Mistrzostwa Świata w piłce koszykowej mężczyzn właśnie dobiegły końca, ale na reprezentacyjne emocje wciąż nie możemy narzekać! Kilka dni temu rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w siatkówce, w którym to nasza kadra jest jednym z głównych kandydatów do sięgnięcia po złoto. Z tej też okazji bukmacher Betclic oprócz bonusu na start oferuje również siatkarski cashback. Na czym to polega i jak to wygląda, dowiecie się w tym artykule, zapraszam do przeczytania informacji o promocjach.

Zwrot 10% stawki do 500zł

Każdy z nas lubi takie promocje, w których to za samo obstawianie otrzymujemy bonusy. Tak jest właśnie z siatkarskim cashbackiem. Kilka prostych kroków, aby wziąć udział w promocji:

  1. Należy kliknąć baner- dołącz do promocji
  2. W dniach 12.09-19.09 należy stawiać zakłady przedmeczowe lub live na siatkówkę. Minimalny kurs na kuponie powinien być 1.50, stawka jest dowolna
  3. 10% z postawionej stawki do 500 PLN będą zwrócone i przyznane do 20.09

Betclic bonus w połączeniu z siatkarskim cashbackiem

Proste nie? Betclic bonus to kolejna promocja do wykorzystania u tego bukmachera. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: 510PLN i tym samym otrzymać pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 510 PLN! Jest to świetna propozycja do rozpoczęcia przygody z tym bukmacherem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do naszej grupy Zagranie.

Baner - skubiemy bukmachera