Szukasz najwyższych kursów na wybrane, najczęściej najbardziej popularne zdarzenia? Sprawdź specjalne MATCHDAY BOOSTY od bukmachera BETFAN. Wyższy kurs na pewniaka to potencjalnie wyższa wygrana. Wchodzisz w to? Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się co oznacza 3100PLN, czyli BETFAN kod promocyjny!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MATCHDAY BOOST – o co chodzi?

Sama nazwa może być nieco trudna do rozszyfrowania, ale omawiana promocja jest naprawdę fajnym rozwiązaniem. MATCHDAY BOOST to nic innego jak zdecydowane podniesienie kursu na wybrane zdarzenie.

Często jest tak, że nie stawiamy jakiegoś typu, bo kurs nie jest zbyt zachęcający. Wtedy do gry wkracza BOOST, który podnosi wartość takiego zdarzenia, która przekłada się na wyższą wygraną. Warto podkreślić, że dzieje się tak najczęściej w topowych wydarzeniach, które najczęściej śledzą wszyscy typerzy.

MATCHDAY BOOST na wybrany dzień znajdziesz na stronie bukmachera w zakładce “Specjalne”.

matchday boost betfan

BETFAN kod promocyjny – co możesz zyskać?

Jeśli nie masz jeszcze konta u omawianego bukmachera, to chyba nie ma lepszego zachęcenia niż to, że został on zwycięzcą Wielkiej Wojny Bukmacherów, którą przeprowadziliśmy na naszej facebookowej grupie Zagranie. Pamiętaj, żeby przy rejestracji wpisać kod promocyjny do BETFAN: 3100PLN, który upoważni Cię do:

  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN (zwrot na konto główne)
  • Regularna gra bez podatku +14% do wygranych! 24h/7
  • Pakiet Pudziana – 3000 PLN (wygrana mnożona x10). Łącznie możesz zgarnąć nawet 100 000 PLN!

Poza tym będziesz mógł korzystać z omówionych MATCHDAY BOOSTÓW i wielu inny promocji, które mogą zwiększyć liczbę Twoich środków na koncie!