego stronę i dopełnić formalności. Jednak znacznie łatwiej i korzystniej będzie, jeśli klikniesz w poniższy przycisk i wykorzystasz kod promocyjny: ZAGRANIE.

Aktywujesz wtedy jeden z dwóch specjalnych pakietów powitalnych dla nowych graczy. To, który wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie.

👉 Pamiętaj, że rejestracja konta w BETFAN jest jedyną drogą do korzystania z tej, czy każdej innej promocji. To udogodnienia dostępne wyłącznie dla posiadaczy BETkonta.

Oferta powitalna dla nowych graczy

BETFAN jako pierwszy na rynku w świadomy i elastyczny sposób podszedł do oferty powitalnej. Bukmacher wie, że są różni typerzy i nie każdy na dzień dobry chce inwestować większą sumę. Właśnie dlatego stworzył dwie, równie atrakcyjne, wersje swojej oferty na start. Poniższe informacje to duży skrót, więcej: przeczytasz tutaj.

OPCJA I: wpłacasz na swoje konto u bukmachera 50 zł, a w zamian za to otrzymujesz:

  • cashback 600 zł
  • bonus od drugiego depozytu 1000 zł
  • freebet 60 zł

OPCJA II: zasilasz swoje konto kwotą 30 zł i otrzymujesz:

  • bonus od drugiego depozytu 1000 zł
  • freebet 60 zł

💡 Słowniczek dla początkujących:

>> cashback – to inaczej zakład bez ryzyka. Obstawiasz i w przypadku wygranej pomnażasz zainwestowane pieniądze. Natomiast w chwili przegranej bukmacher zwraca postawione środki, a gracz nie jest stratny.

>> bonus od depozytu – inaczej bonus od wpłaty. Bukmacher w zamian za przelanie pieniędzy przez gracza, daje mu drugie tyle (w przypadku bonusu 100%, tak jak w BETFAN). W efekcie użytkownik ma do dyspozycji podwojony budżet.

>> freebet – nazywany też darmowym zakładem. Jak sama nazwa wskazuje, operator przyznaje graczowi darmowe środki do wykorzystania na zakłady.

BETFAN Matchday Boost – zasady korzystania promocji

Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem może być fakt, że z omawianą promocją nie wiąże się żaden skomplikowany regulamin. Tak naprawdę oprócz założenia konta, nie musisz nic więcej robić. Jeśli zrealizujesz wymóg rejestracji, zyskasz nielimitowany dostęp do zakładów z podwyższonymi kursami.

Każdego dnia BETFAN oferuje coś innego w tej sekcji. Głównie można się spodziewać hitowych meczów, co jest zdecydowanym plusem. Podwyższonymi kursami mogą się cieszyć również mniej doświadczeni gracze, którzy zdecydowali się na grę, ponieważ interesują się sportem.

Brzmi dobrze? A to dopiero początek. BETFAN znany jest z licznych promocji tymczasowych, za co zbiera pozytywne opinie. Zarejestruj się i korzystaj w pełni z tego, co oferuje.

Zaloguj się aby dodawać komentarze