Bet at home w Polsce to kwestia bardzo kontrowersyjna, ponieważ bukmacher został uznany za nielegalnego, a mimo to wciąż swoimi kanałami próbuje omijać nasze prawo. Co więcej, nieświadomi użytkownicy często wybierają go na swojego bukmachera, czym łamią prawo. Nie daj się nabrać – Bet at home w Polsce jest nielegalny i tak wygląda jego sytuacja prawna na ten moment. Ta austriacka firma nic jednak nie robi sobie z naszej jurysdykcji, co jest zdecydowanie naganne. Trafiłeś w internecie na Bet at home? W takim razie mamy dla Ciebie radę: nie korzystaj z usług tego bukmachera, bo możesz mieć prawne kłopoty! My natomiast polecamy legalne alternatywy.

Bet at home bukmacher nielegalny w Polsce

Dlaczego Bet at home jest nielegalny w Polsce? Bynajmniej nie chodzi o to, że prawo hazardowe w naszym kraju dyskryminuje zagraniczne podmioty. Wręcz przeciwnie – pozwala im na legalną działalność, ale w ramach ustalonych reguł. Ci bukmacherzy, którzy chcą wejść na polski rynek doskonale wiedzą, co zrobić, żeby  Ministerstwo Finansów wydało pozytywną decyzję. W końcu tym torem podążyli tacy operatorzy z zagranicznym kapitałem jak Betclic, Betway czy Betcris. Bet at home wciąż walczy z wiatrakami i sprzeciwia się naszej jurysdykcji, czym łamie przepisy ustawy hazardowej.

Bet at home jest nielegalny – koniec i kropka. W tym momencie można by zakończyć ten artykuł, ale bukmacher ten nie daje za wygraną. W Rejestrze Domen Zakazanych, co chwilę przybywa nowych stron, które są powiązane z firmą Bet at home. W jaki sposób to działa? Kiedy Ministerstwo Finansów zablokuje jedną ze stron, to bet at home tworzy kolejną z delikatnie zmienioną nazwą.

Zapamiętaj: Bet at home od strony formalnej łamie polskie prawo, więc granie u takiego bukmachera jest zabronione, a co więcej – obstawianie na jego stronie grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi!

Co musi zrobić bukmacher, by zostać uznany legalnym operatorem? Oto najważniejsze kryteria:

 • wystąpić z wnioskiem o licencję do polskiego Ministerstwa Finansów
 • zarejestrować swój oddział na terenie Rzeczpospolitej
 • dokonać wkładu zakładowego o wysokości dwóch milionów złotych
 • utworzyć domenę z polskim rozszerzeniem .pl

Legalni następcy bet at home – zdaniem graczy

Czy na braku bet at home świat się kończy? No jasne, że nie! Na pewno betathome miał niegdyś sporo zalet, ale wtedy był pełnoprawnym uczestnikiem rynku. Teraz niejako bawi się w kotka i myszkę z naszymi władzami, co na pewno nie przysporzy mu pozytywnych opinii. Świat nie znosi próżni – w miejscu Bet at home w Polsce pojawili się nowi bukmacherzy, którzy szybko przekonali do siebie graczy. Często mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych – w przypadku bukmacherów ta maksyma również może mieć zastosowanie, co widać po przypadku Bet at home.

Użytkownicy tego bukmachera po wprowadzeniu w 2017 roku nowej ustawy hazardowej szybko zmienili kurs, a swoje zainteresowanie przenieśli na licencjonowanych operatorów. Kto na tym zyskał? Wystarczy spojrzeć na nasz ranking bukmacherów Zagranie: widać w nim, że jest sporo firm, które zbierają pozytywne recenzje od użytkowników. Kto został wyróżniony? To operatorzy zakładów bukmacherskich, którzy wystartowali wraz ze zmianą prawa. Mowa o TOTALbet i BETFAN!

Gdzie obstawiać zamiast bet at home - BETFAN i TOTALbet

Numer 1: TOTALbet zamiast bet-at-home

Który bukmacher jako pierwszy jest rekomendowany po Bet at home? TOTALbet, pojawiając się na rynku w 2017 roku, szybko zwrócił na siebie uwagę. Bukmacher od tamtej pory zaczął się prężnie rozwijać, co zaowocowało wysokimi opiniami o TOTALbet. Z czasem plusów tylko przybywało, bo operator ten stawiał na nowe rozwiązania takie jak:

 • gra bez podatku,
 • gry karciane,
 • darmowy zakład na start,
 • wysokie kursy,
 • zakłady na FEN i Punchdown.

Bonusy powitalne – jak odebrać?

Warto nadmienić, że bonusy w TOTALbet będą wyższe, jeśli podczas rejestracji wpiszesz nasz kod promocyjny do tego bukmachera, który brzmi: ZAGRANIE. To gwarant otrzymania m.in. zakładu bez ryzyka, którego nie spotkasz w ogólnej ofercie powitalnej TOTALbet.

Patrząc na tak okazałe bonusy trudno wracać myślami do Bet at home, prawda? To gratyfikacje, które są jednymi z najwyższych bonusów na całym rynku bukmacherskim. Kliknij w poniższy baner, aby rozpocząć rejestrację i odebrać podwyższony pakiet bonusów!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oferta dla stałych graczy

Jakie oferty specjalne przygotował TOTALbet dla stałych klientów? W tym przypadku możemy mówić o bogatym zestawie. Nie poruszamy już takich kwestii jak zakłady przedmeczowe, zakłady live, sporty wirtualne czy gry karciane, bo to oczywistość. Mamy na myśli dodatkowe atrakcje, które polegają na obstawianiu zakładów bez podatku, co podnosi naszą wygraną. Co więcej, w TOTALbet są bonusy dla stałych klientów takie jak:

 • bonusy na zakłady akumulowane
 • bezpieczny zakład: zwrot stawki
 • Total Boost: powiększone kursy
 • ranking Total Games: konkurs typerski

Numer 2: BETFAN legalna alternatywa bet-at-home

TOTALbet to nie jedyny bukmacher, który zbiera dobre opinie pod nieobecność Bet at home. W ostatnich latach na szerokie wody wypłynął również BETFAN. Opinie o tym operatorze są przychylne z racji ciekawej oferty i niestandardowego podejścia do bukmacherki. Wystarczy spojrzeć na nasz ranking bukmacherów, w którym od dłuższego czasu utrzymuje miejsce na podium!

Pakiet bonusów na start

Do tego, żeby zdobyć bonusy bukmacherskie wcale nie jest potrzebny Ci Bet at home, bo zdecydowanie lepszą ofertę posiada legalny BETFAN. To właśnie u tego operatora zgarniesz jeden z najwyższych zakładów bez ryzyka po rejestracji konta. Wszystko to jest możliwe wpisaniu odpowiedniego hasła rejestracyjnego, który znajdziesz w tym miejscu.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oferta bukmachera – promocje, aplikacja

Na bonusach na start przygoda z BETFAN się nie kończy, bo w dodatkowych zestawach promocyjnych bukmacher ten oferuje Matchday Boost (powiększone kursy) oraz Bet builder (tworzenie zakładów na tym samym meczu). W BETFAN można trafić również do programu lojalnościowego Concierge, w którym klienci otrzymują spersonalizowaną ofertę zakładów, dodatkowe bonusy, dedykowany support i okazjonalne nagrody.

W ofercie bukmachera trzeba pochwalić przyjazną dla oka i intuicyjną mobilną aplikację, która obsługiwana jest przez systemy iOS oraz Android.

FAQ

Czy Bet at home jest legalny w Polsce?

Nie, bukmacher Bet at home nie posiada polskiej licencji, więc na terenie naszego kraju nie można korzystać z jego zakładów. Co więcej, za ewentualną grę na jego stronie grożą wysokie kary.

Którego bukmachera wybrać zamiast Bet at home?

W miejsce Bet at home najlepiej zainteresować się ofertą legalnych bukmacherów: BETFAN i TOTALbet.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze